بیوگرافی و تاریخچهبازیگران

بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت 【زمان پخش + عکس】

در این مقاله از تایم سیتی به بررسی بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت پرداخته‌ایم. در ادامه همراه ما باشید.

مجموعه تلویزیونی “تأخیر در عدالت” (به کره‌ای: 날아라 개천용) در سال ۲۰۲۰ در کره جنوبی پخش شد. این مجموعه با بازی کوان سانگ وو، به سونگ-وو (بعداً جونگ وو-سونگ جایگزین او شد)، کیم جو-هیون و جونگ وونگ ساخته شد.

پخش این مجموعه از تاریخ ۳۰ اکتبر ۲۰۲۰ تا ۲۳ ژانویه ۲۰۲۱ انجام شد. کارگردان تأخیر در عدالت، کواک جونگ هوان در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که این مجموعه بر اساس واقعیت‌های زندگی ساخته شده است، اگرچه نام‌ها، مکان‌ها و رویدادها تغییر کرده‌اند.

فهرست مطالب:

زمان پخش سریال کره ای تاخیر در عدالت از شبکه پنج سیما

سریال “تاخیر در عدالت” با نام انگلیسی “Delayed Justice” یک محصول سال ۲۰۲۰ از کشور کره جنوبی است که هر شب از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

“تاخیر در عدالت” هر شب ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. در صورتی که در این ساعت قادر به تماشای این سریال نباشید، می‌توانید در ساعات ۲۳:00 و ۱۶:۳۰ روز بعد که تکرار سریال است، آن را تماشا کنید.

 • روز پخش سریال تاخیر در عدالت: هر شب
 • زمان پخش سریال تاخیر در عدالت از شبکه پنج: ساعت 19:00
 • تکرار پخش سریال کره ای تاخیر در عدالت از شبکه 5 سیما: ساعات ۲۳:00 و ۱۶:۳۰
 • شبکه پخش کننده سریال تاخیر در عدالت: پنج سیما

خلاصه داستان سریال تاخیر در عدالت

داستان سریال حول شخصیت وکیلی به نام پارک ته‌یونگ متمرکز است. او با تلاش فراوان و سختی، از یک منطقه کوچک به موفقیت و دریافت مدرک وکالت دست یافته است. پارک ته‌یونگ همواره در زندگی خود تلاش می‌کند و تنها پرونده‌هایی را قبول می‌کند که در آن‌ها قربانیان به طور نادرست و با دروغ در سیستم قضایی متهم شده‌اند.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  بهترین فیلم های نوید محمد زاده که در آن بازی کرده است (17+)

بیوگرافی بازیگران سریال کره ای تاخیر در عدالت

در این بخش به بررسی بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت همراه با حواشی این سریال پرداخته‌ایم. اگر شما هم از طرفداران این سریال حقوقی و جذاب هستید و دوست دارید بیشتر درباره بازیگران آن بدانید ادامه این مقاله را از دست ندهید.

همچنین جالب است بدانید در تاریخ ۱۲ دسامبر ۲۰۲۰، بازیگر به سونگ-وو به دلیل رانندگی تحت تأثیر الکل از این مجموعه اخراج شد و بازیگر جونگ وو-سونگ به عنوان جانشین او انتخاب شد.

بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت ؛ بائه سونگ وو - Bae Seong-woo

بائه سونگ وو – Bae Seong-woo

بائه سونگ وو متولد 21 نوامبر 1972 از بازیگران کره‌ای است. او در سال ۲۰۰۷ با بازی در سریال تلویزیونی “توطئه در دادگاه” به عنوان بازیگر شروع به فعالیت کرد. از آن زمان تاکنون کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته است. از جمله این آثار می‌توان به “مردان درون” (۲۰۱۵)، “تو را به یاد دارم” (۲۰۱۶)، “دختر جدید و خشک” (۲۰۱۶)، “زیرا عاشقت هستم” (۲۰۱۷) و “پادشاه” (۲۰۱۷) اشاره کرد.

بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت ؛ کوان سانگ وو - Kwon Sang-woo

کوان سانگ وو – Kwon Sang-woo

کوون سانگ‌و (به کره‌ای: 권상우، Kweon Sang-u)، بازیگر کره‌ای جنوبی است. وی در سال ۱۹۷۶ متولد شد. در سال ۲۰۰۳ با بازی در فیلم کمدی عاشقانه “دوست من معلم من” و سریال ملودرام “پله به بهشت” به شهرت دست یافت.

در سال ۲۰۰۹، کوون شرکت آرایشی به نام نیچرال تیرز را تأسیس کرد که صاحب و مدیرعامل آن است، همچنین به عنوان مدل تبلیغاتی برای برند تیرز انتخاب شد. نام این شرکت برگرفته از لقب “آقای اشک” است که طرفداران به او این لقب را به خاطر بازی احساسی و پر از اشک در سریال “پله به بهشت” داده بودند.

وی همچنین کافه Tea’Us را در منطقه میونگ‌دونگ افتتاح کرد و بزرگترین سهامدار هتل اقامتی Ocean Blue در بالی است. ارزش مالکیتی کوون در منطقه بوندانگ-گو برآورد شده به حدود ۱۸ میلیارد وون است.

بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت ؛ پارک سانگ هون - Park Sang-hoon

پارک سانگ هون – Park Sang-hoon

پارک سانگ هون (به کره‌ای: 박상훈؛ متولد ۲ مه ۲۰۰۵)، بازیگر کره‌ای جنوبی است. وی در سال ۲۰۱۴ وارد عرصه بازیگری شده و از آن زمان به عنوان بازیگر کودک و جوان در برخی از سریال‌های تاریخی حضور داشته است. او به خاطر نقش‌هایش در فیلم‌ها و سریال‌هایی همچون “جنگجویان سپیده‌دم” (۲۰۱۷)، “رودخانه‌ای که ماه در آن می‌تابد” (۲۰۲۱)، “عاشقان آسمان قرمز” (۲۰۲۱) و “نمایشگاه ویترین: خانه ملکه” (۲۰۲۱-۲۰۲۲) شناخته می‌شود.

بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت ؛ جونگ وو-سونگ - Jung Woo-sung

جونگ وو-سونگ – Jung Woo-sung

جونگ وو سونگ (متولد ۲۲ آوریل ۱۹۷۳) بازیگر کره‌ای جنوبی و نخستین سفیر نیکوکار سازمان سازمان ملل متحد در زمینهٔ پناهندگان است.

جونگ به عنوان یک مدل مد ایفای نقش کرده و با فیلم گانگستری به نام “بیت” (۱۹۹۷) به شهرت رسید و برای این نقش جایزه بهترین بازیگر جدید را در مراسم جوایز انجمن منتقدان فیلم کره جنوبی برنده شد.
وی همچنین یک بازیگر تلویزیون پرکار و موفق است. برای اولین نقش بزرگ خود در سریال تلویزیونی “مرد آسفالت” (۱۹۹۵)، جایزه بهترین بازیگر جدید را در مراسم جوایز درام SBS و در مراسم جوایز هنری بکسانگ (تلویزیون) برده است. نقش‌های برجستهٔ دیگر او در سریال‌های تلویزیونی جاسوسی به نام “آتنا: خدای جنگ” (۲۰۱۰) و درام عاشقانهٔ “پادام پادام” (۲۰۱۱) بوده است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  بیوگرافی بازیگران سریال قیام عثمان - Kuruluş: Osman 【زمان پخش + عکس】

بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت ؛ کیم جو-هیون - Kim Hyun-joo

کیم جو هیون – Kim Hyun-joo

کیم هیون جو (به کره‌ای: 김현주؛ متولد ۲۴ آوریل ۱۹۷۷) بازیگر کره‌ای جنوبی است که در سریال کره ای تاخیر در عدالت به ایفای نقش پرداخته‌است؛ به همین دلیل نام او را در لیست بررسی بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت می‌بینید.

او برای نقش‌های اصلی خود در سریال‌های تلویزیونی “کفش‌های شیشه‌ای” (۲۰۰۲)، “توجی، سرزمین” (۲۰۰۴)، “برق‌خیز برق‌خیز” (۲۰۱۱)، “چه اتفاقی برای خانواده‌ام می‌افتد؟” (۲۰۱۴) و “من عاشق دارم” (۲۰۱۵) شناخته شده است.

بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت ؛ جونگ وونگ این - Jung Woong-in

جونگ وونگ این – Jung Woong-in

جونگ وونگ-این (کره‌ای: 정웅인؛ متولد ۲۰ ژانویه ۱۹۷۱) جزو لیست بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت است. او به خاطر سریال‌های تلویزیونی خانواده اوجاکگیو، می‌توانم صدای تو را بشنوم و فیلم سئول وایب نتفلیکس به شهرت رسید.

جونگ در مارس ۲۰۰۵ در مراسم عروسی یکی از دوستان دانشگاهی خود حضور داشت و با لی جی-این که از او 12 سال کوچکتر است آشنا شد و در تاریخ ۳ ژوئن ۲۰۰۶ ازدواج کردند.

در حال حاضر، آن‌ها سه دختر با نام‌های بزرگترین دختر، جونگ سه یون (متولد ۲۰۰۷)، دومین دختر، جونگ سو یون (متولد ۲۰۰۹) و سومین دختر، جونگ دا یون (متولد ۲۰۱۲) دارند.

بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت ؛ آن سی ها - ahn si-ha

آن سی ها – ahn si-ha

آهن سی ها یک بازیگر و بازیگر موزیکال معروف کره‌ای جنوبی است که در تاریخ ۱۱ مارس ۱۹۸۲ به دنیا آمد. او برای نقش‌هایش در درام‌هایی مانند “مونشاین”، “عدالت تأخیری”، “پادشاه: سلطان ابدی” و “همه‌ی ما مرده‌ایم” در بین طرفداران شناخته شد.

بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت ؛ شین های جی - Shin Hye-ji 

شین های جی – Shin Hye-ji

شین های جی جزو هنرپیشگانی است که در مقاله بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت به بررسی زندگینامه او پرداخته‌ایم. او در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۰۴ در کره‌ی جنوبی متولد شد. شین های جی به خاطر سریال‌های درامی از جمله “زن ۹.۹ میلیاردی” (۲۰۱۹)، “وقتی آب و هوا خوب است” (۲۰۲۰)، “تاخیر در عدالت” (۲۰۲۰)، “انعکاس تو” (۲۰۲۱) شناخته می‌شود و همچنین در سریال نتفلیکس “وظیفه پس از مدرسه” (کی‌دراما) (۲۰۲۳) نیز نقش خواهد داشت.

بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت ؛ کیم هی هوا - kim hye-hwa

کیم هی هوا – kim hye-hwa

کیم هی هوا یک بازیگر مشهور کره‌ای در تاریخ ۱۴ مارس ۱۹۸۲ در کره جنوبی به دنیا آمد. کیم هی هوا به خاطر نقش‌هایش در سریال “Sense8” (2015)، فیلم “رئال” (2017) و سریال “۱۸ دوباره” (2020) شناخته می‌شود.

بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت ؛ کیم کاپ سو - Kim Kap-soo

کیم کاپ سو – Kim Kap-soo

کیم کاپ-سو (متولد ۷ آوریل ۱۹۵۷) یک بازیگر کره‌ای جنوبی است. از زمان شروع فعالیت بازیگری‌اش در سال ۱۹۷۷، کیم یک مشغول به کار طولانی در صحنه، در درام‌های تلویزیونی و فیلم داشته است. علاوه بر بازیگری تمام وقت، او همچنین استودیوی خود را برای آموزش بازیگری باز کرده است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  معرفی بهترین بازیگران هندی با عکس ؛ زیباترین بازیگران بالیوود چه کسانی هستند؟
بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت ؛ لی الیجا - Lee Elijah

لی الیجا – Lee Elijah

لی الیجا (متولد ۱۹ فوریه ۱۹۹۰) با نقش اصلی خود در درام “بسکتبال” شبکه tvN در سال ۲۰۱۳ به دنیای بازیگری وارد شد. پس از چند سال بازی، دوباره در سریال “کارآگاه خوب” شبکه JTBC (۲۰۲۰) به عنوان نقش اصلی انتخاب شد.

پس از شروع کارش، برای چند سال نقش‌های مهم دومی را در ژانرهای مختلف ایفا کرد. برخی از نقش‌های برجسته او در سال‌های ۲۰۱۸-۲۰۱۹ شامل: درام حقوقی “خانم هامورابی”، “آخرین امپراتوری” دربارهٔ سلطنت مدرن و هیجان‌انگیز سیاستی “رئیس هیأت‌مدیره” بود.

در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۲۱، اعلام شد که قرارداد لی الیجا با شرکت “کینگ کونگ” (King Kong by Starship) به پایان رسیده است. در مارس ۲۰۲۲، لی الیجا با آژانس جدید “اونگبین ای‌ان‌اس” (Ungbin ENS) قرارداد امضا کرد.

بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت ؛ پارک جی ایل - Park Ji-il

پارک جی ایل – Park Ji-il

در این بخش از مقاله بیوگرافی بازیگران تاخیر در عدالت به بررسی زندگینامه پارک جی-ایل (کره‌ای: 박지일، متولد سپتامبر ۱۹۶۰) می‌پردازیم. او یک بازیگر تئاتر، فیلم و تلویزیون کره‌ای جنوبی است. وی به خاطر نقش‌های زیادش در مجموعه‌ها و فیلم‌های مختلف شناخته می‌شود.

آثار مشهور او شامل مجموعه تلویزیونی سال ۲۰۱۱ “پرنده‌های خار”، فیلم هیجانی سال ۲۰۱۳ “مظنون” و مجموعه درام تاریخی سال ۲۰۱۷ “شورشی” است. وی در بیش از ۷۵ مجموعه تلویزیونی، نمایش‌های تئاتری و فیلم‌ها حضور داشته است.

بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت ؛ لی سون وون - Lee Soon-won

لی سون وون – Lee Soon-won

لی سون-وان (이순원) در تاریخ ۱۹ فوریه ۱۹۸۳ در کره‌ی جنوبی به دنیا آمد. لی سون-وان به خاطر سریال‌های درام مانند “قهرمان محلی” (۲۰۱۶)، “شورشی” (۲۰۱۷)، “آقای آفتاب” (۲۰۱۸)، “گل نوکدو” (۲۰۱۹)، “جستجو” (۲۰۲۰)، “عدالت تاخیری” (۲۰۲۱)، “پادشاه بیابان” (۲۰۲۲) معروف است. همچنین لی سون-وان، در سریال جدید نتفلیکس به نام “وظیفه پس از مدرسه” (۲۰۲۳) نیز به عنوان بازیگر اصلی حضور خواهد داشت.

بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت ؛ لی جونگ جه - Lee Jung-jae

لی جونگ جه – Lee Jung-jae

لی جونگ-جه (کره‌ای: 이정재؛ متولد ۱۵ دسامبر ۱۹۷۲) یک بازیگر و سازنده فیلم کره‌ای جنوبی است. او یکی از موفق‌ترین بازیگران کره جنوبی به شمار می‌رود و برخی از جوایز و افتخارات فراوانی از جمله جایزه امی پرایم‌تایم، جایزه صنف بازیگران صفحه نمایش، جایزه انتخاب منتقدان تلویزیون، شش بار جایزه هنرهای باکسانگ، همچنین نامزدی برای جایزه گلدن گلوب و جوتهام را دریافت کرده است. از مشهورترین کارهای او می‌توان به اسکویید گیم اشاره کرد.

علاوه بر حرفه بازیگری، لی همچنین یک کارآفرین است و زنجیره‌ای از رستوران‌ها در سئول راه‌اندازی کرده است. همچنین چندین شرکت از جمله شرکت توسعه سئوریم را تأسیس کرده است.

بیوگرافی بازیگران سریال تاخیر در عدالت ؛ لی جونگ هیوک - Lee Jong Hyuk

لی جونگ هیوک – Lee Jong Hyuk

لی جونگ-هیوک (متولد ۳۱ ژوئیه ۱۹۷۴) یک بازیگر کره‌ای جنوبی است. پس از بیش از دهه‌ای حضور در نقش‌های اصلی و دوم در تئاتر، فیلم و تلویزیون، او از طریق مجموعه کمدی عاشقانه “شرافت یک آقا” در سال ۲۰۱۲ به شهرت و محبوبیت عمومی دست یافت.

سایر بازیگران سریال تاخیر در عدالت

 • به سونگ وو – Bae Seong-woo
 • کیم یونگ سو – Kim Eung-soo
 • چا وون بین – Chae Won-bin
 • جو سونگ ها – Jo Sung-ha
 • کیم یون کیونگ – Kim Yoon-kyung
 • لی وون جونگ – Lee Won-jong
 • نام جین بوک – Nam Jin-bok
 • گواک این جون – Gwak In-jun
 • یون یونگ ایل – Yoon Jung-Il
 • کوون دونگ هو – Kwon Dong-ho
 • یون جو بین – Yoon Joo-bin
 • جائه ریونگ جو – Jae-ryong Jo
 • لی چئول مین – Lee Cheol-Min
 • میونگ جی نام – Myeong Gye-nam
 • جئون جین گی – Jeon Jin-gi
 • چا سون بائه – Cha Soon-bae
 • اوه سونگ ووک – Uh Sung-wook
 • جی نام هیوک –  Ji Nam-Hyuk

سریال تاخیر در عدالت چند قسمت است؟

سریال تاخیر در عدالت در 20 قسمت 1 ساعتِ از تاریخ ۳۰ اکتبر ۲۰۲۰ تا ۲۳ ژانویه ۲۰۲۱ از شبکه SBS پخش شد.

بیشتر بخوانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا