اخبار فیلم و سریال

جان ویک 4 اقتباسی از انیمه کابوی بی پاپ (+جزئیات)

چاد استاهلسکی، کارگردان سری فیلم‌های جان ویک در یک مصاحبه با فیلم کمیک بوک، اعلام کرده است که در فرآیند ساخت فیلم John Wick: Chapter 4، الهام زیادی از انیمه Cowboy Bebop گرفته است. او بیان کرده است که در هنگام ساخت The Making Of John Wick: Chapter 4، شدیداً تحت تأثیر این انیمه بسیار محبوب قرار گرفته است. به نظر می‌رسد که ما باید منتظر یک فیلم مبتنی بر این موضوع هیجان‌انگیز باشیم!

John Wick: Chapter 4 الهام گرفته از انیمه Cowboy Bebop

John Wick 4 تحت تاثیر انیمه Cowboy Bebop

پس از اکران موفق فیلم John Wick: Season 4، Lionsgate در حال آماده شدن برای انتشار قریب الوقوع اولین سریال اسپین آف جان ویک، The Continental است. مدیر این مجموعه از تاثیر انیمه گاوچران بی باپ بر جان ویک صحبت کرده بود

تاثیر کابوی بی باپ بر جان ویک

با توجه به صحبت های جدید استالسکی، جان ویک تحت تاثیر انیمه Cowboy Bebop بوده است. انیمه گاوچران بی باپ این انیمیشن توسط استودیو Sunrise در سال 1997 تولید شد. نتیجه یک روش انیمیشن ارزانتر و سریعتر برای ایجاد انیمیشن های صیقلی تر و پیچیده تر است که می توان آن را یکی از بزرگترین پیشرفت های صنعت انیمه در دهه اخیر دانست.

John Wick 4 بالاتر از حد متوسط ​​است. بهترین سکانس های اکشن سریال را دارد، کیانو ریوز مثل همیشه عالی است و شخصیت ها، موقعیت ها و مفاهیم جدیدی وجود دارد. چاد استاهلسکی با فیلم «جان ویک 4» توانسته این فرنچایز را به سطح بالاتری برساند.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  فصل دوم سریال چشم چران عمارت کی شروع میشود؟ (تاریخ دقیق + تعداد قسمت)

Shinichiro Watanabe کارگردان، Keiko Nobomoto نویسنده، Toshiro Kawamoto طراح شخصیت و انیمیشن، Kimitoshi Yamane طراح هنر مکانیکی و Yoko Kano آهنگساز Cowboy Bebop بودند.


پیشنهاد مطالعه:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا