اخبار بازیبازی

تاریخ انتشار بازی Ghosts of Tsushima لو رفت!

این هفته یکی از بدترین هفته‌های سونی در لو رفتن برنامه‌ها بود بعد از لو رفتن تاریخ انتشار The Last of Us 2 برای اکتبر 2019، اینبار نوبت تاریخ انتشار بازی Ghosts of Tsushima بود.

یک خرده فروشی سوئدی این هفته تاریخ انتشار بازی Ghosts of Tsushima را لو داد.

Ghosts of Tsushima

این خرده فروشی بازی را برای 30 آگوست 2019 در لیست فروش خودش قرار داده که به دلایل مختلف میشه گفت که تاریخ انتشار اولین بازی استودیو Sucker Punch بعد از Infamous: Second Son یعنی Ghosts of Tsushima است.

معمولا خرده فروشی‌ها لیست محصولاتی که احتمال آماده فروش بودنشان 100% نیست برای آخرین روی ماه لیست می‌کنند که در این صورت بازی را باید برای 31 آگوست لیست می‌کردند نه 30 آگوست، از سوی دیگر 30 آگوست روز جمعه است که متداول ترین انتخاب استودیوها برای انتشار بازی می‌باشد چرا که دقیقا قبل از تعطیلات آخر هفته قرار می‌گیرد.

و دیگر اینکه بعد از انتشار دو بازی Days Gone و Dreams سونی احتیاج دارد که تقویم خودش را برای ادامه سال میلادی با انتشار بازی‌های بیشتر برای کنسول PS4 پر کند با تایید این خبر که Death Stranding تا حدی از برنامه عقب است تنها کاندیدهای باقی مانده برای پر کردن این جای خالی
Ghosts of Tsushima و The Last of Us 2 خواهند بود که خبر انتشار هر دوی آن‌ها توسط خرده فروش‌ها لو رفته.

سونی امسال در مراسم E3 حضور نخواهد داشت و به کار بر روی کنسول جدید خودش یعنی PS5 ادامه خواهد داد ولی قطعا انتظار خبرهایی از پیشرفت پروژه داریم که احتمال دارد با انتشار بازی Ghosts of Tsushima نیز همراه شود.

به نظر شما Ghosts of Tsushima می‌تواند یکی از جایگاه‌های بهترین بازی های 2019 برای Xbox ،PC و PS4 (تابحال) را برای ماه آگوست پر کند؟

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 3 =

دکمه بازگشت به بالا