این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

سریال هم گناه قسمت 6 [دانلود قسمت ششم سریال هم گناه]

سریال هم گناه قسمت 6 تقریبا جای خود را در دل هواداران باز کرده است و این موضوع را می‌توان از روی عرضه و تقاضای و تیترهای خبری در اینترنت به راحتی متوجه شد. این سریال قبل از شروع تبلیغات خاصی را انجام نداد و به یک‌باره قسمت اول خود را منتشر کرد و باعث شد که همه از عدم وجود خبر خاصی در مورد این سریال پرستاره تعجب کنند.

سریال همگناه کلیشه‌ی کمتری را به همراه خود دارد و قابل تحمل‌تر از آثار قبلی شبکه خانگی می‌باشد. آثاری که با تم عاشقانه وارد جریان شبکه خانگی می‌شوند و با محدودیت‌ها و داستان‌های عجیب و غریب شروع به تبلیغ می‌کنند بدون اینکه محتوای خاصی را ارائه دهند. حداقل در هم گناه یک داستان بزرگ تر از چند شخصیت در حال روایت است.

برای دانلود دیگر قسمت‌های سریال همگناه می‌توانید به این لینک مراجعه کنید و به همه‌ی قسمت‌های منتشر شده این سریال دسترسی داشته باشید.

 

zvbd3w4rws3e4652364

 

در ادامه این مطلب

  • لینک دانلود مستقیم قسمت 6 سریال همگناه
  • عوامل سازنده
  • زمان پخش
  • داستان سریال هم گناه 


را به شما ارائه خواهیم کرد.

   

 

لینک دانلود مستقیم قسمت 6 سریال همگناه

 

دانلود سریال هم گناه قسمت 6 - ششم

 

عوامل سازنده

سریال هم گناه عوامل سازنده خوبی را در کنار خود دارد. از مصطفی کیانی که رکورد فروش فیلم در سینمای ایران را با فیلم مطرب توانست بشکند و کارگردانی این سریال را برعهده گرفته است تا برادر او که چند سالی است در زمینه نویسندگی و بازیگری توانایی خود را ثابت کرده است و در این مجموعه هم برای نوشتن فیلمنامه او را همراهی کند و هم  باتوجه به اینکه محسن کیانی در بازیگری هم بسیار شناخته شده است در این سریال یک نقش هم در اختیار دارد.

 

زمان پخش قسمت ششم

 

زمان پخش قسمت ششم این سریال در صورت ادامه پخش منظم هفتگی در تاریخ 11 فرودین سال 1399 خواهد بود و همین ریتم ثابت هر دوشنبه برای قسمت‌های جدید این سریال ادامه خواهد داشت.

 

داستان سریال هم گناه

 

موضوع و داستان سریال هم گناه در مورد یک خانواده با رازهای قدیمی و بسیار زیاد است که در زمینه تجارت گیاهان دارویی سال‌هاست فعالیت دارند و حالا شروع فاش شدن این رازها استارت می‌خورد و خانواده با ورود یک جوان کاملا به هم می‌ریزد.

 

بیشتر بخوانید:

سریال دل قسمت 17 [دانلود قسمت هفدهم سریال دل]
دانلود سریال قورباغه به زودی [ زمان پخش و لیست بازیگران ]
دانلود سریال موچین (زمان پخش قسمت اول، بازیگران و...)


هم اکنون تماشا کنید 🔴

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)
rtyddrt75667