این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

چرا فیلم Glass یک شاهکار در سال 2019 خواهد بود؟
  • پوریا کردی
  • سه شنبه 11 دی 97
  • 0
  • 211

چرا فیلم Glass یک شاهکار در سال 2019 خواهد بود؟

صحنه‌ای از فیلم Glass 2019

فیلم Glass ادامه‌ی سومین فیلم از سه گانه‌ی جذابی است شامل فیلم‌های Split ,Unbreakable و Glass می‌توان این سری را یکی از پایه گذاران ژانر ابرقهرمانی امروز دانست که کار خد را با موفقیت چشم گیر Unbreakable به عنوان اولین فیلم از این سری و از اولین‌ فیلم‌های ژانر ابرقهرمانی شروع کرد، این فیلم توانست با بودجه 75 میلیون دلاری فروشی 250 میلیون دلاری داشته باشد که یک موفقیت چشم گیر است این موفقیت بزرگترین دستاورد ام. نایت شیامالان کارگردان این سری بود و علاوه بر موفقیت‌های مالی، طرفداران بسیاری را به سمت شیامالان سرازیر کرد و بعد از این فیلم سینما دوستان شیامالان را به عنوان یکی از بهترین‌های ژانر فراطبیعی و ترسناک شناختند.

دومین فیلم این سری یعنی Split هم به کارگردانی ام. نایت شیامالان بعد از گذشت 16سال از Unbreakable با بودجه‌ای 9 میلیون دلاری 275 میلیون دلار فروش داشت و نشان داد این سری هنوز هم طرفداران خود را دارد البته بجز موفقیت مالی Split یکی از آثار بی‌نظیر جیمز مک آووی است که در این فیلم کاراکتری چند شخصیتی دارد و او به قدری این چند شخصیت را به خوبی بازی می‌کند که بعد از گذشتن دقایقی از فیلم از طرزِ رفتار، راه رفتن و صحبت کردنِ کاراکتر می‌توانید بفهمید که الان کدام یک از شخصیت‌های چندگانه کنترل کننده کاراکتر درونِ فیلم هستند، یکی از سکانس‌های دیدنیِ فیلم زمانی است که یکی از شخصیت‌های درونِ کاراکتر سعی دارد با تقلید رفتار یکی دیگر از شخصیت‌ها دکترش را فریب دهد و اینجاست که اوج هنر جیمز مک آووی دیده می‌شود جایی که او دو شخصیت تقریبا متضاد را در قالب یک کاراکتر بازی می‌کند و می‌توانید بخشی از هردو شخصیت را درون کاراکتر ببینید، البته رسیدن به چنین سطحی از شخصیت‌ سازی درونِ فیلم یک کار تیمی است که از فیلم نامه نویس و کارگردان شروع می‌شود و به کار بازیگرختم می‌گردد اما همیشه کسی که توپ را وارد دروازه می‌کند دیده می‌شود.

حال بعد از همه داستان‌ها و موفقیت‌هایی که از این سری دیدیم اگر انتظار یک شاهکار از Glass داشته باشید احتمالا ناامید نخواهید شد چرا که این بار جیمز مک آووی در کنار شیمالان و البته بروس ویلیس و ساموئل ال جکسون(ستارگان Unbreakable) همگی در کنار هم قرار گرفته‌اند تا یکی از بهترین‌های 2019 را به نمایش بگذارند.

داستان فیلم Glass

صحنه‌ای از فیلم Glass 2019

فیلم Glass در ادامه داستان فیلم Split خواهد بود، که دیوید دان تصمیم می‌گیرد تا به دنبال دستگیری کوین وندل کرامب که به شخصیت The Beast تبدیل می‌شود، برود. در همین حال، الیجا پرایس به عنوان کسی که از رازهای بزرگ هر دو طرف آگاهی دارد، به نظر می‌رسد همان کسی است که مبارزات دیوید دان و کوین کرامب را برنامه‌ریزی می‌کند و باعث مبارزه بین این دو شخصیت در طول فیلم خواهد شد.

تاریخ اکران و دانلود فیلم Glass

فیلم Glass در تاریخ ۱۸ ژانویه ۲۰۱۹ معادل ۲۸ دی‌ماه ۱۳۹۷ روی پرده‌ٔ سینما می‌رود ولی اگر شما هم جزو کسانی هستید که فیلم با کیفیت پرده‌ای نگاه نمی‌کنید باید چند ماه بیشتر صبر کنید تا فیلم فروش خود را در سینماها بکند و بعد نسخه با کیفیت آن وارد بازار شود.
لازم به ذکر است که این عنوان ، از مورد انتظار ترین و بهترین فیلم های 2019 محسوب میشود

تریلر فیلم Glass

https://kavimo.com/medias/6m41nixmrsos

نظرات

captcha Refresh
rtyddrt75667