این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

سریال فوق لیسانسه ها آبان ماه به تلویزیون برمی‌گردد[+تریلر]
  • سامان رحمانی
  • سه شنبه 16 مهر 98
  • 0
  • 89

سریال فوق لیسانسه ها آبان ماه به تلویزیون برمی‌گردد[+تریلر]

سریال لیسانسه ها یکی از معدود سریال‌های چند سال اخیر بود که مورد توجه بینندگان تلویزیون ایران قرار گرفته است. این سریال طنز و محبوب در قالب 40 قسمت از شبکه 3 تلویزیون ایران پخش خواهد شد ولی اینبار نام این سریال به فوق لیسانسه ها تغییر کرده است و کارگردانی آن را همچون فصل قبلی این مجموعه سروش صحت بر عهده خواهد داشت.

طبق اطلاعات منتشر شده این سریال در اواسط آبان ماه کار پخش خود را استارت خواهد زد و ترکیب بازیگران آن طبق تیزری که از این سریال پخش شد تغییر چندانی نکرده است و احتمال می‌رود که شاهد شوخی‌های جدید و موضوعات گسترده تری از این سریال باشیم.

سروش صحت علاوه بر کارگردانی مجموعه لیسانسه ها نگارش آن را نیز به همراه ایمان صفایی به عهده دارد. همانطور که در فصل قبلی این مجموعه شاهد آن بودیم این سریال در لوکیشن‌های محدودی ساخته خواهد شدند که بیشتر آن‌ها در شهر تهران قرار دارند. از بازیگران این سریال می‌توان به بیژن بنفشه خواه ، هوتن شکیبا، متین ستوده، رویا میرعلمی، سیاوش چراغی پور، مریم سرمدی، امیرحسین رستمی، کاظم سیاحی، امیر کاظمی، عزت‌الله مهرآوران، پریسا مقتدی، افشین سنگ چاپ، فرخنده فرمانی زاده و عرفان برزین اشاره کرد.

هوتن شکیبا به عنوان یکی از بازیگران با استعدادی بود که به واسطه همین مجموعه پله‌های ترقی را طی کرد و برای فیلم شبی که ماه کامل شد جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را به دست آورد تا علاوه بر موفقیت او در عرصه سینمایی شاهد حضور دوباره این بازیگر در این مجموعه تلویزیونی باشیم مجموعه تلویزیونی که بعد از سریال‌های کمدی همچون شمعدونی و چارخونه به وسیله سروش صحت ساخته شده است.

بیشتر بخوانید:

نظرات

captcha Refresh
rtyddrt75667