اخبار فیلم و سریال

استایل مهمانان در عروسی ادا اجه و برهان تنجور؛ عکس هانده ارچل

مهمانان سرشناس زیادی در عروسی ادا اجه و برهان تونجر شرکت کرده بودند. مهمانان عروسی ادا اجه و برهان تونجر شامل افراد مشهوری همچون هانده ارچل، شوال سام، هاکان سابانجی و … بودند که در ادامه می توانید استایل آنها را تماشا کنید.

استایل مهمانان عروسی ادا اجه و برهان تونجر

هانده ارچل، هاکان سابانچی، غمزه ارچل، جانر ییلدیریم، شوال سام، ملیس سزن، نیلپری شاهین کایا و دوست پسرش، ایرم ساک و دوست پسرش، گوپسه اوزای، باریش آردوچ، بیران داملا یلماز، سودا ارگینجی و سریال خدمه سیب ممنوعه، یلدیز چایری آتیکسوی، باراک اوکتای، نسرین جوادزاده و مادرش دانلا بیلیچ و… از افراد مشهوری بودند که در مراسم عروسی ادا اجه شرکت کردند.

Yıldız Chaeri Atiksoy و Berk Oktay بازیگران ترکی هستند که به دلیل رابطه نزدیک با Eda Ece در این رویداد شرکت کردند. باراک اوکتای در سریال سیب ممنوعه هم حضور داشت و با ادا اجه همبازی بود. در مراسم عروسی ادا اجه، گروه سازنده سریال سیب ممنوعه، بازیگران و عوامل پشت صحنه حضور داشتند. در این مراسم طبق وعده شوال سام به همراه سایر بانوان حاضر در مراسم به آواز و پایکوبی پرداخت. رقص ادا و شوال سام هم در فضای مجازی منتشر شد و مورد توجه طرفداران این بازیگر قرار گرفت.

در سال 2019، برهان تونجر بسکتبالیست ترکیه ای با ادا اجه وارد رابطه شد. این دو در ابتدا دوستی خود را پنهانی ادامه دادند اما کم کم رابطه آنها سوژه رسانه ها شد. ادا اجه بازیگر نقش یلدیز در سریال سیب ممنوعه برای بسیاری از ایرانیان شناخته شده است. اولین قدم را با ازدواج با بسکتبالیست معروف برهان تنجور برداشت. ادا اجه که می گفت در پروژه هایی که شرکت کرده 9 بار ازدواج کرده در دنیای واقعی عروس شد!

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  عکس صمیمی نفیسه روشن و ملیکا شریفی نیا تعجب مخاطبان را برانگیخت

لباس مهمان عروس ادا اجه: نسرین جوادزاده و هانده ارچل

eda1

استایل مهمانان عروسی ادا اجه: بیران داملا یلماز و شوال سام

eda2

لباس بازیگران مراسم عقد ادا اجه: یلدیز چااری، گوپسه و ایرم ساک

eda3

لباس مهمان عروسی: Danella Bilic و Ghamze Erchel

eda4

تور ویژه لباس عروس ادا اجه

ابتدا نام ادا و برهان به تور دوخته می شود.

تور ویژه لباس عروس
تور ویژه لباس عروس

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا