این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

فصل 2 سریال نیروهای اهریمنی او (His Dark Materials) [تاریخ پخش، بازیگران و داستان]

در تلاشی که پس از مدت‌ها برای به تصویر کشیدن رمان His Dark Materials از فیلیپ پولمن انجام شد، دو شبکه BBC و HBO در همکاری با یکدیگر اقتباس تلویزیونی جدیدی از روی این کتاب ساختند. در ادامه برای آگاهی از هرآنچه باید درباره فصل دوم سریال His Dark Materials بدانید با وبسایت تایم سیتی همراه باشید.

 

سریال His dark matrials

 

اسپویلر! داستان سریال His Dark Materials در این مقاله رفته است.

دو شبکه بی‌بی‌سی و اچ‌بی‌او علیرغم واکنش‌های متنوع منتقدان و همچنین کاهش نمرات سریال نیروهای اهریمنی او خیلی زود تصمیم گرفتند که فصل دوم سریال His Dark Materials را بسازند و این یعنی فیلم‌برداری آن هم‌اکنون در حال انجام است! شبکه BBC و شبکه HBO به‌جای آنکه مرتکب یک ریسک بزرگ شوند و اجازه بدهند دافنه کین نوجوان بین دو فصل رشد سریع خود را تجربه کند، تصمیم جدیدی گرفته‌اند که در نتیجه آن، سن ستاره چهارده ساله سریال برای فیلم‌برداری فصل بعد خیلی بالا نمی‌رود.

اما در آینده چه چیزی در انتظار لایرا و پن است؟ آیا جیمز مک‌آووی کماکان به نقش‌آفرینی خود ادامه خواهد داد؟ و همچنین چاقوی ظریف دیگر چه چیزی است. در ادامه با تمام اطلاعاتی که تاکنون درباره فصل بعد سریال His Dark Materials منتشر شده است آشنا خواهید شد.

 

تاریخ پخش فصل دوم سریال His Dark Materials

 

سریال his dark matrials

 

برخلاف لایرا ما توانایی استفاده از یک آلتیومتر را نداریم و بنابراین سخت بتوان گفت که فصل دوم سریال نیروهای اهریمنی او چه زمانی پخش خواهد شد. با این وجود، فیلم‌برداری هر هشت قسمت فصل دو سریال نیروهای اهریمنی او به‌پایان رسیده است پس به‌نظر می‌رسد که این سریال حداکثر تا انتهای سال 2020 عرضه شود. ما انتظار داریم که فصل بعد هم درست مثل فصل یک سریال His Dark Materials در ابتدای ماه نوامبر پخش بشود.

 

بازیگران فصل دوم سریال His Dark Materials

 

james mcavoy

 

درست مثل کتاب نیروهای اهریمنی او، می‌توان با خیال راحت نتیجه گرفت که فصل دوم درست از جایی که فصل قبل به‌پایان رسیده بود پیگیری خواهد شد. پس نتیجه می‌گیریم که اکثر بازیگران اصلی فصل 1 سریال His Dark Materials در فصل دو نیز حضور خواهند داشت: دافنه کین در نقش لایرا بلاکوا، روث ویلسون در نقش ماریسا کولتر، کلارک پیترز در نقش استاد (مستر)، جیمز کازمو در نقش فاردر کورام، آریون باکاره در نقش لرد بوریل، جیمز مک‌آووی در نقش لرد آسریل و لین مانوئل میراندا در نقش لی اسکورزبی.

ستاره سریال Fleabag، لباس‌های بهشتی خود را دو خواهد انداخت و در فصل دوم His Dark Materials به جمع هنرپیشگان آن ملحق خواهد شد. او در نقش شخصیت کلنل چان پری ایفای نقش خواهد کرد. او پدر جهان‌گرد ویل پری (با بازی امیر ویلسون) خواهد بود، پسری که در قسمت‌های آینده سریال همراه با لایرا نقش مهمی ایفا خواهد کرد.

اسپویلر! یکی از بازیگران اصلی که احتمالاً به سریال بازنخواهد گشت لویین لوید است چرا که راجر پارسلو در انتهای Northern Lights جان خود را از دست می‌دهد. البته، این سریال تاحدودی اقتباسی تلویزیون بی بی سی از منابع اصلی فاصله گرفته است. اما همان‌طور که خوانندگان کتاب می‌دانند شانس اندکی وجود دارد که او در اقتباس فصل سوم از کتاب آخر سه‌گانه نیروهای اهریمنی او یعنی The Amber Spyglass مجدداً به جمع بازیگران برگردد.

 

داستان فصل دوم سریال His Dark Materials

اسپویلرهای بیشتر! فصل دو His Dark Materials با اقتباس از کتاب The Subtle Knife، دومین کتاب از سه‌گانه پولمن ساخته خواهد شد. در حالی که با حیال راحت می‌توان تصور کرد که بیشتر لحظات کلیدی داستان دوباره پیگیری خواهند شد. فصل اول سریال نیروهای اهریمنی خیلی کم با داستان بازی کرد پس انتظار می‌رود که فصل بعد هواداران را غافلگیر کند.

با این وجود، ما تقریباً مطمئن هستیم که ویل پری بالاخره در چیتاگاتزه به لایرا ملحق خواهد شد و این دو بین دنیاهای خودشان و جهان‌های کشف‌شده دیگر جابه‌جا خواهند شد و همچنین عواقب کیهانی (نمی‌خواهیم بگوییم آخرالزمانی) اکتشافات آسریل درباره ماهیت غبار را مشاهده خواهیم کرد.

همچنین می‌توان تصور کرد که ماجیستریوم در فصل دوی سریال His Dark Materials نسبت به آنچه تا اینجای کار شاهد بودیم، نقش مهم‌تری ایفا خواهد کرد که این منجر می‌شود صحت اقتباس از سریال بیش از پیش تحکیم  شود. تنها باید امیدوار بود که BBC و HBO بودجه خود را افزایش دهند تا شاهد اشتباه خاصی در روند ساخت سریال نباشیم.

 

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های درام [ تماشایی‌ترین درام‌های تاریخ ]
بهترین فیلم های جنگی [از مبارزه با شمشیر تا جنگ جهانی دوم]
بهترین فیلم های کمدی [ لیستی از بهترین‌ها برای تماشا ]
بهترین فیلم های علمی تخیلی

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)
rtyddrt75667