بیوگرافی و تاریخچهافراد مشهور

بیوگرافی فرزندان داریوش مهرجویی | صفا، مریم و مونا

بیوگرافی صفا مهرجویی و مریم مهرجویی و مونا مهرجویی

داریوش مهرجویی، کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس برجسته ایرانی، در طول دوران فعالیت هنری خود، آثار ماندگاری را خلق کرده است که در تاریخ سینمای ایران جایگاه ویژه‌ای دارند. او در زندگی شخصی خود نیز سه فرزند داشته است که هر یک در زمینه‌های مختلف هنری فعالیت دارند. در این مقاله از تایم سیتی، به معرفی فرزندان داریوش مهرجویی و فعالیت‌های هنری آنها خواهیم پرداخت.

فریار جواهریان، همسر اول داریوش مهرجویی، دو فرزند به نام‌های مریم و صفا دارد. مریم مهرجویی در رشته گرافیک و صفا مهرجویی در رشته سینما تحصیل کرده‌اند. هر دوی آنها در زمینه طراحی صحنه و فیلمنامه نویسی فعالیت دارند. مونا مهرجویی، تنها فرزند داریوش مهرجویی از همسر دومش، وحیده محمدی‌فر، است.

بیوگرافی صفا مهرجویی (فرزند دوم)

بیوگرافی مریم مهرجویی (فرزند اول)

مریم مهرجویی، فرزند اول داریوش مهرجویی و فریار جواهریان بوده که متولد ۱۳۶۰ در تهران است. او در سال ۱۳۸۲ به همراه مادر و خواهرش به آمریکا مهاجرت کرد و در حال حاضر در این کشور ساکن است.

مریم مهرجویی در زمینه طب سوزنی و سنتی فعالیت دارد. او در سال ۱۳۸۶ در رشته طب سوزنی از کالج طب سنتی چینی نیویورک فارغ‌التحصیل شد. او پس از فارغ‌التحصیلی، در زمینه طب سوزنی و سنتی در آمریکا فعالیت می‌کند.

بیوگرافی صفا مهرجویی (فرزند دوم)

بیوگرافی صفا مهرجویی (فرزند دوم)

صفا مهرجویی، فرزند دوم داریوش مهرجویی، کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس برجسته ایرانی، و فریار جواهریان، معمار و فیلمنامه نویس، متولد ۱۳۶۳ در تهران است. او در سال ۱۳۸۲ به همراه مادر و خواهرش به آمریکا مهاجرت کرد و در حال حاضر در این کشور ساکن است.

صفا مهرجویی در رشته سینما از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی فارغ‌التحصیل شده است. او پس از فارغ‌التحصیلی، فعالیت خود را در زمینه طراحی صحنه و فیلمنامه نویسی آغاز کرد.

صفا مهرجویی در زمینه هنرهای تجسمی نیز فعالیت دارد. او در زمینه نقاشی، مجسمه‌سازی و طراحی فعالیت می‌کند.

صفا مهرجویی مجرد است و در حال حاضر در شهر نیویورک ساکن است.

بیوگرافی مونا مهرجویی دختر داریوش مهرجویی کیست؟ روایتگر قتل پدر و مادر

بیوگرافی مونا مهرجویی (فرزند سوم از همسر دوم)

مونا مهرجویی فرزند سوم داریوش مهرجویی است که با آنها زندگی میکرد. او اولین شاهد مرگ غم انگیز پدر و مادرش در روز 22 مهر 1402 بود که واکنش های زیادی به همراه داشت. مونا مهرجویی یک دختر دهه هشتادی علاقمند به هنر و بخصوص نقاشی است که این مورد را از پیج اینستاگرام او به خوبی می‌توان متوجه شد. مونا به دلیل زندگی در یک خانواده با پیشنیه کاملا هنری، کاملا تحت تاثیر این فضا بوده است.

از طرفی هم به دلیل مسافرت هایی مداومی که داریوش مهرجویی به خارج از ایران داشته است اون بخش زیادی از عمر خودش را در خارج از کشور گذرانده است و جوانی با تفکرهایی آنچه در بین جوانان ایرانی وجود دارد نیست و روحیات متفاوتی دارد.

بیشتر بخوانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا