اخبار فیلم و سریال

خبر فوری: هنری کویل با نقش گرالت سریال ویچر خداحافظی کرد

بازیگر اصلی سریال محبوب ویچر که طرفداران زیادی را جذب کرده بود، از این سریال خداحافظی کرد. هنری کویل، بازیگر نقش گرالت در ویچر با این نقش خداحافظی کرد که ناراحتی طرفداران را به دنبال داشت.

خداحافظی هنری کویل با نقش گرالت در ویچر

هنری کویل بازیگر محبوب سینما و تلویزیون در لحظات احساسی از رویداد نتفلیکس رسما به دلیل پایان دوران بازیگری او در سریال ویچر از مدرم و بازیگران دیگر سریال ویچر خداحافظی کرد.

هنری کویل در این مورد گفت:

“از همه شما بسیار متشکرم. ممنونم. من واقعاً عشق شما را احساس می کنم و شما را نیز دوست دارم. حضور در اینجا احساس خوبی دارد.”

وی در ادامه افزود:

“راستش را بخواهید، من فقط می خواهم در مورد هم تیمی هایم صحبت کنم. چون کار با شما بسیار خوب و افتخارآمیز بود. شما نکات ظریف و جزییات زیادی را به این شخصیت ها اضافه کردید. کاری که با این شخصیت ها انجام دادید بسیار پر زحمت بود و نیاز به تلاش و دقت داشت. من فکر می کنم کار با شما بزرگترین لذت بود.”

هنری کویل گرالت را کنار گذاشت

خداحافظی هنری کویل با نقش گرالت
هنری کویل نقش گرالت را ترک می کند

هنری کویل وی در پایان گفت:

“پس من فقط میخوام بهت بگم که دلم برایتان تنگ می شود.

هنری کویل  در 5 می 1983 در سن هلیه، جرسی، جزایر کانال به دنیا آمد. مادرش، ماریان، معاون یک بانک و پدرش، کالین کاویل، سهامدار بود. هنری سه برادر بزرگتر و یک برادر کوچکتر دارد. قد او 185 سانتی متر است. او در مدرسه سنت مایکل در جرسی تحصیل کرد و از دبیرستان استو در باکینگهامشر انگلستان فارغ التحصیل شد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  زمان پخش رئالیتی شو پدرخوانده 2 از فیلم نت 【ساعت تکرار + اسامی شرکت کنندگان】

 

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا