زمان پخش

روز و ساعت مسابقه هادی چوپان + لینک پخش آنلاین 【مصاحبه + اطلاعات و نتایج لحظه ای】

مسابقه هادی چوپان کی هست ؟

روز و ساعت مسابقه هادی چوپان موضوعی است که در این خبر از تایم سیتی به آن  پرداخته‌ایم. هادی چوپان، یک بدنساز حرفه‌ای اهل ایران است. وی از سال ۱۳۷۹ ورزش پرورش اندام را آغاز کرد و در بازه زمانی ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ عضو دائمی تیم ملی بدنسازی ایران بود.

او به عنوان تنها بدنساز ایرانی و دومین بدنساز آسیایی پس از سمیر بنوت، توانسته است به عنوان قهرمان مستر المپیا شناخته شود. در سال ۲۰۲۲، چوپان عنوان قهرمانی مستر المپیا را به خود اختصاص داد و در عین حال به عنوان اولین بدنساز ایرانی است که ساندو (پنج ستاره) را دریافت کرده است.

در این خبر از تایم سیتی همراه ما باشید تا از روز و ساعت یا به عبارتی تاریخ مستر المپیا 2023 هادی چوپان و همچنین لینک پخش آنلاین آن مطلع شوید.

روز و ساعت مسابقه هادی چوپان + لینک پخش آنلاین 【مصاحبه + اطلاعات و نتایج لحظه ای】

هادی چوپان در کنفرانس خبری پیش از مستر المپیا چه گفت؟

گرگ ایرانی در نشست خبری قبل از مستر المپیا ۲۰۲۳ حضور یافته بود و همراه با مترجم در نقش مدافع عنوان قهرمانی به سوالات پاسخ می‌داد.

به گزارش خبر ورزشی، هادی چوپان صحبت‌های خود را با کنایه‌هایی به رقبای خود شروع کرد. او با استفاده از تشبیهاتی به فیل، شیر و گرگ، طعنه‌های سنگینی به برخی از بدنسازان زد و گفت:

“همانطور که می‌دانید در جنگل فیل‌ها و شیرها حضور دارند، اما فیل‌ها شکارچی نیستند، بلکه فقط گنده‌ هستند.”

هادی چوپان با صراحت و ارائه بحث فیل و اندازه آن، تاکید می‌کند که در بدنسازی، اندازه بدن در اولویت قرار نمی‌گیرد. او همچنین به شیر اشاره می‌کند و لقب “شیر نیجریه” به سامسون داودا، یک بدنساز معروف، نسبت داده می‌شود. هادی ادعا می‌کند که خود او همسر شیر است که به عنوان یک شکارچی عمل می‌کند.

در واقع، این بخش از سخنرانی هادی چوپان می‌تواند به عنوان یک کنایه سنگین به سامسون داودا تفسیر شود، زیرا همسر وی نقش اساسی در موفقیت‌های او داشته و بخش قابل‌توجهی از توجه رسانه‌ای به موفقیت‌های سامسون به اقدامات رسانه‌ای همسر او برمی‌گردد.

هادی چوپان در پاسخ به سؤال فیل هیث، قهرمان ۷ باره مستر المپیا، درباره اینکه آیا مستر المپیا شاهد ظهور یک قهرمان جدید خواهد بود یا خیر، گفت:

“تو خودت چند بار قهرمانی را تکرار کردی و می‌دانی من الان چه حسی دارم. تو بیشتر از بسیاری از افرادی که منو کارشناسی می‌کنند، می‌توانی درکم کنی. بسیاری از بدنسازان دست به دوربین می‌زنند و برای یوتیوب تمرین می‌کنند، اما من امسال تمام وقتم را به ساندو اختصاص داده‌ام و قصد دارم آن را تکرار کنم.”

در پاسخ به سؤال درباره رقیب قوی خود در این رقابت، هادی چوپان گفت:

“برای من اهمیتی ندارد با کی رقابت می‌کنم؛ من تمریناتم را انجام داده‌ام، ضعفی ندارم و ادعایی نمی‌کنم. شانس را نمی‌شناسی، شان رای، تو هیچ‌وقت برد بزرگی نداشتی، اما همیشه در رده دوم و سوم قرار می‌گرفتی. اندازه و اندام نیز بسیار مهم نیست؛ ما بدنسازی را انجام می‌دهیم، نه قوی‌ترین مردان.”

او ادامه داد:

“باید بدنسازی را به سمت زیبایی هدایت کنیم. آن کسی که بیشترین فیبر را داشته باشد و رژیم غذایی خود را رعایت کند، نتیجه خوبی خواهد گرفت. در این مدت، بسیاری نظر داده‌اند که برای من اهمیتی ندارد و نظر داوران است که مهم است.”

وی ادامه داد:

“من همئواره برای پیشرفت تلاش می‌کنم و کسی را سر راه خود نمی‌دانم. هر کسی که مشکلی دارد، من راهی برای حل آن پیدا می‌کنم!”

در ادامه مقاله به زمان مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا 2033 پرداختیم.

روز و ساعت مسابقه هادی چوپان + لینک پخش آنلاین 【مصاحبه + اطلاعات و نتایج لحظه‌ای】

روز و ساعت مسابقه مستر المپیا هادی چوپان و لینک پخش آنلاین

در این بخش به زمان مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا 2023 پرداخته‌ایم. تاریخ مستر المپیا ۱۴۰۲ یا همان مسابقه هادی چوپان در دو روز، ۱۳ آبان در دسته اوپن – پیش داوری از ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت تهران و دیگری در ۱۴ آبان در دسته اوپن – فینال از ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت تهران برگزار می‌شود.

احتمالاً شبکه صدا و سیما مسابقات مستر المپیا ۲۰۲۳ را پوشش نخواهد داد؛ اما در فضای مجازی و پلتفرم‌های دیگر، شبکه‌های بسیاری وجود دارند که قرار است مسابقات مستر المپیا را پوشش دهند. در ادامه، لینکی را برای شما قرار می‌دهیم که می‌توانید مستر المپیا ۲۰۲۳ را ا زپلتفرم آپارات اسپرت به صورت آنلاین تماشا کنید.

 
  • روز و ساعت مسابقه هادی چوپان در دسته اوپن – پیش داوری: از ۱۳ آبان، ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت تهران
  • روز و ساعت مسابقه هادی چوپان در دسته اوپن – فینال: از ۱۴ آبان،‌ ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت تهران
  • تاریخ مسابقه هادی چوپان 2023: 13 و 14 آبان
  • لینک پخش آنلاین مسابقه هادی چوپان: آپارات اسپرت

لینک پخش آنلاین بازی مستر المپیا هادی چوپان

رقبای هادی چوپان در مستر المپیا

در مسابقات مستر المپیا ۲۰۲۳ در دسته آزاد، ورزشکاران برجسته‌ای شرکت می‌کنند. این ورزشکاران عبارتند از: هادی چوپان، درک لانسفورد، نیک واکر، بهروز تابانی، تونی برتون، راس فلانیگان، سامسون داوا، براندون کوری، رومن فریتز، جاستین شییر، حسن مصطفی، میکال کریزانک، فیل کاهار، آندریا پرستی، هانتر لابرادا، چیندو اددرو اوببیکه، ریگان گریمز، تئو لگربر و چارلز گریفتن. این ورزشکاران در بالاترین سطح مسابقات حضور دارند و روی استیج به رقابت می‌پردازند.

بیشتر بدانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا