اخبار سینما و هنرمندان جهاناخبار فیلم و سریال

شبکه HBO به حذف قسمت های سریال The Idol متهم شد! (+ جزئیات)

سریال پر سروصدای آیدل (The Idol) با بازی خواننده های معروف جهانی مثل The Weeknd و جنی از بلک پینک که مدت زیادی طرفداران را در انتظار نگه داشته بود. با تنها 5 قسمت به اتمام رسید! مخاطبان که به شدت عصبانی و ناراحت شدند HBO را به حذف قسمت های سریال The Idol متهم می کنند.

این سریال درباره یک رقصنده پاپ مشتاق بازیگری است. نقش این رقاص را لیلی رز دپ، دختر جانی دپ بازی می‌کند. این فیلم بر روی رابطه پیچیده او با یک رهبر فرقه تدروس تمرکز دارد.

آنها HBO را به حذف قسمت های سریال The Idol متهم می کنند

قبل از نمایش Idol در جشنواره کن اعلام شده بود که این سریال به نویسندگی سام لوینسون، رضا فهیم و ویکند در قالب پنج قسمت ساخته می شود اما طبق گزارش ورایتی، این سریال قرار ربود از سال 2021 اکران بشود. سریال از شش قسمت تشکیل شده است. با این حال، این گزارش به قبل از خروج امی سیمتس به عنوان کارگردان برای هر شش قسمت و بازنویسی فیلمنامه بازمی گردد.

آنها HBO را به حذف قسمت های The Idol متهم می کنند

شوک طرفداران برای پایان سریال بت، بینندگان آیدل باورشان نمی شود که سریال بعد از پنج قسمت تمام شود!

طرفداران سریال این اتفاق را باور نمی‌کنند و می گویند که لوینسون “عقل خود را از دست داده است”. یکی از بینندگان نوشت: این سریال باید 10 قسمت باشد… داستان به جایی نمی رسد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  زمان و ساعت پخش سریال ندای امید از شبکه تماشا 【ساعت تکرار، اسامی بازیگران و داستان】

این سریال نه تنها با استقبال خوبی از سوی منتقدان مواجه نشد، بلکه برخی از آن ها حتی در شبکه های اجتماعی آن را به تمسخر گرفتند. منتقد نیویورک تایمز این سریال را در اولین نمایش خود در کن به عنوان «50 سایه غم: ادیسه صفحه خانگی پورن هاب» با درخشش اندام تناسلی دپ و The Weeknd توصیف کرد و نوشت: «من دوست دارم سریالی به عنوان اولین دوره جدید، HBO Max باشد. .

صحنه های غیرمنتظره و جنسی در این سریال در قسمت های قبلی بحث برانگیز بود. داستان “بت” در مورد یک خواننده آشفته پاپ با بازی لیلی رز دپ 24 ساله، دختر جانی دپ است که با یک رهبر فرقه و صاحب کلوپ شبانه با بازی آبل “ویکند” تسفی آشنا می شود.

آنها HBO را به حذف قسمت های سریال The Idol متهم می کنند

نظر منتقدان سریال The idol

هالیوود ریپورتر می نویسد که دو قسمت اول سریال متاسفانه گزارش قبلی رولینگ استون در مورد “شکنجه جنسی” بازیگران را تایید می کند:

این سریال بیشتر نسخه بزرگسالانه و حتی مصنوعی فصل دوم «Euphoria» است. این سریال به جای یک شخصیت نوجوان که با اعتیاد دست و پنجه نرم می کند، یک ستاره پاپ غمگین را نشان می دهد که تلاش می کند دوباره به صحنه موسیقی بازگردد.

منتقد “AV Club” می گوید:

(قسمت دوم) توسط نوجوانی نوشته شده است که بسیاری از کلمات نامناسب را در پلتفرم Wattpad خوانده و فکر می کند که این یک “تجربه جنسی” است.

منتقد مجله GQ می نویسد:

قسمت دوم سریال “بدترین صحنه جنسی تا کنون” را نشان می دهد.

قسمت اول سریال خفاش در تاریخ 4 ژوئن از شبکه کابلی HBO و پلتفرم استریم مکس پخش شد و هفته آینده با قسمت پنجم به پایان می رسد. HBO ساخت فصل دوم این سریال را تایید یا تکذیب نکرده است.


پیشنهاد مطالعه:

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  فیلم های مورد علاقه بازیگران هالیوودی چیست؟

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا