اخبار فناروی

به زودی دعوای ایلان ماسک و مارک زاکربرگ در قفس

درخصوص ایلان ماسک و مارک زاکربرگ، مدتی پیش ایلان ماسک در یک توییت اعلام کرد که مایل است با مارک زاکربرگ به مبارزه بپردازد. به این اظهارنظر، مارک زاکربرگ در پاسخ خود لوکیشن محل برگزاری مبارزه را درخواست کرد.

ایلان ماسک در اظهارنظر اخیر خود اعلام کرده است که یک مسابقه MMA با مدیر عامل متا واقعا ممکن است اتفاق بیفتد. اگر این اتفاق نیفتد، قطعاً تبدیل به یکی از گران ترین مبارزات تاریخ خواهد شد! با خبر به خواندن ادامه دهید دعوای ایلان ماسک و مارک زاکربرگ با ما بمان.

ایلان ماسک و مارک زاکربرگ

ایلان ماسک در سال های اخیر به سبک زندگی کم تحرکی روی آورده و فعالیت بدنی چندانی ندارد و همین موضوع باعث شده تا برخی احتمال برنده شدن میلیاردر معروف در جدال در قفس با مارک زاکربرگ را پایین بیاورند.

دعواهای اخیر بین ماسک و زاکربرگ که ریاست برخی از بزرگترین شرکت های فناوری جهان را بر عهده دارند، احتمال درگیری فیزیکی در قفس را بین آنها افزایش داد و این موضوع به تیتر اخبار بسیاری از رسانه های فناوری تبدیل شد.

دعوای مارک زاکربرگ و ایلان ماسک

از جایی که زاکربرگ در پاسخ به دعوت ماسک به مبارزه از صاحب توییتر خواست محل مبارزه را برایش بفرستد! دانا وایت، رئیس UFC تایید کرد که با هر دو نفر صحبت کرده است و مبارزه را که در لاس وگاس برگزار می‌شود، گران‌ترین مبارزه تاریخ نامید. مالک توییتر که برای یک جشن تولد در اروپا به سر می برد، گفت که این دعوا ممکن است رخ دهد، اما اگر زاکربرگ در مورد مسابقه جدی باشد، ممکن است همه چیز خراب شود.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  به زودی شاهد اتومبیل های پرنده در آسمان خواهید بود

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا