بیوگرافی و تاریخچهافراد مشهور

بیوگرافی فاطمه کیاپاشا مجری برنامه عصر خانواده کیست؟ + تصاویر قبل و بعد از حجاب چادر

فاطمه کیاپاشا کیست ؟

در سال‌های اخیر، تغییر پوشش و ظاهر هنرمندان و چهره‌های سرشناس، به‌خصوص در تلویزیون، به یکی از موضوعات پربازتاب در رسانه‌ها تبدیل شده است. این تغییر پوشش‌ها، دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد، از جمله تغییر در باورها و اعتقادات شخصی، پیروی از سبک زندگی جدید، یا حتی تأثیرپذیری از فضای رسانه‌ای.

بیوگرافی فاطمه کیاپاشا

فاطمه کیاپاشا، متولد سال 1376 مجری جوان تلویزیون بوده و یکی از چهره‌هایی است که در سال ۱۳۹۹، با تغییر پوشش خود، به‌ویژه انتخاب حجاب چادر، توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرد؛ اما تغییر پوشش او که 2 سال از زمان آن می‌گذرد در روزهای اخیر واکنش‌های زیادی را در پی داشته است.

بیوگرافی فاطمه کیاپاشا مجری برنامه عصر خانواده کیست؟ + تصاویر قبل و بعد از حجاب چادر

اخرین پست اینستاگرام فاطمه کیاپاشا در جواب به کاربران

متوجه اين حمله خبرى نميشم ، و نميفهمم هدف پخش خبرى با عنوان تغيير پوشش من چه از سمت رسانه هاى خارجى چه رسانه هاى داخلى چى هست اما از هيچكدوم حمايتى نمى كنم كه تمام صفحات رو هم بلاك كردم ، و اين دوروز جز قضاوت و تهمت چيزى نديدم.
براى بار اخر من متولد ١٣٧٦ از سال ٩٣ ، سه سال قبل از ورود به سازمان صدا و سيما در زندگى شخصيم چادرى بودم اين رو تمام كسانى كه من رو از نزديك مي شناسن گواهى مى دن ، يعنى نه خانواده نه صداسيما من رو مجبور به حجاب داشتن نكردن ، سال ٩٦ وارد سازمان صداسيما شدم و تا اواخر سال ٩٩ و اوايل ٤٠٠ هم سازمان هم در زندگى شخصى چادرى بودم.
سال ١٤٠٠ تغيير كردم و همون سال از سازمان صدا و سيما بيرون اومدم چون هدف كاريمم تغيير كرد و رفتم دانشگاه ارشد كارگردانى خوندم …

و به تازگى درسم تموم شده و مى خوام به زندگيم برسم براى هر كدومتون ممكنه پيش بياد كه پوششتون عقايدتون تغيير كنه، يعنى شماهايى كه دارين منو قضاوت مى كنين خودتون ممكن نيست هيچوقت تغيير كنين؟ بچتون ممكن نيست در اينده عوض بشه؟

من دو ساله پوششم تغيير كرده و اين حمله يهويى رو درك نمى كنم. لطفا از انتشار خبر در مورد تغيير پوشش من براي ايجاد حواشي خودداري كنين ابدا از اين موضوع راضى نيستم

بیوگرافی فاطمه کیاپاشا مجری برنامه عصر خانواده کیست؟ + تصاویر قبل و بعد از حجاب چادر

شروع فعالیت در صدا و سیما

کیاپاشا در سال ۱۳۹۹، در برنامه تلویزیونی «عصر خانواده» با حجاب چادر حضور پیدا کرد. این برنامه، یک برنامه تلویزیونی خانوادگی است که به موضوعات مختلف مرتبط با خانواده می‌پردازد. حضور کیاپاشا در این برنامه، با استقبال مخاطبان مواجه شد و او توانست به‌سرعت به یکی از محبوب‌ترین مجریان این برنامه تبدیل شود.

نویسندگی در کناری مجری‌گری

کیاپاشا در کنار اجرا، به نویسندگی نیز در برنامه «عصر خانواده» می‌پردازد. او در این برنامه، مستندهای گزارشی مختلفی را تهیه می‌کند که به موضوعات مرتبط با خانواده می‌پردازد.

بیوگرافی فاطمه کیاپاشا مجری برنامه عصر خانواده کیست؟ + تصاویر قبل و بعد از حجاب چادر

نظر فاطمه کیاپاشا در مورد حجاب چادر

تغییر پوشش کیاپاشا، صرفاً یک تغییر ظاهری نبود. این تغییر، نشان‌دهنده تغییری در باورها و اعتقادات او بود. کیاپاشا در مصاحبه‌ای با یکی از رسانه‌ها، در این‌باره گفته است:

«من همیشه به دنبال حقیقت بودم و در این مسیر، به این نتیجه رسیدم که پوشش چادر، بهترین انتخاب برای من است. من معتقدم که چادر، نماد حجاب و عفاف است و می‌تواند به حفظ کرامت زنان کمک کند.»

تغییر پوشش کیاپاشا، نه‌تنها برای او، بلکه برای بسیاری از مخاطبان او نیز، یک اتفاق مهم بود که در ادامه به این موضوع اشاره خواهد شد.

تغییر ناگهانی پوشش فاطمه کیاپاشا

تغییر ناگهانی پوشش فاطمه کیاپاشا

فاطمه کیاپاشا از چهار سال قبل از ورودش به صدا و سیما، حجاب چادر را انتخاب کرده بود. چادر به او می‌آمد و این استایل را دوست داشت. دوستان، خانواده و آشناهایش نیز از این موضوع اطلاع داشتند.

اما چهار سال بعد، بعد از زمانی که کم و بیش در صدا و سیما فعالیت داشت، تصمیم گرفت چادر را کنار بگذارد.

او در پست اینستاگرامی خود، این موضوع را با مخاطبانش در میان گذاشت. او گفت: «من چادر را انتخاب کردم نه برای اصل حجاب بلکه چون بهم می‌ومد و این استایل رو دوست داشتم. اما بعد از اتفاقی که برای مهسا امینی افتاد، تصمیم گرفتم چادر را کنار بگذارم.»

پست اینستاگرامی فاطمه کیاپاشا، واکنش‌های مختلفی را در پی داشت. برخی از کاربران، او را به بی‌حیایی و بی‌اعتنایی به حجاب متهم کردند. اما برخی دیگر از کاربران، او را درک کردند و از تصمیمش حمایت کردند.

فاطمه کیاپاشا در حال حاضر، با پوششی متفاوت در فضای مجازی اینستاگرام با حدود 124K فالوور فعالیت می‌کند. او می‌گوید که این پوشش، انتخاب خودش است و هیچ‌کس حق ندارد به او برای این انتخابش، خرده بگیرد.

بیشتر بخوانید:

تغییر ناگهانی پوشش فاطمه کیاپاشا

تغییر پوشش انتخاب خودم بوده

فاطمه کیاپاشا، مجری جوان تلویزیون، در پست اینستاگرامی خود، به توضیح دلایل تغییر پوشش خود پرداخت. او گفت که این تصمیم، کاملاً شخصی بوده و هیچ ارتباطی به عوامل بیرونی نداشته است.

کیاپاشا در این پست، نوشت: «این مانتویی شدن اونقدرام ساده نبود. هم از نظر کاری و هم خانوادگی. کارمو از دست دادم. البته نه به خاطر مانتویی شدن. دلیلش این بود که من وقتی این تصمیم رو گرفتم که دیروزش با چادر رفته بودم رو آنتن و تصمیم داشتم روز جدید بدون چادر برم روی آنتن … و این صلاح دید وجود نداشت که این اتفاق بیفته و گفتن فعلا بهتره برای حاشیه درست نشدن اجرا نکنی تا یک مدتی بگذره و در واقع ممنوع الکار نشدم فقط موقت این صلاح دید ایجاد شد و من از اجرا اومدم بیرون.»

او ادامه داد: «حدود یک سال بعد از مانتویی شدنم پیشنهادات اجرا داشتم حتی بعضا برنامه های تقریبا بهتر نسبت به اوایل کارم اما دیگه من هدفم تغییر کرده بود و ارشد کارگردانی قبول شدم و تصمیمم این شد که تمرکز و وقتم رو بذارم برای هدف اصلیم یعنی یادگیری و شروع فیلمسازی و از اجرا کلا فاصله گرفتم و به زودی اولین فیلم کوتاهم رو می سازم.»

کیاپاشا در پایان، به انتقاد از قضاوت‌های بی‌مورد برخی از کاربران فضای مجازی پرداخت. او گفت: «هیچکدوم شما هم حق ندارید قضاوت کنین بگین کاش از اول همینطوری بودی. شما می تونی ادعا کنی دو سال دیگه تفکراتت، عقایدت، نگرشت ذره ای تغییر نکنه؟»

آدرس پیج اینستاگرام فاطمه کیاپاشا

خانم کیاپاشا در حال حاضر با داشتن حدود 124 هزار دنبال کننده در اینستاگرام با آی دی fatemehkiapashaa در حال فعالیت است.

عکس های قبل و بعد برداشتن حجاب چادر

 Fatemeh kiapasha 2 فاطمه کیاپاشا کیست ؟ فاطمه کیاپاشا کیست ؟ فاطمه کیاپاشا کیست ؟ فاطمه کیاپاشا کیست ؟

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

یک دیدگاه

  1. چه طور تا دیروز که دختر خوبی بودی تو تلویزیون با چادر فعالیت داشتی همین که با چادر به نون نوایی رسیدی و مطرح شدی یادت افتاد چادر کنار برازی تو رو نباید میزاشتن بری باید بیرونت میکردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا