این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

ارائه دهنده کفپوش اپوکسی در سال 1400

کفپوش اپوکسی از رزین اپوکسید ، سخت کننده پلی آمین و سایر افزودنی ها ساخته شده است. هنگامی که به عنوان پوشش کف استفاده نمی شود ، اغلب به عنوان چسب استفاده می شود. هنگامی که مخلوط می شود ، یک واکنش شیمیایی ایجاد می کند که به کفپوش اپوکسی شما ویژگی های متمایزی می بخشد. یکی از مهمترین ویژگیهایی که این واکنش شیمیایی ایجاد می کند ثبات و استقامت جدید در سطح است. این فرآیند سطحی را که به آن اعمال می شود مهر و موم کرده و درمان می کند و یک پیوند محکم ایجاد می کند. مزایای پوشش اپوکسی کف را بررسی کنید تا مشخص شود آیا این گزینه مناسب برای فضای شما است.

انواع مختلف کفپوش اپوکسی

در مورد انواع کفپوش اپوکسی ، شما می توانید انواع مختلفی را انتخاب کنید. انتخاب های شما شامل موارد زیر است:

کفپوش های اپوکسی خود پراکنده 

به دلیل استحکام شگفت انگیز در مناطق پرتردد استفاده می شود.

 

floor covering

 

ملات کف اپوکسی

برای تعمیر ترک قبل از چسباندن سایر انواع کفپوش اپوکسی استفاده می شود ، همچنین این کفپوش به عنوان قوی ترین کفپوش اپوکسی موجود شناخته می شود.

کفپوش اپوکسی خود پراکنده ماسه کوارتز

مانند کفپوش اپوکسی خود پراکنده معمولی ، فقط با ماسه کوارتز برای کیفیت ضد لغزش گنجانده شده است.

کفپوش اپراکسی ترازو

عمدتا در فضاهای بزرگ استفاده می شود ، این نوع ها بسیار تزئینی هستند.

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک

این کفپوش های ایده آل برای استفاده در مناطق بسیار حساس هستند که نیازی به وجود ایستا در محیط ندارند.

کفپوش اپوکسی گریل شده

با ارائه خواص ضد لغزش عالی ، تزئینی ترین کفپوش ها هستند ، اما چیدمان آنها بسیار پیچیده تر است.

کفپوش های اپوکسی پوسته پوسته

این کف ها فوق العاده تزئینی هستند و تراشه ها/تکه های رنگی را در پایه اپوکسی مخلوط می کنند. این پوسته ها همچنین سطح کمی خشن را ارائه می دهند که در برابر لغزش مقاوم است. این رنگ ها می توانند به دلخواه شما انتخاب شوند و در هر ترکیبی ترکیب شوند.

کفپوش اپوکسی خود تراز شونده

 نگهداری و تمیز کردن این نوع بسیار آسان است ، از این نوع کفپوش هت بیشتر در اتاقهای غذاخوری و آشپزخانه استفاده میشود.

نحوه اجرای کفپوش اپوکسی 

نصب کفپوش اپوکسی نسبتاً ساده است و هرکسی که مهارتهای اولیه DIY را دارد میتواند آن را نصب کند . با این حال ، برای به دست آوردن یکپارچه با مشخصات بالا ، باید از یک متخصص استفاده کنید.

اپوکسی رزین یک محصول خود تراز کننده نیست کارشناسان نصب ابتدا باید کف محیط را صاف و تراز کنند و  سپس روکش را بکار ببرند تا بهترین نتیجه را بدست آورند.

 

floor cover

 

آماده سازی

ابتدا باید از تمیز کردن محیط شروع کنید . پس از دسترسی به کل طبقه ، باید منطقه را جارو کنید با استفاده از یک جارو برقی  میتوانید کل اتاق را از گرد و غبار و زباله عاری و پاک کنید.

در صورت برخورد با هرگونه ترک ، تراشه یا آسیب دیگر به بتن ، باید آنها را تعمیر کنید. می توان از ملات تعمیر اپوکسی سریع نیز استفاده کرد.

قبل از استفاده از اپوکسی ، باید اطمینان حاصل کنید که دال بتنی فاقد هرگونه چربی ، روغن یا حلال است. همه اینها پتانسیل کاهش پیوند با بستر را دارند ، بنابراین باید کاملاً از بین بروند. برای آماده سازی دال بتنی برای اپوکسی باید از اسکراب سطحی مکانیکی و همچنین انفجار شن و ماسه استفاده کنید. به یاد داشته باشید که آماده سازی کلید یک کف اپوکسی خوب است.

استفاده از پرایمر

آماده سازی کف اپوکسی می تواند زمان بر باشد اما داشتن اسلب بتنی تمیز قبل از اجرای کفپوش بسیار مهم است.

اگر دال بتنی  به هر نحوی آلوده باشد ، توصیه می کنیم از پرایمر FAS استفاده کنید. پرایمر قبل از پوشش کف اپوکسی اعمال می شود و اطمینان حاصل می کند که پوشش اصلی کف به خوبی متصل می شود. در کف تمیز می توانید از رنگ اپوکسی خاکستری یا شفاف به عنوان آغازگر استفاده کنید. از آنجا که این محصول نازک تر است ، نفوذ بهتری در بتن دارد. سپس می توانید از Epoxy HB Floor Coating برای افزودن جلد سخت و براق استفاده کنید.

مزایای کفپوش اپوکسی

ظاهر بهتر 

انبار شما نیازی به طراحی زیبا و دکوراسیون خلاقانه ندارد. اما باید حرفه ای به نظر برسد.کفپوش های اپوکسی که در طیف گسترده ای از رنگ ها و سبک ها موجود هستند ، می توانند کف بتنی خسته کننده و زشت را به همراه نواقص جزئی مانند ترک های سطحی بپوشانند و جذابیت بیشتری را ایجاد کنند. اگر به دنبال جلوه ای براق هستید ، این محصول نه تنها به کلاس و ظرافت می افزاید ، بلکه باعث می شود انبار شما به خوبی محافظت شود.

سهولت نگهداری 

روکش اپوکسی علاوه بر بهبود ظاهر انبار ، کف معمولی بتنی شما را به سطحی غیر متخلخل ، صاف و ضد لک تبدیل می کند که به راحتی بدون گرد و غبار ، خاک و زباله پاک می شود. علاوه بر این ، دیگر لازم نیست نگران باکتری هایی باشید که معمولاً در سطوح بتنی  پنهان می شوند. پاکسازی کف با محلول ضد میکروبی تنها چیزی است که برای به دست آوردن کف درخشان و بدون آلودگی لازم است.

دوام چشمگیر

پوشش های اپوکسی کفپوش ، کفپوش های مقاوم و مقاوم را ارائه می دهد که می توانند در برابر تردد شدید پیاده و همچنین تجهیزات معمولی انبار مانند لیفتراک مقاومت کنند ، بدون اینکه نشانه ای از سایش و پارگی نشان دهند. محلول های کفپوش اپوکسی صنعتی نیز طول عمر بالایی دارند و کفهای بتنی را در برابر مواد شیمیایی مقاوم می کنند و در تعمیرات کف هزاران دلار صرفه جویی در مشاغل ایجاد می شود.

مقرون به صرفه بودن 

از آنجا که کفپوش اپوکسی ارزان تر است ، طول عمر بیشتری دارد و بسیار بهتر از سایر کفپوش ها در برابر ضربه ها مقاوم است ، مقرون به صرفه ترین گزینه کفپوش برای انبارها است. علاوه بر این ، کفپوش اپوکسی نور را منعکس می کند ، هزینه های نورپردازی را کاهش می دهد و می تواند در ضخامت های مختلف اعمال شود ، که برای طیف گسترده ای از برنامه ها مناسب است.

افزایش بهره وری 

 کفپوش اپوکسی امکان حرکت سریعتر موجودی در انبار ، به حداقل رساندن خرابی ماشین همراه با زمان کار کارکنان و بازتاب نور برای افزایش روشنایی در مناطق کاری تا 300 درصد ، می تواند بهره وری را در انبار شما به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

ایمنی بهتر

محصولات کفپوش اپوکسی با در نظر گرفتن ایمنی طراحی شده اند و در برابر لغزش ، آتش سوزی و ضربه مقاوم هستند. همچنین می توانید از رنگ های مختلف برای تعیین مناطق خاص در انبار خود مانند مناطق ترافیکی لیفتراک ، مناطق کاری و مناطق ایمنی استفاده کنید. علاوه بر این ، استفاده از روکش اپوکسی روی کفهای بتنی شما از گرد و غبار بتن جلوگیری می کند ، که ناشی از متلاشی شدن سطح کف بتنی متخلخل و بدون مهر و موم در زیر ترافیک است. گرد و غبار بتن علاوه بر جمع آوری اقلام موجودی و تجهیزات آسیب رسان ، خطرات واقعی سلامتی را برای کارگران به همراه دارد.
 
حداقل اختلال در کسب و کار - نصب کفپوش های اپوکسی آسان و سریع است ، به این معنی که شما مجبور نیستید فعالیت های تجاری خود را برای مدت طولانی قطع کنید. به محض خشک شدن کامل کف ، می توانید فعالیتهای عادی انبار خود را از سر بگیرید.
 
سازگاری با محیط زیست - پوشش کف اپوکسی راه حل های کفپوش سازگار با محیط زیست را ارائه می دهد که "سبز شدن" را آسان و مقرون به صرفه می کند.

 

کفپوش

 

کفپوش اپوکسی حمام

آیا قبل از انجام یک پروژه بزرگ مانند تغییر کفپوش حمام ، همه گزینه های موجود برای پوشش کف خود را در نظر گرفته اید؟

برای اتاق هایی مانند حمام که خطر لکه ، نفوذ آب و سایش زودرس بسیار زیاد است ، باید از پوشش های خودسرانه اجتناب کرد. بنابراین در انتخاب خود باید کمی دقت کنید این نوع روکش در برابر انواع لکه های کثیف مقاوم بوده و به راحتی تمیز می شود. همچنین از مقاومت بالایی در برابر نفوذ آب برخوردار است ، که آن را به انتخاب درجه یک  برای مناطق مرطوب که خطر پاشش در آنها زیاد است ،  تبدیل کند.

کفپوش اپوکسی اتاق خواب

آیا می خواهید استایل منحصر به فردی به اتاق خود بدهید؟

یک کفپوش اپوکسی یا اپوکسی فلزی استاندارد انتخاب کنید. اپوکسی موادی است که روز به روز در قلب خانه های ایرانیان محبوبیت بیشتری پیدا می کند. این مورد به شما امکان می دهد با نمایش یک طرح مدرن و در عین حال ارائه چندین ویژگی کاربردی مفید ، خود را از دیگران متمایز کنید.

کفپوش اپوکسی برای پروژه های تجاری

برای کف فضای تجاری شما ، ما کفپوش اپوکسی 100٪ رنگ جامد را به شما پیشنهاد می کنیم. چه برای یک فروشگاه خرده فروشی ، چه برای یک انبار یا یک فروشگاه بزرگ ، این محصول یک پیشنهاد بسیار ایده آل برای شما کارفرمایان عزیز می باشد.  این کف با آسیاب کردن سطح نیز برای اطمینان از چسبندگی خوب به دست می آید. پس از آن ، ما دو لایه از اپوکسی 100٪ رنگ جامد را اعمال می کنیم تا بهترین کارایی را برای شما داشته باشد.

خرید کفپوش اپوکسی ایران اپوکسی

برای خرید کفپوش اپوکسی به سایت https://www.iran-epoxi.com  مراجعه فرمایید.

 


به این مطلب امتیاز دهید


تعداد رای: 1

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)