بیوگرافی و تاریخچهبازیگران

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی به مرد نمیشه اعتماد کرد – E.G.O {خلاصه داستان + زمان پخش از جم تی وی}

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی ایگو - Erkege Güven Olmaz

سریال ترکی “به مرد جماعت نمی‌شه اعتماد کرد”، یکی از جدیدترین سریال‌های عاشقانه و درام ترکیه است که توسط DOĞA CAN ANAFARTA کارگردانی شده است. این سریال همچنین با نام “ایگو” – “Ego” نیز شناخته می‌شود. فصل ۱ سریال Ego در تاریخ ۵ ژانویه ۲۰۲۳ برای نخستین بار از شبکه FOX ترکیه پخش شد.

در مقاله بیوگرافی بازیگران سریال ترکی به مرد نمیشه اعتماد کرد همراه تایم سیتی باشید.
جدول پخش سریال ترکی ایگو - E.G.O

جدول پخش سریال ترکی ایگو – E.G.O

 • روز پخش سریال ترکی ایگو از جم تی وی: از ۲۴ مهر روزهای زوج
 • زمان پخش سریال ترکی ایگو از جم تی وی: ۲۰:۰۰
 • زمان بازپخش سریال ترکی ایگو از جم تی وی: ۰۰:۰۰، ۱۲:۰۰ و ۱۷:۰۰

سریال ترکی “ایگو” از جم تی وی در روزهای زوج از ۲۴ مهر به روی آنتن می‌رود. زمان پخش آن ساعت ۲۰:۰۰ است. همچنین بازپخش سریال “ایگو” در جم تی وی در ساعات ۰۰:۰۰، ۱۲:۰۰ و ۱۷:۰۰ است.

خلاصه داستان سریال به مرد جماعت نمیشه اعتماد کرد

داستان سریال “به مرد نمی‌شه اعتماد کرد” درباره الیف و ارهان، یک زوج عاشق است که به تدریج به یکدیگر نزدیک می‌شوند. آنها به دنبال ساختن زندگی جدیدی هستند و آرزو دارند به زودی زیر یک سقف زندگی مشترک را آغاز کنند؛ اما در حین یک سفر کاری، ارهان متوجه می‌شود که به طور غیرمنتظره‌ای ورشکت شده است و قادر به پرداخت بدهی‌های به وجود آمده نیست. در این شرایط، پیشنهاد سیبل، رئیس ارهان، همه چیز را تغییر می‌دهد.

بیوگرافی هنرپیشه های سریال به مرد نمیشه اعتماد کرد

در ادامه به معرفی بیوگرافی هر یک از بازیگران سریال “به مرد نمی‌شه اعتماد کرد” پرداخته‌ایم. این سریال علاوه بر داستان جذاب و شخصیت‌های پیچیده، بازیگران با استعدادی را در خود جای داده است. هر کدام از بازیگران با تجربه و توانایی خاص خود به جذابیت و واقعیت داستان کمک کرده‌اند. در زیر به معرفی بیوگرافی هر یک از بازیگران می‌پردازیم.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی به مرد نمیشه اعتماد کرد ؛ آلپرن دویماز در نقش ارهان ییلدیریم - Alperen Duymaz

آلپرن دویماز در نقش ارهان ییلدیریم – Alperen Duymaz

Alperen Duymaz, متولد ۳ نوامبر ۱۹۹۲، بازیگر و مدل ترکیه‌ای است. در دوران دبیرستان، دویماز به موسیقی و مدلینگ علاقه‌مند بود. او بعدها از دانشگاه هاجتپه دانشگاه هنری انقره دپارتمان تئاتر فارغ‌التحصیل شد.

دویماز با نقشی در سریال “تاتلی کوچوک یالانجیلار” که نسخه ترکی از “Pretty Little Liars” بود، به تلویزیون وارد شد. در سال ۲۰۱۸، او با بازی در فیلم تاریخی “دیرنیش کاراتای” در نقش کوتای، وارد عرصه سینما شد. در پایان سال ۲۰۱۸ و در سال ۲۰۱۹، او جزو بازیگران اصلی سریال جنایی “Çarpışma” بود و نقش کرم کورکماز را ایفا کرد.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی به مرد نمیشه اعتماد کرد ؛ ملیسا آسلی پاموک در نقش سیبل کوراسلان - Melisa Pamuk

ملیسا آسلی پاموک در نقش سیبل کوراسلان – Melisa Pamuk

Melisa Aslı Pamuk (تلفظ ترکی: [meɫisa asɫɯ pamuk])، بازیگر، مدل و صاحب عنوان ملکه زیبایی ترکیه در تاریخ ۱۴ آوریل ۱۹۹۱ در هلند به دنیا آمد. خانواده او از اسکندرون، هاتای، ترکیه است.

او در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۱۱ عنوان ملکه زیبایی ترکیه ۲۰۱۱ را کسب کرد. پاموک در رشته روانشناسی در دانشگاه آمستردام تحصیل کرد، اما بعدها به دلیل تمایل به تمرکز روی حرفه مدلینگ، تحصیلات خود را رها کرد. او همچنین در سال ۲۰۰۹ عنوان “Best Promising” را در مسابقه بهترین مدل ترکیه کسب کرد.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی به مرد نمیشه اعتماد کرد ؛ احمد کایاکسن در نقش تونجای کوراسلان - Ahmet Kayakesen

احمد کایاکسن در نقش تونجای کوراسلان – Ahmet Kayakesen

احمد کایاکسن (متولد ۲۷ سپتامبر ۱۹۸۸، استانبول)، بازیگر ترکی است که در مقاله بیوگرافی بازیگران سریال ترکی به مرد نمیشه اعتماد کرد به بررسی زندگینامه او پرداخته‌ایم. کایاکسن از سنین کوچک در مدرسه در فعالیت‌های مرتبط با تئاتر شرکت می‌کرد و با گذشت زمان، بازیگری را به طور جدی دنبال کرد. او با انتخاب بازیگری به عنوان حرفه آینده‌اش در این راستا پیشرفت کرده است.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی به مرد نمیشه اعتماد کرد ؛ رویا هلین دمیربولوت در نقش الیف تکین - Rüya Demirbulut

رویا هلین دمیربولوت در نقش الیف تکین – Rüya Demirbulut

رؤیا حلین دمیربولوت بازیگر تئاتر، سینما و سریال است. او در سال ۱۹۹۵ در استانبول به دنیا آمده و اصالتاً از کارسلی است. قد او ۱۶۸ سانتی‌متر و وزنش ۵۴ کیلوگرم است. او فارغ‌التحصیل رشته تئاتر دانشگاه معمار سینان است.

در سال ۲۰۱۵ با نمایش تئاتر “رویاهای لیزیسترا” به صحنه رفت و از آنجا به حرفه بازیگری پا گذاشت. از سال ۲۰۲۲ به بعد در نمایش تئاتر “تاکسیم” بازی کرد.

علاوه بر کارهای تئاتری، رؤیا حلین دمیربولوت از سال ۲۰۱۷ تاکنون در فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی مانند “کریستال”، “تک یورک”، “ارشان کونری” و “اگو” نقش داشته است. او همچنین همچنان در پروژه‌های جدید حضور دارد.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی به مرد نمیشه اعتماد کرد ؛ اردال کوچوکومورجو در نقش طاهر کوراسلان - Erdal Küçükkömürcü

اردال کوچوکومورجو در نقش طاهر کوراسلان – Erdal Küçükkömürcü

اردال کوچوک‌کومورجو (متولد ۱ آوریل ۱۹۵۸، آنکارا)، بازیگر ترک است. وی در سال ۱۹۸۱ از کنسرواتوار آنکارا فارغ‌التحصیل شده است. پس از فارغ‌التحصیلی در تئاترهای دولتی آنکارا خدمت کرد. سپس در بسیاری از دانشگاه‌ها به عنوان مدرس بازیگری فعالیت کرده است.
وی در موسسات مختلف سمینارهایی در زمینه صدا و زبان بدن برگزار کرده و در سال ۲۰۰۵ عضو هیئت مدیره ادبی تئاترهای دولتی شده است. وی همچنین در فعالیت‌های مختلف تلویزیونی و سینمایی شرکت می‌کند و در دانشکده موسیقی و هنرهای نمایشی دانشگاه بیلکنت درس بازیگری می‌دهد.
بیوگرافی بازیگران سریال ترکی به مرد نمیشه اعتماد کرد ؛ تونا اورهان در نقش بورهان - Tuna Orhan

تونا اورهان در نقش بورهان – Tuna Orhan

تونا اورهان (متولد ۲۱ ژانویه ۱۹۶۶، آلمان)، بازیگر تئاتر، سینما و سریال ترکی است. در ادامه مقاله بیوگرافی بازیگران سریال ترکی به مرد جماعت نمیشه اعتماد کرد به بررسی بیوگرافی او پرداخته‌ایم.

وی در سال ۱۹۹۲ از دانشکده کنسرواتوار دولتی موسیقی و نمایش ایستانبول فارغ‌التحصیل شد. اورهان که از سال ۱۹۸۲ در تئاتر کودک ایدیل آبلا در بکیرکوی فعالیت بازیگری را آغاز کرده بود از سال ۱۹۹۳ به بعد در تئاتر دولتی آنتالیا مشغول به کار است. آخرین نقش‌آفرینی او در حال حاضر بازی در سریال ایگو E.G.O است.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی به مرد نمیشه اعتماد کرد ؛ هولیا گلشن در نقش سوکران - Hülya Gülsen

هولیا گلشن در نقش سوکران – Hülya Gülsen

هولیا گلشن ارماک (متولد ۱۴ سپتامبر ۱۹۶۵، آنکارا)، بازیگر تئاتر، سینما و سریال ترکی است. او در سال ۱۹۶۵ در آنکارا به دنیا آمد. پس از پایان مدرسه متوسطه در سن ۱۳ سالگی با قبولی در آزمون ویژه، وارد کنسرواتوار دولتی آنکارا شد که سن ورود به آن حداقل ۱۶ سال بود.

پس از بازی در نقش‌های مختلف در تئاترهای خصوصی، هولیا گلشن در سال ۱۹۸۳ وارد تئاترهای دولتی شد و به مدت ۲۸ سال بدون وقفه در این مؤسسه فعالیت هنری خود را انجام داد. در سال‌های ۱۹۹۲-۱۹۹۳ با بازی در سریال تلویزیونی “فرهنده خانم‌ها” وارد صحنه شد و به صورت گاه به گاه در فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی نقش آفرینی کرد. علاوه بر بازیگری، او در زمینه دوبله، آموزش و مربیگری بازیگران نیز فعالیت داشته است.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی به مرد نمیشه اعتماد کرد ؛ دریا بسرز در نقش بیگم - Derya Beserler

دریا بشرلر در نقش بیگم – Derya Beserler

دریا بسرز در سال ۱۹۸۵ به دنیا آمده است. او تجربه بازیگری خود را با سریال “خانواده عزیزم” آغاز کرده است. دریا بشرلر اهل ایزمیر است و خواهرش نام زینب بشرلر نیز بازیگر است. او فارغ‌التحصیل رشته سینما و تلویزیون از دانشگاه یدیتپه است و همچنین در آکادمی هنر تئاتر موژدات گزن نیز آموزش بازیگری گرفته است. او در سال ۲۰۱۵ با بیروقلو ناموغلو، خواننده گروه “گریپین”، ازدواج کرده است.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی به مرد نمیشه اعتماد کرد ؛ عزیز چنار اینان در نقش ظفر - Aziz Caner Inan

عزیز چنار اینان در نقش ظفر – Aziz Caner Inan

عزیز جانر، یک بازیگر تئاتر، فیلم و تلویزیون، و همچنین کارگردان است. نام کامل او “عزیز جانر اینان” است. او در تاریخ ۱ ژوئن ۱۹۸۵ در ریزه به دنیا آمد.

وی فارغ‌التحصیل رشته اقتصاد به زبان انگلیسی از دانشگاه هاجت‌تپه است. مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته بازیگری از دانشکده فیلم و درام دانشگاه کادیر حس دریافت کرد.

از سال ۲۰۱۲ به بعد، وی در تئاترهای خصوصی و تبلیغات مختلف حضور داشته و همچنین در سریال‌های مختلف ایفای نقش کرده است.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی به مرد نمیشه اعتماد کرد ؛ امیرهان دونمز در نقش آردا - Emirhan Dönmez

امیرهان دونمز در نقش آردا – Emirhan Dönmez

او یک بازیگر سینما و تلویزیون است. در سال ۲۰۰۲ در استانبول به دنیا آمده و قد او ۱٫۸۶ متر است. او فارغ‌التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه میمار سینان است.

امیرحان دونمز برای اولین بار در سال ۲۰۲۲ در سریال “تخته سیاه” به نقش کارتال پرداخت و در مقابل دوربین ظاهر شد. در سال ۲۰۲۳ در سریال “اگو / به مرد اعتماد نکن” در نقش آردا حضور داشت. او همچنین در پروژه‌های جدیدی نیز شرکت می‌کند و در حال ادامه فعالیت است.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی به مرد نمیشه اعتماد کرد ؛ ناز ساینر در نقش صنم - Naz Sayiner

ناز ساینر در نقش صنم – Naz Sayiner

ناز ساینر یک بازیگر سینما و تلویزیون و از بازیگران سریال ترکی ایگو است. او در تاریخ ۱۵ آوریل ۲۰۰۳ در استانبول به دنیا آمده  و قد او ۱۵۷ سانتیمتر و وزن ۴۷ کیلوگرم است. وی فارغ‌التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه میمار سینان است.

ناز ساینر که ابتدا در تبلیغات برندهایی مانند آرچلیک و کنور نقش آفرینی می‌کرد، از سال ۲۰۱۵ به بعد در فیلم‌ها و سریال‌هایی نظیر “شب سفید”، “ملکه شب”، “عشق سیاه و سفید”، “راهنمایی شرارت / کتاب شیطان” و “اگو” حضور داشته است. او همچنین همچنان در پروژه‌های جدید شرکت می‌کند.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی به مرد نمیشه اعتماد کرد ؛ چان سرتاچ آدالییر در نقش صامت - Can Sertaç Adalier

کان سرتاچ آدالییر در نقش صامت – Can Sertaç Adalier

او یک کارگردان تئاتر کمکی و همچنین یک بازیگر سینما و تلویزیون است. او در تاریخ ۲ اکتبر ۱۹۹۰ در بالیکسیر به دنیا آمده است. از دوران کودکی به همراه موسیقی و هنرهای روی صحنه بزرگ شده است. کار حرفه‌ای خود را در باشگاه تئاتر شهری بورنوا آغاز کرده و همچنان عضوی از بازیگران تئاتر سنه سوم است.

علاوه بر فعالیت‌های تئاتری، کان سرتاچ آدالیر از سال ۲۰۰۹ به بعد در فیلم‌ها و سریال‌های متنوعی نظیر “یالنیز کورت”، “انتلکوی افکویه کارا” و “آکانس” نقش آفرینی کرده است. او همچنان در پروژه‌های جدید حضور دارد. کان سرتاچ آدالیر عضوی از بازیگران مدیریت آیچا ایرگان است.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی به مرد نمیشه اعتماد کرد ؛ دفنه بولوکباسی اوغلو - Defne Bolukbasioglu

دفنه بولوکباسی اوغلو – Defne Bolukbasioglu

او یک بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و متولد ۱۹۹۱ است. او فارغ‌التحصیل رشته تئاتر دانشگاه بیلکنت (2010) است. همچنین در سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ در استودیو بازیگران TV1 در لس آنجلس، آمریکا در سال ۲۰۱۲ در استودیو بازیگران Ivana Chubbuck، در سال ۲۰۰۹ در آکادمی فیلم نیویورک – ایتالیا و در سال ۲۰۰۷ در مدرسه فیلم پراگ آموزش دیده است.

دفنه بولوکباشیوغلو، یک بازیگر تئاتر فعال است و در کنار فعالیت‌های تئاتری خود، از سال ۲۰۱۳ به بعد در فیلم‌ها و سریال‌های متنوعی از جمله “Bu İşte Bir Yalnızlık Var”، “Kırmızı Oda”، “Evlilik Hakkında Her Şey” و “Ego” نقش آفرینی کرده است. او عضوی از بازیگران مدیریت پورو است و همچنان در پروژه‌های جدید حضور دارد.

سایر بازیگران سریال ترکی ایگو – Erkege Güven Olmaz

 • ماین چاقلا جوبان – Mine Cagla Coban
 • متین بوکتل – Metin Büktel
 • ایلول آکداغ – Eylül Akdag
 • توپراک کیویلجیم – Toprak Kivilcim
 • اسلم باروتچو – Eslem Barutçu
 • صفاک پکدمیر – Safak Pekdemir
 • سویلای چیفتچی – Sevilay Çiftçi
 • ولیسون فونسکا – Walison Fonseca
 • دویگو کوکابییک – Duygu Kocabiyik
 • کنان کارانلیک – Canan Karanlik
 • کان یاباس – Kaan Yabas
 • احمد سنیاک در نقش تانسل – Ahmet Seninak

سریال ترکی به مرد نمیشه اعتماد کرد چند قسمت است؟

فصل 1 این سریال شامل 13 قسمت است.
بیشتر بخوانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا