اخبار فیلم و سریال

عصبانیت جنیفر لارنس درباره متد اکتینگ بازیگران خبرساز شد …!

در یک مصاحبه با برنامه Hot Ones، جنیفر لارنس درباره متد اکتینگ صحبت کرد و اظهار کرد که این روش بازیگری می‌تواند باعث اضطراب و نگرانی او شود. تلفیق بازیگری با این روش توسط همکارانش باعث مضطرب شدن وی شده است و به این ترتیب، این موضوع خبرساز شده است.

او که در فیلم های «به بالا نگاه نکن» در کنار لئوناردو دی کاپریو و «حرکت آمریکایی» در کنار کریستین بیل بازی کرده است، می گوید که هیچ یک از همکارانش تاکنون بازیگری متد را انجام نداده اند و او نمی تواند با آنها گفتگو کند.

اضطراب جنیفر لارنس در مورد بازیگران متد

اضطراب جنیفر لارنس از آموزش به همکارانش

جنیفر لارنس از روش شناسی می گوید:

کار با کسی که بازیگر متد است من را مضطرب می کند. من نمی دانم چگونه با آنها صحبت کنم. آیا باید در شخصیت خود باقی بمانم؟ من را مضطرب می کند. من هیچ روش دیگری (اجرای) را ندیده ام که من را مجذوب خود کند. شما همیشه در مورد آنها نمی دانید.

اضطراب لارنس در مورد روش بازیگری همکارانش.

لارنس این روزها فیلم بدون احساس سخت را روی پرده دارد. وی در مصاحبه جدید خود می افزاید:

همکاری با بیل در فیلم “اخاذی آمریکایی” به کارگردانی “دیوید او راسل” نحوه بازی او را تغییر داد و او به تماشای نقش آفرینی بازیگر برنده اسکار رفت. او می‌گوید روش بازیگری بیل دائمی نیست، اما قبل از اینکه دوربین آماده عکسبرداری شود، در شخصیت فرو می‌رود.

تماشا کنید: جنیفر لارنس در اولین اکران فیلم بدون احساس سخت در لندن

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  زمان پخش فصل 2 سریال ترکی عمر - Ömer 【ساعت تکرار + داستان】

علاوه بر نگرانی جنیفر لارنس در مورد بازیگران متد، جنیفر لارنس در مورد آماده سازی قبل از شروع فیلمبرداری صحبت می کند:

او همیشه روشن و خاموش بود تا زمانی که ما باج گیری آمریکایی را انجام دادیم و او با کریستین بیل کار می کرد. متوجه شدم وقتی دوربین شروع به چرخیدن می کند و بازیگران شروع به آماده شدن می کنند، شاید 10 ثانیه قبل از اینکه بگویند عمل، او آماده می شود. من این را دیدم و فکر کردم: “این یک ایده عالی است.” پس من هم همین کار را کردم.

عکس: اعتراض جنیفر لارنس به قوانین جشنواره کن

برایان کاکس بازیگر سریال جانشینی پیش از این از روش بازیگری جرمی استرانگ همبازی خود انتقاد کرده و این روش را بازی آمریکایی مزخرف و آزاردهنده خوانده است.

از سوی دیگر، اندرو گارفیلد به مارک مارون گفت:

من از این تصور غلط که “روش با روش چرند است” ناراحتم. در پاسخ، اگر فکر می‌کنید بازیگری روشی مزخرف است، یا معنی آن را نمی‌دانید یا فقط با بازیگری کار کرده‌اید که ادعا می‌کرد یک بازیگر متد است اما اصلاً اینطور نبود.

در ماه‌های اخیر، بازیگرانی مانند مدز میلکسن، جان برنتال، دیوید هاربر، ویل پولتر و بنیسیو دل تورو مفهوم بازیگری متد را زیر سوال برده‌اند.

بیشتر بخوانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا