اخبار سینما و هنرمندان جهاناخبار فیلم و سریال

بازگشت همزمان امبر هرد و جانی دپ ؛ کنسرت جانی دپ در پاریس

خبر این است که هنگامی که جانی دپ با گروه راک خود در کنسرت پاریس حضور پیدا می‌کند، امبر هرد نیز به فرش قرمز ایتالیا بازگشت خواهد کرد. در این بین، جانی دپ قصد دارد تا با گروه خود تور خود را ادامه دهد.

جانی دپ با گروه راک خود هالیوود خون آشام ها همچنان که امبر هرد اولین فیلم خود را منتشر می کند، به تور خود ادامه می دهد. فیلم در آتش در جشنواره تائورمینا آغاز شده است. یک روز پس از بازگشت امبر هرد به فرش قرمز جشنواره فیلم ایتالیا، کنسرت جانی دپ در پاریس انجام شده

کنسرت جانی دپ در پاریس

کنسرت جانی دپ پس از حضور امبر هرد روی فرش قرمز

دپ 60 ساله تور خود را با هم گروه هایش آلیس کوپر و جو پری با نمایشی در زنیت پاریس ادامه داد. جانی دپ که در حین اجرا روی صحنه بود و در حال نواختن گیتار بود، با تکان دادن مشت به سمت قلبش احساسات خود را نسبت به طرفدارانش در کنسرت ابراز کرد.

در حاشیه کنسرت جانی دپ در پاریس

PEOPLE با افراد مختلف حاضر در مصاحبه مصاحبه می کند کنسرت جانی دپ در زنیت پاریس از جمله دان 70 ساله و سوزان 43 ساله از پاریس صحبت کردند:

سوزان می گوید که “برای جانی آمده” و “من به داستان زندگی خصوصی او علاقه ای نداشتم … تمام شد.” او یک هنرمند است و این چیزی است که من می‌خواهم بشنوم.» دن اضافه می‌کند که «انتظار بازگشت بزرگی در فیلم» برای دپ دارد.

امبر هرد نیز پس از محاکمه جانی دپ سکوت خود را در مورد نقل مکان به اسپانیا شکست: “من عاشق زندگی در اینجا هستم.”

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  چرا هانده آرچل جایگزین دوست دختر رونالدو در تبلیغات برند عطر Laverne شد [جزئیات خبر]

تریلر رسمی فیلم Jeanne Du Barry منتشر شد!

فیبی 19 ساله از پاریس می گوید:

اوایل این ماه، خون آشام های هالیوود من آنها را در جشنواره جهنم دیدم و این باعث شد که دوباره آنها را روی صحنه ببینم. او درباره دپ می گوید: “من او را به عنوان یک دزد دریایی در فیلم ها می شناسم. نمی دانستم که او به این خوبی موسیقی می سازد.”

تور کنسرت جانی دپ در پاریس با خون آشام های هالیوود

کنسرت جانی دپ در پاریس

در یکی از صحنه هایی از کنسرت دپ در پاریس از دوست و همکار فقید شما جف بک که در ژانویه درگذشت. در یک لحظه احساسی، جانی دپ توضیح داد که چرا یک گیتار سفید Stratocaster در مرکز صحنه روی یک میله نشسته بود، در حالی که بیشتر شب از آن استفاده نشده بود.

جانی دپ می گوید:

همه ما اخیراً یک دوست عزیز، جف بک را از دست دادیم. دیروز تولدش بود. من می خواهم شما را به یکی از دوستانتان معرفی کنم. بهترین دوستش

گیتار را از روی پایه بلند می کند و با اشاره به آن ادامه می دهد: او دوست عزیزش جو پری را در این مورد می خواهد. او گیتار را به پری 72 ساله می دهد تا ترکیبی از آهنگ رامبل لینک رای (آهنگی که دپ و بک در کنسرت نواختند) و بولرو برگشت را بنوازد.

فیلم Jeanne Du Barry افتتاحیه جشنواره کن خواهد بود!

یک روز قبل کنسرت جانی دپ در پاریس همسر سابق او، امبر هرد، 37 ساله، در شصت و نهمین جشنواره فیلم تائورمینا در ایتالیا برای اولین نمایش جهانی فیلم در آتش او شرکت کرد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  دیدار رزیتا غفاری با گوگوش ؛ با چهره ای باورنکردنی
کنسرت جانی دپ در پاریس
کنسرت جانی دپ در پاریس

در همین حال فیلم فرانسوی Jeanne du Barry با بازی جانی دپ در جشنواره فیلم کن در ماه مه افتتاح شد، جایی که جانی دپ مورد تشویق ایستاده قرار گرفت و با خبرنگاران در مورد اینکه آیا این فیلم نشانه بازگشت او بود یا خیر صحبت کرد. جانی دیپ: او هرگز جایی نرفت.

همچنین ژان دو بری در جشنواره فیلم تائورمینا در تاریخ 30 ژوئن منتشر خواهد شد. اگرچه انتظار نمی رود دپ، بازیگر نقش شاه لوئیس پانزدهم، در این جشنواره شرکت کند. این فیلم نشان دهنده بازگشت دپ به بازیگری پس از سه سال وقفه پس از درگیری حقوقی طولانی او با همسر سابق امبر هرد است که دپ در ماه دسامبر در دعوای افترا برنده شد.

سال گذشته، هرد در حساب اینستاگرام خود اعلام کرد او و دپ توافق کردند که یک میلیون دلار بپردازند و حالا دپ گفت که این مبلغ را به امور خیریه اهدا خواهد کرد. جانی دپ قصد دارد یک میلیون دلار که همسر سابقش امبر هرد باید پس از اختلاف حقوقی بین آنها به او بپردازد، برای امور خیریه اهدا کند.

نبرد حقوقی طولانی و پر فراز و نشیب در دسامبر با پیروزی دپ و موافقت هرد با پرداخت یک میلیون دلار برای حل و فصل این دعوی پایان یافت.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا