این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

فصل 2 سریال نیروهای اهریمنی او [ تاریخ پخش و داستان ]

 

سریال His dark matrials

 

سریال نیروهای اهریمنی او – سریال His Dark Materials یکی از جذاب‌ترین سریال‌های خارجی محسوب می‌شود که توجه طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کرده است.

در ادامه قصد داریم شما مخاطبان عزیز تایم‌سیتی را از اطلاعات کامل فصل دوم سریال نیروهای اهریمنی او آگاه کنیم.

طی این مطلب به اطلاعاتی همچون

  • تاریخ پخش فصل دوم
  • بازیگران
  • داستان
  • و تریلر فصل دوم

 

سریال نیروهای اهریمنی او پی خواهید برد. با تایم‌سیتی همراه باشید.

توجه: در ادامه ممکن است بخش مهمی از روند داستان فصل نخست سریال لو برود!

 

تاریخ پخش فصل دوم سریال His Dark Materials

هنوز تاریخ دقیق پخش فصل دوم سریال نیروهای اهریمنی او مشخص نشده است. ما تنها می‌دانیم که پخش فصل جدید در نوامبر سال 2020 آغاز خواهد شد.

 

james mcavoy

 

بازیگران فصل دوم سریال نیروهای اهریمنی او

سریال نیروهای اهریمنی او بر پایه کتاب‌هایی به همین نام اثر فیلیپ پولمن ساخته شده است. با توجه به کتاب‌ها، می‌توان گفت داستان فصل دوم این سریال دقیقا از جایی آغاز خواهد شد که فصل نخست در آنجا به پایان رسید. به همین دلیل نیز بیشتر بازیگران فصل نخست برای ایفای نقش‌های خود بار دیگر در سریال حضور خواهند داشت. ازجمله مهم‌ترین بازیگرانی که انتظار بازگشت‌ آن‌ها را در فصل دوم داریم، عبارت‌اند از:

  • دافنه کین در نقش لایرا بلاکوا
  • روث ویلسون در نقش مارسا کولتر
  • کلارک پیترس در نقش استاد (مستر)
  • جیمز کازمو در نقش فاردر کورام
  • آریون باکاره در نقش لرد بوریل
  • جیمز مک‌آووی در نقش لرد آسریل

 

ستاره سریال Fleabag، لباس‌های بهشتی خود را دور خواهد انداخت و در فصل دوم His Dark Materials به جمع بازیگران اضافه خواهد شد. او نقش شخصیت کلنل چان پری را ایفا خواهد کرد. کلنل پدر جهان‌گرد ویل پری (با بازی امیر ویلسون) است؛ ویل نیز پسری است که در قسمت‌های آینده همراه با لایرا نقش مهمی ایفا خواهد کرد.

اشخاصی که کتاب‌های نیروهای اهریمنی او را خوانده باشند، ممکن است متوجه تغییراتی در برخی از شخصیت‌های خاص در سریال شده باشند. ویلسون طی یک مصاحبه راجع به کاراکتر خود گفت:

«آن‌ها می‌خواستند کمی از داستان گذشته ویل را که در کتاب‌ها شاهد آن نبودید، نشان دهند؛ بنابراین سازندگان تصمیم گرفتند این کار را در فصل نخست سریال انجام دهند.»

ویلسون در ادامه گفت که مطمئن نیست فصل سوم این سریال ساخته خواهد شد یا خیر؛ اما صحبت‌هایی راجع به کتاب سوم پولمن و به تصویر کشیدن آن در قاب تلویزیون، انجام شده است. او دراین‌باره گفت:

«امیدوارم فصل سومی در کار باشد. همیشه صحبت‌هایی انجام می‌شود، اما من نمی‌دانم.»

نقش بوریل بنا به دلیل بسیار مهمی در سریال گسترش یافت؛ تهیه‌کننده اجرایی، جین ترانتر، دراین‌باره گفت:

«ما این نقش را گسترده‌تر کردیم تا به خانم کولتر شخصی را بدهیم که با او صحبت کند؛ ما همچنین تحت تاثیر این کاراکتر که قبلا جهان را گشته بود، قرار گرفتیم. واضح است که او سالیان زیادی را در جهان سفر کرده بود. فیلیپ نگاهی اجمالی به این کاراکتر در کتاب‌ها داشت، درنتیجه ما تصمیم گرفتیم به‌عنوان یک شخصیت در کتاب دوم، نقش او را گسترده‌تر کنیم. ما فکر کردیم که اگر او قرار است در فصل دوم (این شخصیت از کتاب دوم در داستان حضور پیدا کرد) تبدیل به یکی از کاراکترهای بزرگ سریال شود، بهتر است از فصل نخست از او استفاده کنیم. بوریل همچنین یک قطره جذاب از ژانر هیجان را با خود به ارمغان می‌آورد که می‌خواستیم از آن بهره ببریم.»

یکی از بازیگران اصلی که احتمالاً به سریال بازنمی‌گردد، لویین لوید خواهد بود؛ زیرا راجر پارسلو در انتهای کتاب سپیده شمالی (Northern Lights) جان خود را از دست می‌دهد. البته این سریال اقتباسی تا حدودی از منبع اصلی فاصله گرفته است. شانس اندکی وجود دارد که لوید در اقتباس فصل سوم از کتاب آخر سه‌گانه نیروهای اهریمنی او، یعنی دوربین کهربایی (The Amber Spyglass) مجدداً به جمع بازیگران اضافه شود. (زیرا مشخص نیست که فصل سوم تولید شود)

 

فصل دوم سریال نیروهای اهریمنی او

 

داستان فصل دوم سریال His Dark Materials

فصل دوم سریال نیروهای اهریمنی او با اقتباس از کتاب خنجر ظریف (The Subtle Knife)، دومین کتاب از سه‌گانه پولمن ساخته خواهد شد. می‌توان تصور کرد که بیشتر لحظات کلیدی داستان براساس کتاب پیگیری خواهند شد. فصل اول سریال نیروهای اهریمنی او تغییرات زیادی در داستان کتاب ایجاد نکرد؛ اما انتظار می‌رود که فصل دوم هواداران را غافلگیر کند.

با این وجود، ما تقریبا مطمئن هستیم که ویل پری سرانجام در چیتاگاتزه به لایرا ملحق خواهد شد و این دو بین جهان‌های خودشان و جهان‌های دیگری جابه‌جا خواهند شد؛ همچنین عواقب کیهانی (نمی‌خواهیم بگوییم آخرالزمانی) اکتشافات آسریل درباره ماهیت غبار را نیز مشاهده خواهیم کرد.

می‌توانیم حدس بزنیم که Magisterium نقش به‌مراتب بیشتری را در داستان فصل دوم سریال His Dark Materials خواهند داشت.

روث ویلسون طی یک گفتگو تا حدی مشخص کرد که باید انتظار چه چیزی را از کاراکتر او در قسمت‌های آینده سریال داشته باشیم. او دراین‌باره گفت:

«شما هرگز پی نخواهید برد که او واقعا کیست؛ کار بسیاری سختی است که بفهمید او واقعا چه کسی است. او به‌طور پیوسته مرا به چالش می‌کشد و مرا گیج می‌کند. هدف‌های او لحظه به لحظه تغییر می‌کنند. آنچه در این فصل برایم واقعا خوشحال‌کننده بود، این است که می‌توانم بیشتر وارد شرایط او شوم. او باید به‌عنوان یک زن تنها با زندگی در یک دنیای بسیار مردانه کنار بیاید و همچنین باید فداکاری‌هایی را نیز در راه خود انجام دهد. ما اجازه داریم که فراتر از کتاب‌ها نیز پیش برویم؛ می‌دانیم که تا فصل سوم او فردی کاملا متفاوت خواهد بود.»

 

فصل دوم سریال نیروهای اهریمنی او

 

تریلر فصل دوم سریال نیروهای اهریمنی او

در ادامه شاهد تریلر فصل دوم سریال نیروهای اهریمنی او باشید.

 

 

بیشتر بخوانید

فصل 5 سریال آخرین پادشاهی - The last Kingdom [ تاریخ پخش ]
فصل 4 سریال وست ورلد - Westworld [ تاریخ پخش و داستان ]
فصل 2 سریال واچمن - Watchmen [ تاریخ پخش و داستان ]
فصل 4 سریال Stranger Things [ تاریخ پخش و خلاصه داستان ]
فصل 2 سریال SEE [ تاریخ پخش و آخرین اخبار ]

 


هم اکنون تماشا کنید 🔴

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)
rtyddrt75667