مقالات

قسمت 5 فصل 8 گیم اف ترونز [ چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ ]

تنها دو قسمت از محبوبترین سریال قرن باقی مانده و به حساس ترین لحظات گیم اف ترونز نزدیک میشویم ، در این مطلب ابتدا تاریخ پخش قسمت 5 از فصل 8 گیم اف ترونز را خواهید داد و سپس به یک جمع بندی در مورد اتفاقاتی که در قسمت چهارم رخ داد میپردازیم .

در نهایت تئوری هایی که ممکن است در قسمت پنجم از فصل نهایی سریال بازی تاج و تخت اتفاق بیفتند را بررسی خواهیم کرد .

با تایم سیتی همراه باشید .

Game of thrones season 8 Episode 5

تاریخ پخش قسمت 5 فصل هشت گیم اف ترونز چه زمانی است ؟

قسمت پنجم از فصل هشت سریال گیم اف ترونز ، در تاریخ دوشنبه 23 اردیبهشت منتشر میشود و انتظار میرود که یکی از حساس ترین بخش های سریال را رقم بزند .

بیشتر بخوانید : دانلود قسمت های 1 تا 3 سریال ایرانی هیولا

نکات مهم قسمت چهارم از فصل هشت بازی تاج و تخت

میتوان گفت بیشترین نکات در فصل 8 مربوط به قسمت چهارم بود . دیالوگ های مهمی صورت گرفت و اتفاقات جالبی رخ داد که پیش بینی آینده سریال را جذاب تر از قبل میکند .

اگر بخواهیم خیلی ساده و واضح اتفاقات مهم قسمت چهارم را مرور کنیم ، میتوان حذف شدن تعدادی از کاراکترها از جمله « جوراه مورمانت » را نخستین اتفاق دانست ، سپس حضور مجدد گوست « دایرولف جان اسنو » که از حمله ی نخست جنگ با وایت واکرها زنده برگشته بود قلمداد کرد .

کمی بعد جشنی به پاس پیروزی انسان ها در برابر وایت واکرها را دیدیم که در آن به خوبی حسادت هایی که میان « سانسا و دنریس » وجود دارد نمایش داده شد . گندری توسط دنریس به مقام لرد استورم اند معرفی شد و بدین ترتیب وفاداری او به دنریس بیشتر شد . از طرفی دیگر سانسا با نزدیک شدن به کلیگن « سگ شکاری » قصد جمع کردن یاران وفادار اطراف خود را داشت .

سکانس بعد نشان داد که مردم شمال تمایل بیشتری به پادشاهی جان نسبت به دنریس دارند و این موضوع ملکه ی اژدهایان را به شدت ناراحت کرد و دیدیم که دیالوگی بین جان و دنی اتفاق افتاد ، و قرار شد که جان حرفی در مورد راز خود به خانواده اش نگوید .

اما جان نتوانست این راز را نگه دارد و سانسا و آریا را ازین موضوع آگاه کرد . این اتفاق با قسم خوردن خواهران استارک انجام شد ، اما کمی بعد دیدیم که سانسا نیز نتوانست این راز را پیش خود نگه دارد و ماجرا را برای تیریون تعریف کرد .

میتوان گفت مهم ترین بخش از قسمت چهارم سریال مربوط به این قسمت و دیالوگ هایی که میان لرد واریس و تیریون رد و بدل شد بود . در طول سریال بارها دیده ایم که لرد واریس به خوبی از ذهن خود استفاده میکند و راه حل های نه چندان مثبتی برای مشکلات پیدا میکند . دراین بخش متوجه شدیم که واریس و تیریون در صورت لزوم به دنریس خیانت میکنند و سعی میکنند که جان اسنو « اگون تارگرین » را به پادشاهی هفت اقلیم برسانند .

آخرین دقایق این قسمت رسیدن ناوگان کوچک دنریس به وستروس را نمایش داد که یکی از شوکه کننده ترین لحظات این قسمت بود ، یورون گریجوی توانست ریگال « یکی از اژدهایان دنریس » را با تیر و کمان بکشد و با استفاده از همان کمان ها ناوگان ملکه ی اژدهایان را تار و مار کند . در طول این نبرد کشتی ها شکسته شدند و میساندی « مشاور دنریس » به اسارت یورون و سرسی درآمد .

این خبر نهایتا به وینترفل رسید و جیمی را دیدیم که پس از شنیدن این خبر قصد بازگشت به کینگزلندینگ را دارد . انگیزه ی او ازاین کار هنوز مشخص نیست . دیالوگ هایی که در لحظه آخر به برین گفت نشان از نفرت جیمی نسبت به سرسی را نشان داد ، اما نمیتوان ازاین موضوع صرف نظر کرد که جیمی دیوانه وار خواهر خود را دوست دارد .

نهایتا در آخرین سکان از چهارمین قسمت دیدیم که مانتِین « کوه : برادر سگ شکاری » میساندی را به قتل رساند و کاملا مشخص کرد که در قسمت بعد جنگی تمام عیار میان دنریس و سرسی اتفاق خواهد اتفاد .

Got Episode 5

چه اتفاقاتی ممکن است در قسمت پنج از فصل 8 گیم اف ترونز اتفاق بیفتد ؟

همانند همیشه ، ما سعی میکنیم که تئوری های ممکن را بازگو کنیم و سعی کنیم آینده سریال را پیش بینی کنیم ، این اتفاق با مشارکت شما عزیزان تکمیل میشود و همانند گذشته ، نکاتی که شما عزیزان به آن اشاره میکنید پرده های مهمی از آینده سریال را کنار میزند . بنابراین نظرات و حدس های خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید .

خب با توجه به مرگ میساندی و « دراکاریس » که لحظه آخر گفت جنگ میان دو ارتش حتمیه ، اما نکته اینجاست که کدوم یکی از ارتش ها پیروز میشه ؟

در حال حاضر دنریس یکی دیگر از اژدهایانش رو از دست داده تنها با یک اژدها باید مبارزه کنه ، از طرفی دیگه سرسی تعداد بیشماری از تیر و کمان ها رو روی دیوارهای Red Castle « قلعه سرخ » مستقر کرده که تقریبا میشه گفت حمله مستقیم با اژدها یه جور خود کشیه .

از طرف دیگه ارتش سرسی نیروهای تازه نفس و تعلیم دیده « گلدن کمپانی » و یورون هستند و نیروهای دنریس و جان ، از جنگی بزرگ برگشتند کاملا خسته هستند ( چیزی که کابرین به تریون گفت و نشون میده سرسی کاملا ازاین موضوع آگاهه و شرایط رو به نفع خودش میدونه ) .

یه نکته هم اینجا وجود داره که توی آنچه خواهید دید نشون داده میشه که یورون گریجوی داره به آسمان نگاه میکنه و صدای غرش اژدها میاد و احتمالا دنریس قصد سوپرایز کردن یورون رو داره . با توجه به استراتژی هایی که طی سریال از دنریس شاهد بودیم ، انتظار میره که یک محاصره انجام بگیره و از چند جناح به وستروس حمله کنه . اما مسلما سرسی این موضوع رو میدونه و فکری براش داره .

یه نکته ی دیگه بازگشت جیمی لنیستر به وستروسه که توی آخرین سکانس های قسمت چهارم نشون داده شد . اما هنوز مشخص نیست که قصدش ازاین کار چی میتونه باشه . به نظر شما عزیزان جیمی چه فکری توی سرش داره ؟ برگرده پیش سرسی و مقابل دنریس و جان بجنگه ؟ یا با توجه به اتفاقاتی که شاهدشون بوده به ارتش دنریس و جان ملحق میشه و علیه معشوقه ی خودش مبارزه میکنه ؟ نظر خودرا با ما به اشتراک بگذارید .


یک تئوری دیگر وجود دارد و آن هم بازگشت نایت کینگ به سریال است . در ابتدا میتوان گفت که این اتفاق غیر قابل تصور است و بعید است که نایت کینگ به سریال برگردد . اما تمامی مانور سازندگان از نخستین سکانس سریال روی این موضوع بوده . چندین قسمت بود که Winter is Coming تبدیل به مهم ترین مشکل برای انسان ها شده بود و حال دیدیم که خیلی ساده این مشکل از میان برداشته شد !

پیش از اینکه داوری و بررسی این موضوع را آغاز کنیم قصد دارم توجه تان را به مطالب زیر جلب کنم .

بازیگر نقش نایت کینگ « Vladimir Furdik » است ، کسی که در ابتدا نقش یکی از وایت واکرها را ایفا میکرد و سپس توانست به کاراکتر « نایت کینگ » تبدیل شود . نکته ی مهمی که در مورد ولادمیر وجود دارد ، اسپویل کردن و لو دادن داستان های سریال است که به نظر میرسد توسط HBO نیز پشتیبانی میشود . ولادمیر در گذشته بخش های کوچکی از سریال را لو داده که تاکنون تمامی آنها اتفاق افتاده اند .

به عنوان مثال او پیش از آغاز فصل 8 گفته بود که کاراکتر نایت کینگ به دنبال شخصی است و بعد مشخص شد که نایت کینگ به دنبال برَن است . یا گفته بود که جان اسنو یکبار دیگر مقابل نایت کینگ قرار میگیرد که این موضوع هم در قسمت سوم اتفاق افتاد .

نکته ای که طی روزهای گذشته به وجود آمده ، توییتی است که او در شبکه های مجازی منتشر کرده .

Night king in game of thrones

نایت کینگ چطور بچه‌ها را به وایت واکر تبدیل می‌کرد؟
با لمس کردن آن‌ها
او چطور اژدها را برای خودش گرفت؟
با لمس کردنش
کلاغ سه چشم در غار به برن چه گفت؟
“او تو را لمس کرد”
#FoodforThought = غذای ذهن یا تفکر

شاید نتوان از صحبت های بالا نتیجه ی خاصی دریافت کرد . اما کمی بعد از توییت بالا ، صحبت های دیگری از ولادمیر منتشر شده که در ادامه آنهارا خواهید دید .

Episode 5 Season 8 Game of thrones

قسمت4: یک ساعت و 18 دقیقه
قسمت5: یک ساعت و 20 دقیقه
قسمت6: یک ساعت و 20 دقیقه
این‌ها رو جمع کنید و شما 4 ساعت دیگر گیم اف ترونز خواهید داشت.
هنوز هم فکر می‌کنید تمام چیزی که باقی مانده جنگیدن با سرسی برای تخت آهنین است؟

با توجه به حرف های او میتوان گفت که چیزی به غیر از سرسی باقی مانده .
همچنین حرف های دیگری از ولادمیر موجود است که حساسیت موضوع را دوچندان میکند . طی مصاحبه ای که پیش از شروع فصل هشتم با او شده بود ، اذعان کرد که قسمت چهارم از فصل 8 ، آغاز سریال است و یک تغییر جهت اسرار آمیز اتفاق خواهد افتاد .

علاوه بر صحبت ها ولادمیر ، ویدئویی منتشر شده بود که درآن وینترفل در آتش میسوخت . اگر به خاطر داشته باشید محل فیلمبرداری وینترفل در یکی از قلعه های قدیمی انجام میشد . اما این ویدئو نشان میداد که سازندگان خرج زیادی کرده اند و یک وینترفل را در محلی ساخته اند و نهایتا آنرا به آتش کشیده اند . با توجه به پیشینه ای که از سازندگان سریال میدانیم ، بعید نیست که این ویدئو حِره ی خودشان باشد و هیجان بیشتری را برای قسمت های پایانی به وجود بیاورند . اما اگر بخواهیم صحبت های ولادمیر را درنظر بگیریم ، این موضوع که وینترفل در آتش میسوزد میتواند سرآغاز موضوع بسیار مهمی در مورد آینده سریال باشد .


در پایان باری دیگر از شما همراهان و عزیزان درخواست داریم تا نظرات خود را در مورد قسمت پنجم از فصل هشت و همچنین پایان سریال با ما به اشتراک بگذارید .

بیشتر بخوانید

امتیاز کاربران: 3.94 ( 25 رای)
برچسب ها

107 دیدگاه

 1. ب نظرم میتونه منظور اون قسمتی باشه ک نایت کینگ دست برنو گرفت چون بعد اون دیگه چیزی نشون نداد ب احتمال خیلی خیلی قوی برن همون نایت کینگ میتونه باشه چون اگه تو این دو قسمت همه چی خلاصه بشه تو جنگ سر تخت آهنین همچی خیلی مسخره میشه ….

  1. بله درسته . این امکان هم وجود داره که برای افزایش فروش ازاین حربه ها استفاده کنن . 3 قسمت اول تمام رکوردارو از لحاظ فروش شکوندن و الان که سریال داره به جاهای باریک تری میرسه میتونن با این روشا چندین برابر افزایش بدن آمارشون رو

  2. من به یه احتمال ضعیفم فکر میکنم که ممکنه تورموند تو مسیرش به وایت واکرا یا نایت کینگ برخورد کنه

   1. شرایط لمس کردن برای وقتی بود که کاراکتر مورد نظر مرده بود ولی برن یه شخصیت زندست اگر اینطور که شما میفرمایید باشه آریا هم باید تبدیل به وایت واکر بشه،
    از هرچی بگذریم به احتمال خیلی زیادی آریا ترتیب سرسی رو میده.
    یه سوال دارم تکلیف دختران جنگل چی شد؟
    اونا بودن که وایت واکر ها رو ساختن

    1. ابهام های سریال زیاده توی قسمتهایی که برن قرار بود تبدیل به کلاغ سه چشم بشه یکی از دختران جنگل بهش گفت ما وایت واکر هارو ساختیم تا از خودمون در برابر حمله انسان ها محافظت کنیم بعد در قسمتی دیدیم که جان و دنریس توی یک غار نقش هایی رو روی دیوار پیدا کردند که نشون میداد انسان ها و دختران جنگل کنار هم با وایت واکر ها می جنگیدن.

    2. اره
     اونا ساختنش برا نجات خود در برابر انسانها
     راسی میگم
     اریا دنیریسو میکشه
     داره جوریی پیش میره

     1. صد درصد آریا دنریس رو میکشه
      اخر سریال رو هم سربسته نمیزارن و وایت واکرها هم هنوز از بین نرفتن اما دیگه کاری انجام ندادن.
      اژدهارو هم جان اسنو میکشه به نظرم
      برن هم مث کلاغ 3 چشم گوشه گیر میشه اما اون رفیق تپله جان اسنو باهاش در ارتباط میمونه
      قلمروها هم تقسیم میشه بین بازمانده های هر خاندان

  3. اگه یادت باشه وقتی بچه اژدهای دنریس دزدیده شدن و وقتی دنریس به خونه نامیرایان رفت تا برشون گردونه وارد چندتا اتاق شد و چندتا تصویر دید یکیش کال دروگو بود داخل چادر با پسر دنریس یکی دیگشم تخت آهنی بود که پوشیده شده بود از برف و اون سرسرا خراب شده بود اینم یک دلیل میتونه باشه .

  4. ممکنه اون تعجبی که تو صورت گریجوی دیده شد، از دیدن نایت کینگ سوار بر اژدهایی که افتاد تو دریا باشه
   یا حتی شاید اون لمسی که نایت کینگ کرد برن رو باعث شده باشه قدرت زنده کردن مرده ها رو پیدا کرده باشه، حالا اژدها رو زنده کرده و سوار بر اون اومده به جنگ
   یک احتمال دیگم میدم، اینکه دنیریس از جان حامله شده باشه و باعث تغییر شرایط بشه که البته بعیده

  5. اون بچه هایی که تو جنگل بودن یادتونه..که گفتن ما وایت واکرارو درست کردیم..احتمال زیاد برن از اونا کمک بگیره و خودشو تبدیل ب وایت واکر کنه و بشه نایت کینگ جدید و بعد هم تمام مرده ها و همچنین اژدها ها رو زنده کن…و مثه خیلی از جنگ های قبل جان اینو در حال شکست خوردنه که ایندفعه برن و ارتش مردگان جدید با اژوها هاش وارد میشه…چون از فصل های قبل هم خیلی صحبت بود که اصلا نایت کینگ خود برنه

  6. میخوان توی این قسمت سریال تموم بشه پس چیز عجیب و یا ادامه دار دیگه ایی اضافه نمیکنند
   من که میگم توی جنگ سارسی در حال پیروز شدنه که آریا یا جیمی سرسی رو میکشه

 2. یه مورد که میتونه نایت کینگ رو برنگردونه اینه که همیشه توی این سریال شخصیت ها توی اوج به دیدار حق میشتابند!!!!
  مثلا ند یا پسر بزرگ ند اخه کی فکرش رو میکرد که ند رو گردن بزنن! من تا چقدر بعدش منتظر بودم یا یکی از خواب بیدار شه یا ند زنده یا بگن هه هه هه الکی بود ند رو گردن نزدن!!! ولی خب برنگشت، پسرش توی اووووووووووج رفت اصن وضعی بود موقعی که دیدم اینجوری مورد!!
  کلا کارگردان و عوامل فیلم با این سکانسها حال میکنن!!! اصن باورم نمیشد برن رو از بالای برج بندازن پایین!!
  حالا قیضه نایت کینگ هم همینه دیگه احتمالا توی اوج خداحافظی کرده باشه و بازیگرش هم بخواد سر به سر ملت بذاره و البته کاری کنه که ریزش احتمالی ببنده نداشته باشن، مثل مصاحبه اریا با برنامه معروف امریکایی که برای ضدحال زدن گفت اریا توی قسمت 2 میمیره!
  رفتن نایت کینگ خیلی هم ساده نبود، بصورت پررنگ از فصل 5 اومد گرد و خاک کرد و توی فصل 8 هم رفت البته نیمی از بزرگترین ارتش ممکن رو له کرد و رفت، احساس میکنم خیلی دارن روی قدرت برن مانور میدن البته زیر پوستی!!
  من فکر میکنم که این روند دنی اگه بخواد ادامه پیدا کنه یعنی مد کینگ بازی داره درمیاره چون داره همه اش به حمله خونین فکر میکنه و خیلی دست و پا میزنه واسه تخت و تاج فکر کنم کم کم دوران دنی به سر برسه، از طرفی سرسی هم از قصد خیلی از مردم رو اورده به محدود قلعه که اگه دنی بخواد بیاد قلعه رو بگیره باید اون همه ادم رو بکشه، بارها منصرفش کردن که با حمله اش جون ادما رو به خطر نندازه!!

  یه جا گفتی جان و دنی قرار شد راز رو پیش خودشون نگه دان ولی اینطور نیست دنی رسما جان رو تهدید کرد که اگه میخواد برن و سم زنده بمونن باید متقاعدشون کنه که حرفی نزنن و نباید به اریا و سانسا بگه، جان بازم حرفش رو رد کرد و گفت ما یه خانواده ایم و باید بگم و دنی هم در اخر گفت که بهت گفتم که چجوری!! حتی میگه که واسه مردم هم مشکل پیش میاد یعنی دائما داره خط و نشون میکشه!!
  واریس هم بارها اعلام کرده که به 7 اقیلم خدمت میکنه نه به شخص و داره میبینه که دنی میسر اشتباه داره میره، دنی فقط تاج و تخت رو میخواد و مردم براش مهم نیستن تغییر کرده!!

  1. توجه داشته باشین که نایت کینگ گردن آریا رو هم تو قسمت سوم گرفت حتی ممکنه با آریا برگرده

   1. به نظر من آریا نایت کینگه . چون وقتی درخواست ازدواج رو شنید در جواب اگه توجه کرده باشین گفت من اون کسی که فکرش رو میکنی نیستم . به نظر شما آریا کی هست؟؟؟

    1. اون دختره که به جزیره اهن برگشته خبری ازش نیست که فک کنم امداد غیبی برا دنریس باشه

     1. اون دختره قرار بود تا عموش سرگرم سرسی بره جزیره رو پس بگیره که اگه زمانی دنی به کمک نیاز داشت یا به جا و مکان نیاز داشت بتونه کمک کنه

    2. اگه سریال رو خوب دنبال کرده باشین ، آریا رفتش تو گروه قاتلین مبگفت هیچکسی نیستم ، اونجا هم منظورش همون بود ،،، بعدش ، نایت کینگ رو یه بچه کشتش ، آریا از وسط اون همه زامبی پرید وسط کشتش ، خیلی فانتزی بود این صحنه یجاش میلنگه ،، همون نظریه برن که نایت کینگ توش رسوخ کرده هم جالبه ، ولی بعید میدونم ، آخر سر مشخص میشه که شخصیت مثبته نایت کینگ بوده و اون پیرمرده که رفته تو جلد برن شخصیت منفی اصلیس که خودشو تو قسمتای آتی نشون میده حتما

     1. اگه فیلم ارباب حلقه ها ، یا بازی world of warcraft , یافیلمشو دیده باشین کلا چار گروه از ادمو ، جن درخت و مرده ها و ارکارو توش میدیدین ،، این پیرمرده کلاغ سه چشم همون جن درختاس ، اینم صد در صد یه فرقه س برا خودش

     2. اریا رو شما بچه میدونید!!!؟ آریا یه خاندان رو منقرض کرد.
      با احترام به نظرتون من این بخش رو که میگید فانتزی بود قبول ندارم، هرکس قدرتی داشته توی قیلم کارگردان هم سعی کرد نمایش بده قدرتشون رو اریا هم قدرت های خاص خودش رو داشت، شما یه بار دیگه با دقت و جزئیات بیشتر قسمت 3 رو نگاه کن، متوجه میشید که نایت کینگ اشتباه کرد توی محاسباتش!!

     3. آریا با تخصصش تو عوض کردن شخضیت و چهره میتونسته پوست صورت یکی از وایت واکرهارو کنده باشه و تا رسیدن به نایت کینگ مثل یکی ازونا رفتار کرده و یکباره با چابکی که داشته نایت کینگ رو کشته.

    3. نایت کینگ قرار نیست وقتی کسی رو لمس کرد با اون برگرده، برن رو لمس کردن و تونست ردیابیش کنه، لمس ادمهای زنده دلیل بر برگشتن از طریقشون نیست

    4. نه، اینجور نمیشه گفت، هیچکدوم از افرادی که توی وینترفل بودن نمیدونستن اریا کی شده البته بجز برن

  2. جانوران تو آخر فصل پنج کشتن دقیقا تو اوج ول برش گردوندند احتمال دیگه اینه که سرسی به دست آریا کشته بشه یا شاید دنریس بمیره و جان صاحب تخت آهنین بشه

   1. مردن دنریس خیلی میتونه منطقی باشه که همچنان جذابیت سریال ادامه داشته باشه

  3. سلام
   احتمال زیاد دنریس بعد از مرگ دوستش و اژدهاش روانی میشه و وارد جنگ نمیشه و میره برای خلوت چون جان اسنو تو تیزر دقت کرده باشین یه جورایی انگار میدونه که شکست میخوره حالا بیایم اینطرف که مشاورای دنریس شاید بهش خیانت کنن و سعی کنن که از پشت بهش خنجر بزنن که به احتمال زیاد خنجر شیشه اژدها میزنن بهش و دوباره تاریخ تکرار میشه و به جای نایت گینگ نایتس گینگ به وجود میاد که میتونه بعد از قدرت گرفتن اژدهای مردشو زنده کنه و با قدرت که داره به سرسی غلبه کنه اگه یادتون باشه قسمتی که وارد تالار تخت اهنیین شد که همه جا سرما و برف بود که تو وستروس الان سرمایی نیست و این سرما از وجود نایت گینگ یا همون دنریس که الان تبدیل شده و بعد از جنگ احتمال زیاد دوباره خانواده استارک متحد میشن برای کشتن اخرین نایت گینک یعنی دنریس

  4. تنها نظره دقیقی بود که دیدم اینبار دنریس که مثله پدرش (مد کینگ) به مد کویین تبدیل میشه حالا به سوال چرا تو سرزمین پادشاهی تاگارینها دیوانه میشن؟

 3. * احتمال اینکه جیمی به سرسی کمک کنه خیلی کمه، چون هم وحشی بازی سرسی رو دیده و از کارش متنفره، یه جا میگه سرسی نفرت انگیزه و منم هستم این میتونه این معنی رو بده که دیگه از کارای سرسی خسته شده و این رو هم فراموش نکنیم که سرسی ادم فرستاد برای کشتنش!
  * برن هنوز نقشش تموم نشده نقش پر رنگی باید داشته باشه در ادامه ولی به عنوان نایت کینگ فکر نکنم ایفا نقش کنه. گریجور با تعجب بالا رو نگاه میکنه ( اینجوری که این بشر نگاه میکرد من یه لحظه احساس کردن اژده هایی که کشته بود رو دیده، یه جا هم سرسی میگه مطمئنی که اژده ها رو زدی!!) ولی توی انچه خواهی دید های قبلی کارگردان نشون داده که اصن سر و ته انچه خواهید دید ها مشخص نیست

  1. به نظر من از قبل اژدها تخم ریزی کرده بودن و تا این مدت بچه اژدها ها بزرگ شدن و برای قسمت بعد دنریس با گله اژدها ها حمله میکنه و بخاطر همین گریجوری تعجب کرد و قدرت از دست رفته دنریس جبران میشه

   1. فکر نمیکنم چون خیلی طول میکشه تا بالغ بشن و اسمشون میشه حدس زد که هر سه تاشون نر بودن

    1. اژدهایان نر و ماده ندارن هر اژدها به صورت مستقل میتونه تخم بذاره به علاوه فراموش نشه دروگون تو مرین برای چندین ماه گم شده بود و اگه دنی در خطر نبود بر نمی‌گشت….
     هرچیزی ممکنه….

     1. مگه داریم!!! مگه میشه!!!
      بابا القایی هم که باشه باید یه جنسیتی در کار باشه نمیشه که دو جنسه باشن!!!

   2. صد درصد گریجوی یه چیزی بیشتر از یک اژدها دیده بود دنریس اوت میشه جیمی یا اریا سرسی میکشه برن نایت کینگه و جان باید اونا بکشه در ضمن احتمال برگشت اژدهای تیرخورده که ظاهرا غرق شد است

    1. اخه منطق نایت کینگ بودن برن چی میتونه باشه!!!
     اون پسری هم که برن رو داشت میبرد پیش کلاغ سه چشم، اون هم میتونست حیوانات رو کنترل کنه!!!

    2. راجب جزئیات سریال بحث زیاد هست اما بزارید یه چیز رو بهتون یاد آوری کنم سریال دو کارگردان فوق العاده داره و یک نویسنده نابغه ، اون دوتا کارگردان توی فصل های گذشته خیلی جاها ثابت کردند که شخصیت های اصلی رو خیلی ناگهانی از سریال حذف میکنن اما در مقابل هم بعضی از شخصیت هایی که گاهی چند فصل خبری ازشون نبوده به شکل درخشانی برگشتن شما همه از جیم لنیستر حرف میزنید اما هیچکس از قصد سگ شکاری هم برای رفتن به مقر پادشاهی آگاه نیست کسی که بعد از یک فصل غیبت باز به سریال اضافه شد ، در مورد نایت کینگ هم باید بگم من چون داستان هایی مثل گات رو با رمان دنبال میکنم و این سریال رو هم تا کتابی که ازش منتشر شده خوندم بعید میدونم که نایت کینگی که قلب اصلی داستان هست به این راحتی از بین بره و دیگه ازش حرفی زده نشه.

 4. * اونجا که تیربون با سرسی صحبت میکنه، تربیون یه چیزی میگه که امکان داره برای سرسی گرون تموم بشه، میگه جنگ رو تموم کن نه بخاطر خودت بخاطر بچه ات!!، حالا قبلترش سرسی به گریجوی گفته بود این بچه ماست!! ولی حالا تریبون میاد این حرف رو میزنه که چندین وقت سرسی رو ندیده و … (دیگه خودتون تا اخرش برید)، اگه گریجوی این موضوع متوجه بشه که باید هم شده باشه توی قسمتای بعدی امکان داره از سرسی رو برگردونه.
  * اخرش هم که با خشم و نفرت زیاد تموم میشه که احتمالا دنی میزنه به سیم اخر و میشه همون پدر محترمش توی فیلم این چند قسمت خیلی سوزنشون روی این گیر کرده که دنی بدرد حکومت کردن نمیخوره و غیرقابل اعتماد و هر کس باهاش مخالفت کنه تهدید به کشتن میشه یا با نفرت باهاش بخورد میکنه یا اصن میکشه!!
  اون سکانسی که دارن نقشه میریزن، همه به فکر مردم هستن بجز دنی که بفکر تاج و تخت، دنی داره خودش رو محکم به فنا میکنه!!!!

 5. یکی از کاربرا تو ردیت نوشته بود تعجب یورون ممکنه بخاطر زره ای باشه که دنریس برای اژدهاش استفاده کرده و با این حرکت اونارو سورپزایز میکنه

   1. من میگم بازی تاج و تخت کتاب داره تو کتابش که یکی خونده بود و به من گفت انوار 4 تا تخم اژدها بوده و یکیش گم شده و اگه شما توجه به فیلم کرده باشین موقع ای که اژده ها رو نشون میده یک اژده ها بزرگه و سه تا اژده های کوچیک شایدم منظوری داشته باشه

  1. بچه ها منم همین فکرو میکنم.شاید بخنیدید ولی از بس ناراحت اژدها بودم این فکر اومد توی سرم که این دنی احمق چرا پیش گندری زره نمیسازه واسه اژدها

 6. بابا چرا کسی به آریا و سگ شکاری دقت نمیکنه که دارن میرن پایتخت ….. آریا میتونه با تغییر چهرش وارد بشه و تمام معادلاتو تغییر بده

  1. سلام . به نکته ی بسیاز جالبی اشاره کردید . به کل فراموش کرده بودم این بخشو
   به شخصه امیدوارم که آریا کلید ماجرا باشه و انتقامشو بگیره از سرسی xD

  2. سگ هم که رفته داداشش رو تیکه پاره کنه
   اگه اریا و سگ بتونن داداش سگ رو بکشن اریا میتونه توی نقشه داداشه فرو بره

   1. توی صحنه ای که گریجوری داره به آسمون نگاه میکنه نفسش بخار میکنه که نشون میده هوا سرد شده،پس نایت کینگ زنده اس و به پایتخت رسیده

  3. آریا یکبار با کشتن نایت کینگ قهرمان شده بعیده دوباره فیلمو تکرار کنن ، شاید داداش سرسی خواهرشو بکشه و بعد خودشو . اینکه میگه سرسی نفرت انگیزه منم همینطور شاید منظوری داره ، کلا حذف شخصیتها و اژدها تو فیلم خیلی راحت اتفاق میوفته و به ساده ترین شکل که انتظارش نمیره

  4. بسه دیگه چقدر دیگه اریا رو شاخ کنن به اندازه کافی جنتلمن شده اگه این کارو کنن دیگه جان و دنریس و بقیه نباشن بهتره که

 7. با سلام..به نظر من سریال بسیار عالی بود تاقسمت 2فصل هشت وواز نظر من نویسنده گارگردان باشکست بزرگی مواجه شدن واز قسمت چهارم با افت مخاطب روبرو شدیم ..چون هیچ نقشی از برن .جان ودنریس ندیدیم بلکه اریا شد قهرمان وچجوری از میان ارتش نایت کینگ عبور کرده خدا میدونه وبه نظر من نایت گینگ باید در قسمت اخر سریال کشته شود نه به این راحتی توست اریا..هم موضوع جالب تر میشد وهم مخاطبان این سریال افت نمیکردن ..در کل حیف این سریال که اینجور واخرین قسمتش با سرسی تموم میشه ودر ضمن پیج کارگردان ونویسنده را دی م نوشته بود این سریال طوری تموم میشه که اصلا انتظارش نیست ..فکر کنم سروته سریال بشه پس شد انچه که شد.. البته خدا کنه تو این قسمت کمی تغییر ببینیم

  1. این رو توی پیش بینی قسمت 4 هم صحبت شد در موردش
   پادشاه شب هم یه بازیگر مثل باقی بازیگرها بود، با اشتباه خودش کشته شد. هرکس توی اوج اشتباه کنه، میمره این دیگه عادت کارگردان فیلم، تصور پادشاه شب این بود که جان یا دنریس اون رو میکشن ولی اشتباه متوجه شد و مرد!!!
   از اول فیلم براساس تخت و تاج بود و پادشاه شب هم یک قسمت بزرگی از این فیلم بود!
   جان دائم در حال درگیری بود، اژده ها سواری توی غبار سنگین درگیری با نایت کینگ، درگیری با وایت واکرهای زیاد و در اخر هم اژده های مرده جلوش رو گرفت، مگه یه ادم چقدر قدرت داره دیگه، دنریس هم تا اخر موند و جنگید و از تنها سلاحش استفاده هم کرد ولی خب روی نایت کینگ تاثیر نداشت دیگه کاری ازشون ساخته نیست. برن هم که نقشه ریزی کرد برای کشوندن نایت کینگ به یه فضای باز و تاریک، فریب دادن نایت کینگ ، برن توی فصل هفت خودش خنجر رو به اریا داد و میدونست برای چی باید اینکار رو انجام بده.
   اریا کم شخصیتی نبود اریا به تنهایی یه خاندان رو منقرض کرد، انتقام از خیلی از افراد لیستش گرفت، اریا توی کتابخونه راه رفت بدون جلب توجه وایت واکرها (کارگردن دهن خودش رو سرویس کرد توی این سکانس که فقط مهارت اریا رو نشون بده، بابا کم کاری نبود این حرکت!!!)
   توی کتابخونه چطوری همه رو قال گذاشت این که دیگه فضای تاریک و باز بود دیگه!!
   اخر این سریال هنوز قابل تشخیص نیست! فقط این رو میدونم که دنی و سرسی هیچ کدوم بر تخت پادشاهی نمیشینن!

   1. نایت کینگ برای تمام کسانی که ازشون احساس خطر میکرد بپا گذاشت بغیر از اریا چون فکر نمیکرد این شخص بیا و قد علم کنه برای کشتنش!!

 8. با سلام وخسته نباشید..اول اینکه ده سال هست ما وقتمون صرف این سریال کردیم وبخواد با پایان غمگین یا پس شد انچه که شد خیلی ضد حال بدی است.از نظرمن تا قسمت دو این فصل بسیا زیبا بود واینکه درقسمت سه هیچ نقشی از جان..برن وکالیسی ندیدیم واینکه اریا چطوری وبه این راحتی از میان نیروهای پادشاه شب عبور کند واون رو بکشه عجیبه وبه نظر من نبرد با پادشاه شب باید در قسمت اخر باشه و به این راحتی میره و همین طور بعد از قسمت چهار سریال با افت مخاطب روبرو شد پس امیدوارم تو این دوقسمت باقی مانده منتظر شگفتی باشیم ووواینکه د.در نبرد وینترفال هشتاد پنج درصد نیروها نابود شدن و اینکه هنگامی که جان به دنبال متحد رفته کالیسی نباید به تنهایی حمله میکرد ….در پیج کارگردان نوشته بود این سریال طوری تمام میشود که تا حالا تو هیچ فیلم وسریالی نبوده پس خدا کنه خرابش نکنن….ممنون از سایت خوبتون.

  1. جان دنبال متحد نرفته بود، قرار شد جان یک سری از نیرو ها رو یا اینطور بگم بیشتر نیرو ها رو زمینی از طریق مسیر پادشاهی ببره و دنریس هم با یه سری از نیروهاش دریایی بره تا منطقه خانوادگیش، دنریس حمله نکرد بهش حمله کردن!!

 9. من چیزی که متوجه شدم صدای اون اژدهایی که در آخر یورون دید شبیه صدای درو گون نبود

 10. جنگ اصلي بين دنريس و جان خواهد بود در واقع جنگ اين ماجرا بيشتر با سرسي نيست بيشتر سر پادشاهيه
  منظور ولادمير اونه

 11. من نظرم اینه که خدای روشنایی قرار بیاد کاسه کوزه ها رو خراب کنه سرشون!و حس می کنم ربط بین خدای روشنایی و وایت واکرا بالاخره روشن میشه.

 12. اقا اصلا شاید یورون بعد از کشتن اخرین اژدها صدای اژدهایی را میشنوه که یعنی نایت کینگ یا هر وایت واکری برگشته وبعد دو ارتش متحد میشن و با وایت واکرا میجنگن و اگرنه با توجه به شخصیت یورون به هیچ عنوان نباید اونجوری غافل گیر شه

 13. تو يه سایت گفته بود احتمالا اون نگاه یورون بخاطر اژدهای بزرگتری هست که همون کانیبال باید باشه چون کانیبال از گوشت اژدها تغذیه میکنه و جنازه اژدهای که سقوط کرده به ساحل اومده و اونا بیرون کشونده
  تو تيتراژ هم 3 اژدهای کوچک هست و یک اژدهای خیلی بزرگ
  اگه دنی بتونه کانیبال را رام کنه و بیاد سراغ سرسی کار تموم شده یعنی کار همه تمومه

 14. من فکر میکنم ریگال (اژدها) هنوز زنده س ، چون بعد افتادنش تو دریا اول اینکه جنازه ش دیگه نشون داده نشد ، دنریس از مرگش حرفی نزد و ناراحتی بابت مردنش نشون ندادن و در عوض تو صحبتاش گفت “دیدی بچه از اسمون افتاد” و نگفت بچم مرد ! و اینکه در آخر تریلر وقتی یورون گریجوری به اسمون خیره شده و منتظر شکار اژدهاس با صحنه غیر منتظره ای روبرو میشه و اگر خوب به ابرها نگاه کنید دوتا جای خالی اژدها در کنار هم داخل ابرها نمایانه که یکی از اونیکی بزرگتر ، که میتونه اندازه دروگو در کنار ریگال باشه .

  1. با اون همه تیری که خورد بعیده! ولی از طرفی حرف‌های شما هم منطقیه حداقل نمیشه صد در صد رد گفت که ریگال مرده!

 15. سلام وقت بخیر اونطوری که گریجوی به آسمون نگاه می کرد به نظر من احتمال وجود گله ای از ازدها نیست بلکه احتمال اینکه ازدها دنریس مجهز به زره شده باشه خیلی بالاست

  1. سلام وقت شما هم بخیر
   ایده‌های زیادی راجع بالا نگاه کردن گریجوی شنیدم، واقعا جالبه این یکی رو نشنیده بودم به نظر ایده جالبی میاد و با توجه به همراهان با هوش کالیسی محتمل هم هست.
   تنها چیزی که باعث میشه فک کنم عملی نیست اینه که هیچ اشاره‌ای به اژدهای زره پوش توی سریال نشده تا حالا و اگر این کار انجام بشه یه جورایی بدون پیش زمینه است.

 16. به نظر من ی اژدهایی از قبل مونده از زمان پدر یا پدر بزرگ جان اسنو اژدهایی که فقط توسط جان اسنو رام میشه و همین باعث میشه جان روی تخت بشینه

  1. ایده‌ی جذابیه ولی با وجود اینکه فقط دو قسمت باقی مونده بعید می‌دونم عملی بشه 🙂 امیدوارم حق با شما باشه چون واقعا جذاب میشه.

  2. اگر اینطور باشه که بعیده جان اسنو مانند دنی با اژدهای رام شده ش به شهر حمله نمیکنه و مردمو به آتیش نمیکشه

 17. بچها چرا هیچ کس حواسش به ارتش پسران دوم نیس که تو اون شهر باقی موندن صدرصد دنریس اونارو میاره و برگ برندشو رد میکنه از نظر من قسمت بعد سرسی از بین میره ونایت کینگ دوباره میاد ودوباره جنگ

  1. بنظر من جان اسنو سوار اژدها میشه و سرسی رو اریا میکشه چون تو لیستشه به همراسگ شکاری که اونم با برادرش. مشکل داره و میخاد کارشو تموم کنه. از طرفی وقتی سرسی بمیره تیرون گریجوی. میمونه که اون با جان اسنو درگیر میشه که شاید تو لحظه جیمی و اریا هم باشن و انها به وسیلع. اتیش سبز. که حقه دست راست سرسی قبلا بود. همشون بمیرن. امیدوارم. اینجور نباشه. چون اصلا دوس ندارم. جان اسنو بمیره.

 18. آیا به این قضیه فکر کردید که در هنگام کشتن نایت کینگ توسط آریا، نایت کینگ آریا رو لمس میکنه. این میتونه شروع خوبی باشه

  1. سلام . بله نکته ی جالبیه ..
   نایت کینگ کاراکتر بزرگی در سریال بوده و از ابتدای سریال تمام مانور روی این شخصیت بوده . بعد از سپری شدن 7 فصل و Winter is coming بعیده که به این سادگی از سریال حذف بشه . هرچند که سازندگان سریال بارها نشون دادن که کاراکترها میتونن خیلی ساده از سریال حذف بشن ، اما این قضیه دور از تصوره و این امکان که نایت کینگ باری دیگه از آریا متولد شه وجود داره .

   1. محور داشتن روی تاج و تختِ، و البته روی سرسی بود روی جان بود روی دنی بود روی اریا بود روی سانسا بود روی برن بود و روی نایت کینگ هم بود!!! پس محور داستن روی خیلی ها بود
    خب دنی شروع کرد با یه لشکر بزرگ که رفته رفته بزرگتر هم میشد داشت میومد اینور اب، مجبور شد بخش اعزمی رو جا بذاره هم بخاطر ارامش اونور هم حمل و نقل دشوار، نایت کینگ هم همونطور کف گفتم خیلی ساده نرفت!!، بیش از نیمی از شمالی ها رو تار و مار کرد، بعدش اومد شمال رو بهم ریخت و باز هم خیلی از نیروهای شمال رو نابود کرد که اگه دنی میخواست با این نیروها بره سمت پایخت به راحتی سرسی رو شکست میداد!! پس نایت کینگ هم خیلی خوب نقشش رو ایفا کرد و توی اوج رفت ( بر اساس اشتباه خودش!)
    نایت کینگ رو کلی ادم که از اول فیلم جزو قهرمانان فیلم بودن مهار کردن، خیلی هم به راحتی نرفت، یه لحظه فکر کنید ببینید چند نفر ادم خوف خفن جلوش وایسادن!
    شاید انتظارات ما زیاد بوده مثل انتظار از استارک بزرگ، یا پسرش، دیدید چقدر راحت توی اوج رفتن!

 19. یکی از چیزایی که با قطعییت میتونم راجع بش حرف بزنم کشته شدن سرسی توسط آریا استارکه که یه دلیل کاملا محکم داره
  اینکه تا حالا هرکی تو لیست آریا بوده کشته شده و وقتی سانسا از آریا پرسید چرا میرفتی پایتخت برن گفت چون سرسی تو لیستشه
  و در اواسط قسمت چهارم دیدیم که آریا وسگ باهم عازم پایتخت شدن
  که هر دو گفتن کار ناتموم دارن و هردو هم یه جورایی میدونن بازگشتی نداره این سفرشون و این یعنی قراره به کار بزرگی دست بزنن
  که سگ هم قراره به تصفیه حسابش با محافظ ملکه سرسی بپردازه

 20. سرسی به دست آریا در حالی که آریا صورت کایبرین رو روی صورتش داره میکشه دوم کوه توسط برادرش سگ شکاری کشته میشه تا اینجا از نوشته هام مطمین هستم چون یک نسخه از فیلم نامرو خوندم که متاسفانه هرچی خوندم درست بود ولی بقیه حرفام احتمالاته امیلی کلارک ( دنریس ) تو صفحه شخصی خودش گفته قسمت 5 رو هرچقدر میتونید با صفحه نمایش بزرگتر ببینید به نظرم واسه اژدها ضرح درست کردن از جنس شیشه اژدها تعجب یورون که توی تیزر نشون میده بابت همین مسئله هست . و بابت حرف هایی که واسه برگشت نائت کینگ میزنن یک تصویر براتون یاد آوری میکنم وقتی اژدهای دنریس که کوچیک بودن دزدیده شدن و به خونه نامیرایان برده شدند وقتی دنریس برای نجاتشون میره وارد چندتا اتاق میشه و چندتا تصویر غیر ممکن میبینه یکیش چادر کال دروگو اونور دیوار بزرگ در حالی که دروگو و پسر دنریس داخل چادر نشستن این یکی یک تصویر دیگم که میبینه اینه که وارد سرسرای تخت آهنین میشه درحالی برف و یخ تخت آهن رو پوشونده و سرسرا تا حدی خراب شده من نظریه یرگشت شاه شب رو رد میکنم ولی وقتی یاد این سکانس که دنریس دیده میفتم شاید بشه برگرده و یک احتمال دیگم که میدم اینه که آریا سرسی رو میکشه دنریس هم به طریقی نابود میشه شاید به دلیل اینکه لرد واریس و تریون بهشت خیانت کنن تا به جان بپیوندن و جان بشه کینگ که با هویت جدیدش همه قبولش دارند یک جورایی و مردن دنریس با توجه به حرف هایی که بازیگر این نقش داخل صفحه شخصیش زده دور از ذهن نیست …… این دو قسمتم میاد میبینیم همش مشخص میشه مرسی که وقت گذاشتید و خوندید یا حق

 21. یه نکته ی جالب اینه که نایت کینگ تاگرین بوده احتمالا چون دنریس نتونست آتیشش بزنه و خب یعنی یه جورایی با هم فامیل بودن
  و اگه قرار باشه نایت کینگ جدیدی ظهور کنه گزینه ها جان اسنو و دنی هستن که تاگرینن

 22. من چند روز پیش داشتم فصل یک رو نگاه میکردم که یکی از کنیزهایی که داشت دست های دنی رو مداوا میکرد یه داستانی از اژدها ها گفت که خیلی جالب بود که میگه ماه به هزاران اگه تبدیل میشه و هر تکه یک اژدهاست الان دقیق توی ذهنم نیست ولی یه چنین تغییری رو داشت واسه دنی تعریف میکرد و چه بسا اژدها ها زاد و ولد کرده باشن و خیلی از معادلات جنگ با سرسی تغییر پیدا کنه

 23. با کشته شدن اژدها و نیروهای دنریس در قسمت چهارم احتمال شکست خوردنش در این قسمت زیاد میشه ولی به نظر من خانواده استارک ها جان آریا برن جریان جنگ رو تغییر داده و باعث پیروزی در جنگ میشن در نهایت جان به تخت میرسه آریا احتمالا به حاکمیت شمال میرسه

  1. به نظر من احتمالا تریون برای استفاده از آتش اژدها (ماده انفجاری کارگذاشته شده در تونلهای زیر شهر) علیه سرسی اقدام می کند. جیمی هم احتمالا به دلیل بارداری سرسی در تقابل با او مانند آنچه با پادشاه دیوانه کرد، دچار تردید باشد. صورت جیمی کاندید استفاده توسط آریا هم هست. همچنین تنها اژدهای باقیمانده می تواند در ارتفاعی بالاتر از تیررس کمان های یورون پرواز کند و در عوض به جای آتش مستقیم، حامل مواد قابل انفجار و اشتعال، یا پرتابه های سنگینی برسر ناوگان گریجوی یا استحکامات بارانداز شاه باشد. دنریس احتمالا علیه سانسا و برن و سمول تارلی و نامزدش و در واقع علیه وینترفل و به نفع تاج و تخت خودش اقدام می کند که با واکنش مشاورانش مخصوصا وایریس، و جان مواجه می شود. شاه شب برنمی گردد، بلکه اساسا چگونه پادشاهی ظلمانی نبودن مسأله بغرنج باقی می ماند.

 24. مرگ هرگز شکست نیخورد!
  تکه های یخ باز هم به هم می پیوندند!
  پسری ک آنسوی دیوار گم شد دوباره می ایستد!
  خائنان می سوزند!
  و آزور آهای لایتبرینگر را در قلب نیسا نیسا فرو می کند!
  و یکبار برای همیشه یا دنیا با او باقی می ماند یا سقوط می کند!
  Gots8e5

 25. توی صحنه ای که گریجوری داره به آسمون نگاه میکنه نفسش بخار میکنه که نشون میده هوا سرد شده،پس نایت کینگ زنده اس و به پایتخت رسیده

 26. آقا نظر من اینه وقتی یورون نشون میده و صدای اژدها میاد یه حالت تعجب و ترسی داره واسه همین من میگم واسه اژدها فک کنم زره میسازن

 27. من به شخصه از فصل هشت تا به اینجا لذت نبردم
  احتمالا سرسی،جیمی کشته میشن.ملکه اژدها کشته میشه.جان اسنو پادشاهی رو قبول نمیکنه و اژدهاسوار باقی میمونه.تریون پادشاه میشه و با سانسا اژدواج میکنه که با این کار شمال و جنوب به هم پیوند میخوره

 28. سلام دوستان فردا قسمت پنج پخش میشه بذارید منم آخرین نظر رو بگم
  به دلیل حسادت سانسا و دنریس نسبت به هم یکی از این دو تا باید حذف شه که به نظر من دنریس حذف میشه و جان اسنو زیر بار پادشاهی نمیره و اطرافیانش دلیل های بسیاری میارن و اونو پادشاه می کنن.
  از اونجای که جان اسنو و سانسا خواهر و برادر نیستند با هم ازدواج می کنند .
  احتمال کشته شدن سرسی به دست آریا کمه چون جذابیت فیلم از بین میره چون یه نفر یه تنه همه انتقام ها رو میگیره
  و اما یه اژدهای نر توی قسمت پنجم پیدا میشه که از حاصل اژدهای جدید و اژدهای باقی مونده یه سری تخم ایجاد ایجاد میشه که آخرین قسمت مثل همون قسمت اول چند تخم باقی می مونه

 29. بزارین برای دوستانی که ادعای فیلم دارن توضیح بدم تا دستشون بیاد چی میشه تا دیگه توهمات و نظرهای چرتشون رو نزارن : جریان فیلم کاملا مشخصه دنریس و جان مقابل سرسی شکست شدیدی میخورن تک اژدهای دنریس هم میمیره مثل قبلیا این کاملا مشخصه. وقتی شکستشون قطعی میشه برن مجبور میشه برای پیروزی برگرده گذشته و نزاره نایت کینگ بمیره و قبل حمله نایت کینگ میرن به جزیره اهن تا نایت کینگ سرسی رو نابود کنه و همینطور هم میشه اما بعدش نمیتونن نایت کینگ رو بکشن اما برش میگردونن به جایی که ازش اومده. یک نظریه دیگه هم دارم که قبل حمله نایت کینگ همه میرن قلعه سرخ فکر کردین اونهمه سلاح کایبورن رو دیوارا و کشتیا برای چیه دوتا اژدها؟ نه. به هیچ وجه گول قسمت سوم رو نخورین اصل جنگ و ماجرا تو قسمت اخر هستش. نایت کینگ کسیه که کل ملتها رو درگیر جنگ میکنه نه اینکه نصف بجنگن بقیه بشینن .

  1. اصن باید میرفتی توی گروه نویسنده های فیلم!!!
   این فصل که دیگه تموم شد، برای سریال های مرتبط باهاشون صحبت کن، تو میتونی!
   قسمتهای اخر فصل یک، بعد از کشته شدن ند استارک هنوزم منتظرش بودی یا بعد از کشته شدن راب استارک هنوزم هم منتظر بودی برگرده!!؟

 30. سلام.وقت بخیر..به نظر من شاید گروهی از اژدها ها که از زادو ولد یا یه جای دیگه که سرزمین اژدها هاس میان و تو جنگ اخر شرکت میکنن و یا اینکه اون اژدهایی که گریجوی زد رو برن کنترل میکرد که همون اژدهای نایت کینگ بوده و این هم میتونه باشه که نایت کینگ نمرده و با دست زدن به آریا دوباره برگشته و اینبار سوار اون اژدهایی که گریجوی کشت هست.در اخرم بگم همه کاراکتر ها میمیرن به جز تریون و سانسا که باهم ازدواج میکنن و شاید همه این فصل ها یه داستان هست که یکی تو سریال داره تعریف میکنه مثل همون پیرزنی که به برن در مورد وایت واکر ها تعریف میکرد و همه فقط یه داستانه و شخصیت های فصل اول نمردن و همه تو پوس گردو ان

 31. افرادی که حتما در پایان سریال میمیرند سرسی ،جیمی ،آریا،دنریس….افرادی که حتما زنده میمانند تریون ،سانسا ،…..اینکه نایت کینگ بخواد برگرده خیلی بیخوده ……ملکه آینده هم کسی نیست جز سانسا

 32. اون بچه هایی که تو جنگل بودن یادتونه..که گفتن ما وایت واکرارو درست کردیم..احتمال زیاد برن از اونا کمک بگیره و خودشو تبدیل ب وایت واکر کنه و بشه نایت کینگ جدید و بعد هم تمام مرده ها و همچنین اژدها ها رو زنده کن…و مثه خیلی از جنگ های قبل جان اینو در حال شکست خوردنه که ایندفعه برن و ارتش مردگان جدید با اژوها هاش وارد میشه…چون از فصل های قبل هم خیلی صحبت بود که اصلا نایت کینگ خود برنه

 33. من احتمال میدم بین جنگ دنریس و سرسی تا قبل از رسیدن جان دنریس شکست میخوره (و یا شاید جان به دلیل حمایت از مردم بی گناه حاضر به کمک کردن به دنریس نباشه و بازم دنریس شکست بخوره) ولی در عین حال ضربه سنگینی به ارتش سرسی وارد بکنه و بعد جان دوباره با سرسی بجنگه و پیروز هم بشه چون از اول فیلم تا الان حرکت چندان با شکوهی از جان ندیدیم که یه پادشاه باید داشته باشه.
  یه پیش بینی دیگه هم دارم اونم اینه که شاید جان با یکی از دختردایی های خودش‌ آریا یا سانسا ازواج بکنه.

 34. البته شخصیت اصلی بازیگر نقش برن تو پیج شخصیش اعتراف کرده بعداز پایان این فصل از من متنفر خواهید شد . مسلما یا خودش نایت کینگه یا یکی رو تبدیل میکنه به نایت کینگ .

 35. سلام
  احتمال زیاد دنریس بعد از مرگ دوستش و اژدهاش روانی میشه و وارد جنگ نمیشه و میره برای خلوت چون جان اسنو تو تیزر دقت کرده باشین یه جورایی انگار میدونه که شکست میخوره حالا بیایم اینطرف که مشاورای دنریس شاید بهش خیانت کنن و سعی کنن که از پشت بهش خنجر بزنن که به احتمال زیاد خنجر شیشه اژدها میزنن بهش و دوباره تاریخ تکرار میشه و به جای نایت گینگ نایتس گینگ به وجود میاد که میتونه بعد از قدرت گرفتن اژدهای مردشو زنده کنه و با قدرت که داره به سرسی غلبه کنه اگه یادتون باشه قسمتی که وارد تالار تخت اهنیین شد که همه جا سرما و برف بود که تو وستروس الان سرمایی نیست و این سرما از وجود نایت گینگ یا همون دنریس که الان تبدیل شده و بعد از جنگ احتمال زیاد دوباره خانواده استارک متحد میشن برای کشتن اخرین نایت گینک یعنی دنریس

 36. شاید نایت کینگ خوده جان باشه، چون نایت کینگ با آتش اژدها نسوخت، جان هم از تارگرین هاست و آتش برش بی اثر و جان اینطوری در قسمت آخر به جنگ دنیریس میره

 37. من ک اصلا حال نکردم با قسمت 5 یعنی شوکه شدم چرا اینکارو کرد 😐فیلم 180 درجه تغییر داد خودشو به احتمال زیاد الان دنریس تو لیست آریا هستش یجورایی انگاری جان با دنریس هم قرار درگیر بشه از یه طرف هم اخرش نشون داد برف باریده به احتمال زیاد نایت کینگ حضور داشته باشه فیلم تو این دو قسمت خیلیی ناجور عوض کردن خدا رحم ببینن تا هفته چجوری میتونیم صبر کنیم

  1. البته قسمت آخر درواقع بارش خاکستر بود.
   دو مقاله فردا در مورد این قسمت و در مورد دنریس منتشر می‌کنیم که به نظرم بخونین واقعا اتفاقات بی‌نظیری توی این قسمت افتاد!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 2 =

دکمه بازگشت به بالا