اخبار فیلم و سریال

پخش فیلم County Line: All In با دوبله فارسی در شبکه پنج

 قرار است یکی از فیلم های خوب جدید، محصول 2022 به نام مرز شهری (County line: All in) در شبکه پنج پخش شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مراجعه کنید.

فیلم مرز شهری شبکه پنج

دوبله فیلم مرز شهری توسط 25 بازیگر دوبلاژ در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما انجام شد. این فیلم داستان یک وکیل نامحبوب را روایت می کند که به قتل می رسد و کلانترهای دو منطقه کوچک و بزرگ را مجبور به همکاری می کند.

به گزارش منابع خبری:

این فیلم محصول سال 2022 آمریکا است و از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.

مدیر دوبلاژ این فیلم سعید شیخ زاده است که در کنار رضا آفتابی، ارغوان افراسیاب، آزاده اکبری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، آرزو امیربدری، کریم بیانی، فریناز ثریا، ارسلان جولایی، محمدرضا حسینیان، شراره حضرتی، شیرین روستایی، آرزو روشناس، نفیسه زاجکانیها، منوچهر زنده دل، محمد صادقیان، امیربهرام کاویانپور، میرطاهر مظلومی، اکبر منانی، علی منانی، امیر منوچهری، علی همت مومیوند، بهمن هاشمی و علیرضا ناصحی دوبله این اثر را بر عهده داشته اند.

فیلم مرز شهری با دوبله فارسی

این فیلم داستان یک وکیل نامحبوب را روایت می کند که به قتل می رسد و کلانترهای دو منطقه کوچک و بزرگ را مجبور به همکاری می کند. واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه های بین المللی نظارت بر این کار را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تعیین تکلیف (تعیین شبکه انتقال)، نسخه اصلی را تهیه و ایمن کرده و اکنون پس از طی مراحل انجام شده ترجمه، ویرایش و سپس دوبله قرار است پس از آماده سازی برای مخاطبان پخش شود.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  قد بازیگران معروف ترکیه ای چقدر است؟

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا