اخبار فیلم و سریال

پیتر دینکلیج و جاش برولین به خاطر کله های هم اندازه همبازی شدند

همکاری های بزرگی در هالیوود به خاطر دلایل مختلف به وجود میاید اما جالب است بدانید این بار همکاری دو تن از بازیگران معروف به خاطر اندازه سرشان را داریم. پیتر دینکلیج ستاره سریال بازی تاج و تخت و جاش برولین بزرگترین ویلن مارول قرار است در فیلمی به خاطر بزرگی کله هایشان با هم همکاری داشته باشند. خبر همکاری پیتر دینکلینج و جاش برولین به خاطر کله های بزرگ را در ادامه با جزئیات بیشتری بخوانید.

همکاری پیتر دینکلیج و جاش برولین به خاطر کله های بزرگ

پیتر دینکلیج دلیل تصمیم او و جاش برولین برای بازی در فیلم کمدی برادران را به اشتراک می گذارد. دینکلیج طی یک کنفرانس مطبوعاتی برای تبلیغ جدیدترین فیلم خود Transformers: Rise of the Beasts در مورد پروژه طولانی مدت خود با برولین صحبت کرد و داستان چگونگی شکل گیری پروژه را فاش کرد. ستاره بازی تاج و تخت در صحبت با Collider توضیح داد که ایده فیلم زمانی شکل گرفت که یکی از دوستان بولین متوجه شد که سر دو بازیگر تحسین شده یک اندازه است و او را به این نتیجه رساند که باید نقش برادران هم را بازی کنند.

دینکلیج گفت:

«من و برولین نقش برادران را بازی می کنیم و اصل این فیلم این است که آن را به استودیو فرستادیم زیرا یکی از دوستانش گفته است که شما و دینکلیج سرهای بزرگی دارید. شما بچه ها باید نقش برادران را بازی کنید، او به من زنگ زد و گفت دوستم این را گفته، شما می خواهید بازی کنید. بله، فیلم ها برای ایده های جزئی ساخته می شوند، این عالی است.»

فیلم Legendary Entertainment’s Brothers توسط مکس بارباکو کارگردانی می شود که بیشتر به خاطر اولین کارگردانی خود در پالم اسپرینگز در سال 2020 با بازی اندی سمبرگ و کریستین میلیوتی شناخته می شود. برادران توسط میکون بلر نوشته شده و بر اساس داستانی از اتان کوهن از تروپیک تاندر نوشته شده است. جزئیات داستان و شخصیت‌ها هنوز مخفی هستند، اما این موضوع با کمدی دوقلوها (1988) ایوان ریتمن مقایسه می‌شود. علاوه بر دینکلیج و برولین، گلن کلوز، تیلور پیج، برندان فریزر و ویلیام توکارسکی نیز در این فیلم حضور خواهند داشت.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  زمان پخش سریال کره ای زندگی درخشان من از جم دراما 【ساعت تکرار + داستان】

همکاری دو بازیگر هالیوود برای کله های بزرگشان

همکاری پیتر دینکلیج و جاش برولین به دلیل سرهای بزرگ
همکاری پیتر دینکلیج و جاش برولین به دلیل سرهای بزرگ

اگرچه برادران اولین همکاری برولین و دینکلیج را با هم رقم خواهند زد، اما هر دو بازیگر پیش از این در فیلم Avengers: Infinity War استودیو مارول بازی کرده بودند. با این حال، شخصیت های مربوطه آنها تانوس و ایتیر در صحنه ای با هم نبودند. این زوج علاوه بر حضور در دنیای سینمایی مارول، بخشی از فرانچایز مردان ایکس فاکس بودند. برولین در فیلم Deadpool 2 نقش کیبل را بازی کرد، در حالی که دینکلیج در نقش بولیوار تراسک در مردان ایکس: روزهای آینده بازی کرد.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا