اخبار فیلم و سریال

مارتین اسکورسیزی همراه همسر مبتلا به پارکینسون و دخترش در جشنواره حضور پیدا کرد

مارتین اسکورسیزی، یکی از پرافتخارترین کارگردانان تاریخ، به تازگی در جشنواره ترابیکا حضور داشته است. حضور او در کنار دخترش فرانچسکا و همسرش هلن موریس که به پارکینسون مبتلاست، توجهات زیادی را جلب کرد. در ادامه می توانید از جزئیات بیشتر حضور مارتین اسکورسیزی در جشنواره ترابیکا مطلع شوید.

حضور مارتین اسکورسیزی با خانواده اش در جشنواره ترایبکا

1686599967 حضور مارتین اسکورسیزی به همراه همسر بیمار پارکینسونش در جشنواره

همسر 74 ساله مارتین اسکورسیزی، هلن موریس سی سال است که با بیماری پارکینسون مبارزه می کند.

سازنده 80 ساله قاتلان ماه گل و همسر پنجم او، 74 ساله، به فرانچسکا، 23 ساله، که اولین فیلمش را کارگردانی می کرد، پیوستند. قتل ماه گل اثر مارتین اسکورسیزی یک درام ترسناک جنایی و آمریکایی است که در دهه 1920 اتفاق می‌افتد.

فرانچسکا اسکورسیزی سابقه بازیگری در فیلم های «رفتگان»، «هوگو» و «هوانورد» را دارد و در سریال HBO «ما همینیم که هستیم» ایفای نقش کرده است.

بیماری هلن موریس، همسر مارتین اسکورسیزی

در سال 2000، موریس به مجله تاک گفت که پس از تشخیص پارکینسون یک شب وحشت را تجربه کرد، اما به شعار خانواده: «پیشروی کن» پایبند بود.

موریس همچنین اضافه کرد که در سن 50 سالگی فرانچسکا را باردار بود:

«به دکتر زنان مراجعه کردم و او به من گفت که سنم کمی زیاد است. دکتری در نیویورک که در بارداری های پرخطر تخصص دارد به من توصیه کرد و بلافاصله باردار شدم. من 51 ساله بودم. پارکینسون داشتم من چند ماه در بستر بودم، اما آسان بود. من زیاد تلویزیون تماشا کردم.»

اسکورسیزی چند روز پیش از مایکل جی فاکس که پارکینسون دارد، به خاطر حمایتش از هلن موریس تحلیل کرد. موریس در سال 1991 به بیماری پارکینسون مبتلا شد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  تبسم هاشمی بازیگر ایرانی حجاب از سر برداشت

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا