بیوگرافی و تاریخچهبازیگران

یاسمین در سریال خواهر و برادرانم 【بیوگرافی ایلول کاندمیر + عکس】

ایلول لیزه کاندمیر یکی از جوانانی است که در پروژه سریال “برادرانم” حضور دارد. همانند بسیاری از بازیگران جوان در این سریال، ایلول نیز یکی از نام‌هایی است که این روزها زیاد به چشم می‌خورد. امروز با شما عزیزان هستیم تا به بررسی بیوگرافی یاسمن در سریال خواهر و برادرانم، آیدی پیج اینستاگرام او، تصاویر جدید و جزئیات زندگی عاطفی‌اش بپردازیم. پس با ما تا انتهای این مطلب از تایم سیتی همراه باشید.

سریال ترکی خواهر و برادرانم، یکی از محبوب‌ترین سریال‌های اخیر (۲۰۲۱-۲۰۲۳) بین طرفداران آثار ترکی است که توانسته است بسیاری از بینندگان را به خود جذب کند. در این سریال، بازیگران جوان زیادی به ایفای نقش پرداخته‌اند و یکی از آن‌ها یاسمین، نوه خاله سوگی است.

بسیاری از بینندگان ایلول لیزه کاندمیر را از شخصیت فیلیز در سریال تلویزیونی “زمهری” که در سال ۲۰۲۰ پخش شد، به یاد خواهند داشت. برخی از بینندگان ممکن است او را به عنوان جانست در “البته یک روز” یا فردا در “آه نردی” بشناسند. با این حال، نمی‌توان گفت که تنها او را به خاطر بازی در پروژه “برادرانم” می‌شناسند.

یاسمین در داستان دختر آهمت و شوال و خواهر عمر و سارپ است. می‌توان گفت که یاسمین برای طرفداران سریال که به عشق آسیه و دوروک بسیار علاقه‌مند هستند، زیاد شخصیت دوست‌داشتنی نیست؛ چرا که او به دوروک علاقه‌مند است.

بیوگرافی ایلول کاندمیر – eylül lize kandemir

ایلول لیزه کاندمیر، بازیگر معروف تبلیغاتی و سریالی در سال ۲۰۰۱ در استانبول به دنیا آمد.  در کارگاه آموزش بازیگری Erbulak Evi Kamera Önü Atölyesi تحصیلات بازیگری خود را ادامه داد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  بهترین فیلم های مت دیمون【بهترین آثار تا سال 2023】

او تجربه بازیگری خود را برای اولین بار در سریالی به نام “زمهره” در سال 2020 که در شبکه شو تی‌وی پخش می‌شد، شروع کرد و همچنین در تبلیغات برند ماوی حضور داشت. در سال ۲۰۲۱، او به تیم بازیگری سریال “البته یک روز” در شبکه فاکس تی‌وی پیوست و سریال خواهران و برادرانم از جدیدترین آثار این بازیگر جوان و جدید ترکی است.

جالب است بدانید ایلول در یک گفت‌وگو با برنامه “Dizi TV”، شخصیت خود را اینگونه عنوان کرد:

من با خودم در صلح هستم. البته، افراد ممکن است در طول زمان خودشان را نقد کنند. کی بیشترین انتقاد را به خودم می‌کنم؟ نمی‌دانم آیا درست است که به این شکل بگویم، اما از احمقی‌هایم عصبانی می‌شوم.

روابط عاطفی ایلول کاندمیر

ایلول کاندمیر ازدواج نکرده و در حال حاضر با کسی وارد رابطه عاشقانه نشده است..

فیلم ها و سریال های ایلول کاندمیر - eylül lize kandemir

فیلم ها و سریال های ایلول کاندمیر – eylül lize kandemir

  • Kardeşlerim (Yasemin Yılmaz, TV Dizisi 2022)
  • Ah Nerede (Ferda, TV Dizisi 2022)
  • Elbet Bir Gün (Janset Ekin, TV Dizisi 2021)
  • Zemheri (Filiz, TV Dizisi 2020)

بیشتر بخوانید:

صفحه اینستاگرام یاسمین در سریال خواهر و برادرانم

ایلول کاندمیر با آیدی eylullize در اینستاگرام فعالیت دارد. 

آیدی اینستاگرام ایلول کاندمیر – eylül lize kandemir

آلبوم تصاویر یاسمین در سریال خواهر و برادرانم

آلبوم تصاویر یاسمین در سریال خواهر و برادرانم

آلبوم تصاویر یاسمین در سریال خواهر و برادرانم آلبوم تصاویر یاسمین در سریال خواهر و برادرانم آلبوم تصاویر یاسمین در سریال خواهر و برادرانم آلبوم تصاویر یاسمین در سریال خواهر و برادرانم آلبوم تصاویر یاسمین در سریال خواهر و برادرانمبیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا