مقالات

گزینه های بارسلونا برای جانشین جوردی آلبا

پس از جدا شدن لوکاس دینیه و مارک کوکورلا ، هیچ جایگزینی برای دفاع چپ خریداری نشد و در حال حاضر تیم با مشکل جانشین جوردی آلبا مواجه است .
پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ، شاهد اخباری مبنی بر خرید دفاع چپ هستیم .
با تایم سیتی همراه باشید تا جزئیات این اخبار را برای شما بازگو کنیم .

گزینه های بارسلونا برای جانشین جوردی آلبا

پست دفاع چپ ، پستی حیاتی برای بارسلونا است که این روزها تبدیل به معضلی برای این تیم شده است .
جوردی آلبا تقریبا تمام بازیهای این فصل را توپ زده و نیاز به استراحت دارد ، از طرفی دیگر محرومیت های این بازیکن دست والورده را میبندد .
والورده تاکنون از بازیکنانی همچون روبرتو ، سمدو و خوان میراندا « بازیکن آکادمی لاماسیا » برای جانشینی آلبا استفاده کرده است ، اما هیچ کدام کیفیت مطلوب برای بازی در این پست را نداشته اند .
در روزهای گذشته بازیکنانی برای حضور در این پست لینک شده اند که امروز قصد داریم نگاهی به این اسامی داشته باشیم .


بیشتر بخوانید : نگرانی برای هواداران یوونتوس

طی روزهای آخیر ، نشریه موندو دپورتیوو ، خبری مبنی بر بازیکنان لینک شده به بارسلونا را کار کرده که نگاهی به این لیست و خبر میندازیم :
نفر اول در این لیست « فرلاند مندی » بازیکن فرانسوی تیم لیون است که در لیگ فرانسه عملکرد خوبی را به ثبت رسانده و اخیرا به تیم ملی دعوت شده .
مندی با 23 سال سن بازیکنی جوان و آینده دار در این پست خواهد بود و از فاکتورهای خوب او ، هجومی بودن اوست . به صرفه ترین گزینه برای تقویت دفاع چپ این بازیکن جوان است .
همچنین تقابل بارسلونا و لیون در بین 16 تیم لیگ قهرمانان اروپا ، میتواند میدانی باشد برای اثبات عملکرد های این بازیکن .

فرلاند مندی

گزینه ی بعدی « فیلیپه لوئیز » دفاع با تجربه ی تیم اتلتیکو ماردید است که در تابستان پیش رو قرارداش تمام میشود و میتواند به صورت آزاد به هر تیمی بپیوندد . دفاع برزیلی از گزینه های مطلوب برای بازی در این پست است چرا که به خوبی لالیگا را میشناسد و تجربه ی بازی در تورنومنت های مختلف را دارد .
تنها مشکلی که این بازیکن دارد سن اوست ، اما در نقل و انتقالات اخیر شاهد بودیم که بارسلونا بازیکن هایی با سن بالا خریداری کرد و تمام آنها نیز عملکرد خوبی را به ثبت رساندند .
گزینه آخر این لیست بازیکن برزیلی تیم رئال بتیس « جونیور فیرپو » است . رابطه ی دو باشگاه بارسلونا و بتیس خوب است ، اما قیمت بالای بازیکن « 50 میلیون یورو » برای این بازیکن بالاست و ممکن است مشکلاتی در این انتقال به وجود آورد .
اما با توجه به روابط باشگاه انتظار میرود که این انتقال با مبلغی کمتر صورت بگیرد .


نظر شما عزیزان چیست ؟ به نظر شما کدام بازیکن برای جانشینی آلبا مناسب تر است ؟

بیشتر بخوانید

    برچسب ها

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    هفت − سه =

    دکمه بازگشت به بالا