اخبار فیلم و سریال

عکسبرداری جدید بازیگران خاندان اژدها برای ددلاین

سریال خاندان اژدها، اسپین آف مشهور سریال بازی تاج و تخت، یکی از محبوبترین سریالهای 2023 بود. به تازگی ساخت فصل دوم این سریال تایید شده است و خبری خوش برای هواداران بوده است. بازیگران اصلی سریال خاندان اژدها برای مجله ددلاین عکسبرداری کرده اند. تصاویر بازیگران سریال خاندان اژدها در ددلاین به تازگی منتشر شده است که در ادامه می توانید تماشا کنید.

عکس های بازیگران سریال خاندان اژدها برای مجله ددلاین

اما دارسی پس از حضور در این عکس ها با ددلاین مصاحبه کرد و گفت:

این کاملاً وحشیانه است، من قبلاً هرگز چنین کاری انجام نداده ام و قطعاً در آن مقیاس مشخص است. با یکی از بزرگترین نمایش های جهان طرف هستم. من کاملاً از دوربین فراری شده ام که این خود یک فاجعه است.

 

 

House of the Dragon یک مجموعه تلویزیونی درام فانتزی آمریکایی است که پیش درآمدی بر بازی تاج و تخت (2011-2019)، دومین نمایش در این فرنچایز است و کارگردانی آن را جورج آر آر ساخته شده برای HBO توسط مارتین و رایان کندال است. هر دو سریال بر اساس رمان های مارتین A Song of Ice and Fire و A Song of Fire and Blood ساخته شده اند.

عکس های بازیگران سریال خانواده اژدها
عکس های روزنامه ددلاین برای بازیگران خاندان اژدها

عکس مجله با بازیگران House of Dragons

در ادامه تصاویر بازیگران سریال خاندان اژدها در مجله ددلاین را مشاهده می کنید.

عکس های بازیگران سریال خانواده اژدها
عکس ددلاین با بازیگران House of Dragons

میگل سپاچنیک تهیه کنندگان اصلی این سریال هستند. داستان این سریال بر اساس قسمت هایی از رمان آتش و خون حدود 200 سال قبل از وقایع بازی تاج و تخت و 172 سال قبل از تولد دنریس تارگرین اتفاق می افتد. وقایع آن نشان دهنده آغاز افول سلسله تارگرین است که به جنگ جانشینی تارگرین ها معروف به رقص اژدهایان انجامید.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  دکوراسیون داخلی جذاب منزل هدیه تهرانی

فصل اول نقدهای بسیار مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد که شخصیت پردازی، تصاویر، نگارش، موسیقی متن و اجراها را تحسین کردند. با این حال، سرعت، به ویژه پرش های زمانی، و تصاویر تاریک در برخی از صحنه ها مورد انتقاد قرار گرفت. این سریال توسط بیش از 10 میلیون بیننده در کانال های خطی و HBO Max در روز اول آن تماشا شد و بزرگترین روز افتتاحیه در تاریخ HBO را رقم زد.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا