اخبار سینما

آغاز فیلمبرداری The Hitman’s Wife’s Bodyguard

پس از انتشار تصاویری از سمت « رایان رینولدز » مشخص شد که مراحل آغازین فیلمبرداری The HitmansWife`s Bodyguard شروع شده است .


طی ماه های گذشته « اردیبهشت » خبر ساخت فیلم The Hitman`s Wife`s Bodyguard آغاز شد و در واقع این فیلم قرار است که دنباله ای از قسمت اول آن باشد .

تمامی ستارگان قسمت اول در این عنوان نیز حضور دارند . رایان رینولدز در نقش « مایکل برایس » ، ساموئل ال جکسون در نقش « داریوس کینکید » و سلما هایک در نقش « سونیا کینکید » . در روزهای گذشته ، رایان رینولدز با انتشار تصاویری از صحنه های فیلمبرداری ، خبر آغاز این پروژه را تایید کرد . از تصاویر منتشر شده در اینستاگرام رینولدز میتوان متوجه شد که ستارگان قسمت اول همگی در این دنباله حضور دارند .

نکته ی جالب توجه حضور دو ستاره ی سرشناس در قسمت دوم این فیلم است . « فرانک گریلو – مورگان فریمن » است که به جمع ستارگان قسمت دوم فیلم با نام « The Hitmans Wifes Bodyguard » اضافه شده اند .

در حال حاظر اطلاعات بیشتری از فیلم در دسترس نیست و انتظار میرود که تا اواخر 2019 ، یا اوایل 2020 این فیلم به اکران در بیاید .

The Hitmans Wifes Bodyguard

با این اوصاف هنوز خبری از بازگشت « الودی یونگ » در این قسمت در دسترس قرار نگرفته ، اما « پاتریک هیوز » برای کارگردانی این فیلم و « تام اکانر » برای نوشتن فیلمنامه این فیلم انتخاب شده اند . نکته ی قابل توجه در مورد فیلم ، رده سنی آن است که مانند قسمت اول برای بزرگسالان است .

قسمت اول فیلم علی رقم نمرات متوسطی که از منتقدین دریافت کرد ، نظرات مثبت مخاطبین را به همراه داشت و توانست بیش از 176 میلیون دلار فروش در سراسر دنیا داشته باشد .

به محض مشخص شدن تاریخ دقیق اکران این فیلم ، آنرا برای شما قرار میدهیم .

بیشتر بخوانید

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کاربران: 4.7 ( 1 رای)
منبع
Coming soon
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا