اخبار فیلم و سریال

اجرای جذاب آهنگ ترکی حامد مهدی خانی در مسابقه آوای جادویی

برنامه آوای جادویی که شباهت زیادی به نسخه خارجی آن یعنی برنامه د وویس دارد، یکی از برنامه های محبوب این روزهاست که داوری آن را رضا صادقی، محمد اصفهانی، رضا صادقی و محمد معتمدی برعهده دارند. در ادامه می توانید اجرای حامد مهدی خانی در برنامه آوای جادویی را مشاهده کنید.

آهنگ ترکی حامد مهدی خانی در آوای جادویی

حامد مهدی خانی شرکت کننده ترک ارومیه ای در یکی از اجراهای خود یک آهنگ ترکی را بسیار زیبا اجرا می کند. آوای جادویی یک برنامه استعدادیابی در زمینه خوانندگی به تهیه کنندگی محمد طهرانی و اجرای علی اوجی است که از سال 1401 از شبکه خانگی فیلم نت پخش می شود.

با آوای جادویی استعدادهای پسر خوانندگی سراسر کشور از طریق تماس وارد مرحله تایید صلاحیت شده و پس از دریافت رای مثبت مربی خود با سطح حرفه ای وارد رقابت اصلی می شوند. داوری این دوره از مسابقات را رضا صادقی، محمد اصفهانی، محمد معتمدی و رضا یزدانی بر عهده دارند.

این مسابقه شباهت زیادی به مسابقه تلویزیونی The Voice دارد که در داخل ایران ضبط شده است و بسیاری این برنامه را نسخه فارسی صدای برتر می دانند. هر دو برنامه استعدادیابی خوانندگی صدای برتر (MBC Persia) و آوای جادویی (Filmnet) از قالب کلی برنامه د وویس NBC ایالات متحده استفاده کرده اند.

اما تفاوت های متفاوتی با یکدیگر دارند که باعث می شود یکی کاملاً در قالب اصلی جا بیفتد و دیگری ترکیبی از ایده های مختلف باشد. برنامه آوای جادویی همان مسابقه ای است که فرمت متفاوتی نسبت به دستگاه اصلی دارد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  تصاویر جذاب و خیره‌کننده مونیکا بلوچی؛ چه خبر از جواد کاظمیان ؟

اجرای زیبای آهنگ ترکی توسط حامد مهدی خانی در مسابقه آوای جادویی

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا