اخبار فیلم و سریال

هر آنچه که در مورد سریال جدید جیسون موموآ Chief of War می‌دانیم

تقریبا یک سال از معرفی سریال Chief of War با بازی جیسون موموآ می گذرد. موموآ در مصاحبه اخیر خود از این نقش به عنوان جام مقدس خود یاد کرد و این نقش را بزرگترین آرزوی او به عنوان یک بازیگر عنوان کرد. دلیل خاص بودن این پروژه برای او این است که سریال Chief of War یک درام تاریخی درباره هاوایی است که داستان واقعی فرمانده کایانا را دنبال می‌کند. موموآ در هاوایی به دنیا آمده و پدرش بومی هاوایی است؛ از این رو سریال Chief of War فرصتی برای او است تا داستان مردمش را روایت کند.

اظهارات موموآ در مورد نقشش در سریال Chief of War:

این کاغذ جام مقدس من، کودک من و رویای من است؛ مثل نقش «شجاع دل» یا «با گرگ ها می رقصد»، هیچ وقت فکر نمی‌کردم اینقدر بزرگ باشد. این نقش سخت‌ترین و چالش‌برانگیزترین کاری است که تا به حال انجام داده‌ام. این آخرین آرزوی بزرگی است که برایم باقی مانده است. بقیه چیزها فقط بازی در قبال دستمزد است؛ اما این نقش ادای احترام من به مردمم خواهد بود. ما در هاوایی داستان‌های زیبای زیادی داریم که هیچ کس از آنها خبر ندارد. تنها چیزی که به آن اهمیت می‌دهم این است که کار درست را برای مردمم انجام دهم. این سریال برای بچه‌های بومی هاوایی است تا بزرگ شوند تا بفهمند ما جنگجو هستیم و از کجا آمده‌ایم و زبانی را که از ما گرفته شده است، بشنوند. مانند اکثر قبایل بومی، همه چیز از ما گرفته شده است. این فرصت مثل بازسازی و بازسازی پل هاست.

از Chief of War چه می دانیم؟

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  سریال جدید بیرجه آکالای ؛ فراتر از آستانه - eşiğin ötesinde 【زمان پخش از کانال D ترکیه + جزئیات】

نقش جیسون موموآ در سریال Chief of War

هیجان موموآ برای Chief of War انتظارات برای تماشای سریال را افزایش داده است. خبر ساخت این سریال را  اپل تی وی برای اولین بار در آوریل 2022 با بازیگر اصلی Momoa اعلام کرد. در ابتدا اطلاعات زیادی در مورد نقش موموآ وجود نداشت؛ اما بعداً تأیید شد که او نقش اصلی یعنی کایانا را بازی خواهد کرد. کایانا Keawe-Kaʻiana-a-Ahuula، یک جنگجوی هاوایی بود که بین سال‌های 1775 تا 1795 زندگی می‌کرد. او یکی از اولین بومیان هاوایی بود که به ایالات متحده و چین سفر کرد و تبدیل به شخصیتی مهم در تاریخ اتحاد هاوایی شد.

نقش جیسون موموآ در سریال Chief of War

موموآ علاوه بر ایفای نقش در این سریال، نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی Chief of War نیز خواهد بود و اطمینان حاصل می‌کند که پروژه با دیدگاه او مبنی بر ادای احترام به مردم بومی هاوایی و تاریخ آنها مطابقت داشته باشد. در همین حال، تمورا موریسون در این سریال به عنوان پادشاه کاهکیلی، یک فرمانده جنگجو و پادشاه مائویی انتخاب شده است. لوسیان بوکان و کاینا مکوا نیز در این سریال بازی می کنند.

نقش جیسون موموآ در سریال Chief of War

Chief of War در واقع داستان‌های سفرهای کایانا به خارج از کشور و آنچه در این سفرها اتفاق میفتد، آنچه در مورد جزیره زادگاهش آموخته است و همچنین وحدت هاوایی را بازگو می‌کند. این سریال در مجموع شامل هشت قسمت خواهد بود که تاریخ انتشار آن هنوز مشخص نشده است.

<!–

–>

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا