این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

دانلود سریال جیران [ تاریخ پخش و خلاصه داستان ]

دانلود سریال جیران - سریال جیران به کارگردانی حسن فتحی برای شبکه نمایش خانگی ساخته می‌شود.

خبری که به مزاج بسیاری از دوست داران سینمای ایران خوش می‌آید. کارگردان خبره و محبوب سریال شهرزاد باری دیگر مجموعه‌ای را روانه شبکه خانگی نمایش می‌کند.

در ادامه‌ی مطلب قصد داریم اطلاعاتی همانند

  • لینک‌های دانلود سریال جیران
  • تاریخ پخش سریال جیران
  • تریلر این مجموعه
  • آخرین اخبار
  • و لیست بازیگران

 

را به شما همراهان همیشگی تایم سیتی ارائه دهیم.

با ما همراه باشید.

 

نظرسنجی

حسن فتحی

 

دانلود سریال جیران

پس از انتشار سریال جیران از سوی شبکه خانگی نمایش، لینک‌های دانلود را در همین قسمت قرار خواهیم داد.

لذا به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنم که این صفحه را به بوکمارک یا مورد علاقه‌های مرورگر خود اضافه کنید تا دسترسی آسان‌تری به لینک‌های دانلود سریال جیران داشته باشید.

 

تاریخ پخش سریال جیران

تا بدین لحظه هیچ گونه اخباری مبنی بر تاریخ و زمان پخش سریال جیران در دسترس قرار نگرفته و تنها مواردی مانند خلاصه‌ی داستان در دسترس می‌باشد.

در ادامه می‌توانید آخرین اخبار سریال جیران را مشاهده نمایید و از اتفاقات و حوادث جدید مراحل پیش تولید مطلع شوید.

 

آخرین اخبار سریال جیران

احسان جوانمرد که قرار است همراه با حسن فتحی به عنوان نویسنده این سریال همکاری داشته باشند درباره قصه این سریال تاریخی که به زندگی ناصرالدین شاه و برخی از شخصیت‌های محوری در اوایل سلطنت وی می‌پردازد، توضیحاتی را ارائه کرده است.

جوانمرد درباره همکاری‌اش با حسن فتحی به ایسنا گفت:

طرح سریال « جیران» را که موضوع آن به اوایل دوره ناصری برمی‌گشت به آقای فتحی پیشنهاد دادم، ایشان طرح را خواندند وکلیت قصه را دوست داشتند در مرحله‌ی بعد آقای عفیفه را در جریان گذاشتند و بعد از این‌که ایشان هم از ساخت سریال استقبال کردند قرار بر این شد طی جلساتی منظم به طرح مشترک برسیم که نظرات آقای فتحی و پیشنهادات ارزنده‌ای که داشتند هم در آن لحاظ شود.

مدتی طول کشید تا بر اساس آن طرح اولیه، به طرح مشترکی برسیم که المان‌های همیشگی آثار جناب فتحی را با خود همراه داشته باشد.

 

جوانمرد همچنین درباره جیران که یکی از شخصیت‌های تاریخی دوره ناصرالدین شاه است و قرار است در سریال «جیران» به آن چرداخته شود توضیح داد

جیران یکی از زنان دربار ناصرالدین شاه است که در واقعیت تاریخ وجود داشته و ما اینجا با قصه‌ای که حتماً آمیخته به خیال خواهد بود زندگی پر فراز و نشیبش را روایت خواهیم کرد علاوه بر جیران تعداد زیادی از شخصیت‌های قصه واقعی هستند ودر آن دوره زندگی کرده‌اند

 

همچنین جوانمرد درباره شخصیت‌های تاریخی که قرار است در سریال «جیران» به آن‌ها پرداخته شود گفت ناصرالدین شاه، جیران، میرزا آقا خان نوری صدراعظم ایران بعد از امیر کبیر، ملک‌جهان خانم مهدعلیای ایران، ملک‌زاده خواهر شاه ، گلین، تاج‌الدوله، شکوه السلطنه و ستاره خانم زنان عقدی شاه وهم‌چنین عده‌ای از سایر رجال آن دوران افرادی هستند که به آن‌ها در «جیران» پرداخته خواهد شد.

در نهایت او در جواب این سوال که آیا همه‌ی شخصیت‌های سریال واقعی هستند توضیح داد: « کلی شخصیت‌های واقعی تاریخی داریم و کلی هم شخصیت‌های خیالی که به کمک هم درام ما را پیش می‌برند »

 

تریلر سریال جیران

پس از رونمایی از تیزر سریال، آن را برای شما قرار خواهیم داد.

 

لیست بازیگران سریال جیران

همانطور که در بالا اشاره کردیم، تا بدین لحظه تنها اطلاعاتی که از سریال جیران منتشر گردیده، خلاصه‌ای از داستان، و تیم کارگردانی و نگارش فیلمنامه سریال جیران است.

لذا پس از معرفی و رونمایی از بازیگران سریال، آن را به صورت جدول برای شما قرار می‌دهیم.

 

بیشتر بخوانید

دانلود سریال قورباغه [ همکاری نوید محمدزاده و هومن سیدی ]
دانلود سریال گیسو
دانلود فصل دوم سریال هیولا
دانلود سریال شاخ [ اثر جدید رامبد جوان ]

 


هم اکنون تماشا کنید 🔴

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)
rtyddrt75667