اخبار فیلم و سریال

سریال «قرارگاه سری نصرت» وارد مرحله پیش تولید شد

مهدی جعفری کارگردان فیلم مشهور 23 نفر تصمیم به تولید سریالی جدید گرفته است. این سریال که سریال قرارگاه سری نصرت نام دارد از روی زندگی شهید علی هاشمی تولید شده است.

معرفی سریال قرارگاه سری نصرت

به گزارش منابع خبری:

در آستانه سالگرد شهادت علی هاشمی در 4 تیر 1367 و همزمان با پخش سریال سوران به کارگردانی سروش محمدزاده و تهیه کنندگی مجتبی فروردین، سومین اقتباس مرکز سوره با محوریت قرارگاه نصرت وارد مرحله پیش تولید شد.

این مجموعه با اقتباس از چندین کتاب به زندگی و فعالیت های شهید علی هاشمی به عنوان فرمانده قرارگاه فوق سری نصرت می پردازد و وقایع قرارگاه را مورد بحث قرار می دهد. مهدی جعفری کارگردانی این سریال را بر عهده خواهد داشت و به زودی سایر بازیگران این پروژه معرفی خواهند شد. جعفری پیش از این فیلم های «یدو»، «23 نفر» و … را کارگردانی کرده است.

سریال قرارگاه سری نصرت شهید علی هاشمی

پس از 3 سال طراحی، تحقیق و پژوهش، «قرارگاه سری نصرت» به عنوان دومین اثر از سه گانه جغرافیای مظلوم با محوریت رشادت های مرزنشینان ایران در طول تاریخ، به قلم سوره آماده و آماده پخش از رسانه ملی می شود. سلسله. مرکز و نوشته مهدی سجادچی. مرکز سریال سوره وابسته به سازمان سینمایی سوره پیش از این دو اثر «سوران» و «کاتب اعظم» را با اقتباس از کتاب های «عصرهای کریسکان» و «اعترافات کاتب کشته شده» تولید کرده است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  زمان پخش سریال عشق کوفی از شبکه تماشا 【نقش و بیوگرافی بازیگران + تکرار】

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا