جزئیات فصل جدید

فصل ۲ سریال کارنیوال رو (Carnival Row) [تاریخ پخش، بازیگران و داستان]

سریال کارنیوال رو از جدیدترین مجموعه‌های تلویزیونی است که توانسته به‌خوبی جای خود رادر میان تماشاگران باز کند. حالا که ساخت فصل دوم سریال کارنیوال رو رسماً توسط شبکه آمازون تأیید شده است، در این مطلب بررسی خواهد شد که هواداران این مجموعه فانتزی باید از فصل بعد سریال چه انتظاراتی داشته باشند. در ادامه با شهر زمان همراه باشید.

فصل اول سریال کارنیوال رو

به گزارش دیجیتال اسپای، زمانی که اورلاندو بلوم در سریال فانتزی و نوآر سرویس ویدیویی آمازون پرایم یعنی کارنیوال رو (Carnival Row) برای ایفای نقش اصلی انتخاب شد، این خبر در تیتر اول بسیاری از رسانه‌ها قرار گرفت. اورلاندو بلوم فارغ از کارنامه سنگین خود، تنها با حضوری درخشان در سه‌گانه فیلم ارباب حلقه‌ها و بازی در نقش لگولاس، الف کماندار گروه یاران حلقه به یک شهرت جهانی و ماندگار دست یافت. او بعداً یک‌بار دیگر و در سه‌گانه هابیت نیز با کارگردان ارباب حلقه‌ها یعنی پیتر جکسون همکاری کرد. بنابراین حضور بازیگری با این کارنامه در فصل اول یک سریال باید هم سروصدای زیادی به‌پا می‌کرد. بلوم خود در این رابطه می‌گوید:

با حضور در سریال Carnival Row قرار بود در یک اثر کوچک دیگر در ژانر فانتزی حضور داشته باشم. من با این سبک آشنایی مختصری دارم. اما اگر راستش را بخواهید تا قبل از این هرگز چیزی مثل سریال کارنیوال رو ندیده بودم. من شیفته این مرد (شخصیت رایکرافت فایلوستریت که بلوم نقش او را بازی می‌کند) شده بودم، کسی که یک یتیم بود و در یک یتیم‌خانه بزرگ شده بود، او سپس در ارتش خدمت کردم و بعد از آن به یک کارآگاه پلیس تبدیل شد. و من نیز با خودم فکر کردم که بزرگ شدن در این مؤسسات مختلف می‌تواند با روان یک مرد چه کارهایی که انجام بدهد.

اما دنبال‌کنندگان این سریال خیلی زود متوجه شدند که به‌جز نقش‌آفرینی بلوم، موارد دیگری نیز در این سریال وجود دارد که ارزش پیگیری را دارند. بلوم در ادامه صحبت‌هایش گفت:

صحبت کردن درباره چیزی که به نظر من پروژه‌ای محسوب می‌شود که در آن می‌توان جهان امروز را از طریق یک دنیای فانتزی تماشا کرد، عالی است. سریال کارنیوال رو یک گزارش اجتماعی خیلی خوب از مسائل امروزی مثل پناهندگان، نژاد، جنسیت و آزار قدرت‌ها است. تمام این‌ها زاده ذهن خالق و تهیه‌کننده سریال یعنی تراویس بیچم است. کسی که این ایده درخشان را ۲۰ سال پیش کشف کرد و حالا ایده‌اش میوه داده است. این بازه زمانی طولانی است اما نکته مثبتی محسوب می‌شود.

در ادامه تمام نکاتی را که باید درباره فصل ۲ سریال کارنیوال رو بدانید مطالعه خواهید کرد.

تاریخ پخش فصل دوم سریال کارنیوال رو

فصل اول سریال کارنیوال رو

تمدید سریال Carnival Row برای فصل دوم در ماه جولای ۲۰۱۹ اعلام شد، پیش از آنکه حتی اولین قسمت از فصل یک عرضه شود. هنوز هیچ تاریخ نمایش رسمی برای فصل دو از جانب آمازون تأیید نشده است اما به این دلیل که ساخت فصل دوم خیلی زود تأیید شد، ما احتمال می‌دهیم که فصل دوم سریال Carnival Row نیز در تاریخ مشابهی با فصل یک پخش شود. در واقع، آگوست ۲۰۲۰ تاریخ اکران خوبی برای آن خواهد بود. به محض اعلام تاریخ پخش رسمی، شما را از آن مطلع خواهیم کرد.

داستان فصل دوم سریال کارنیوال رو

فصل دوم سریال کارنیوال رو

هشدار! بخش زیر، داستان فصل یک را برای افرادی که سریال Carnival Row را ندیده‌اند، لو خواهد داد.

قسمت آخر فصل یک سریال کارنیوال رو، زمینه لازم برای ادامه داستان در فصل بعد را به‌وضوح فراهم کرد؛ فایلو (اورلاندو بلوم) هویت جادویی خودش را پذیرفت و به وینیت (کارا دلوین) ملحق شد. مارک گاگنهایم، یکی دیگر از سازندگان سریال کارنیوال رو در این رابطه گفته است:

یکی از بزرگترین تغییرات اصلی سریال همین پیچش داستانی بود که در انتهای فصل اول رخ داد. این چیزی است که با قصد داریم در فصل دو با آن سروکار داشته باشیم و برایش داستان‌پردازی کنیم. ترفند این است که فیلو متأسفانه به همان سادگی که خودش می‌پذیرد یک پری نیست. برای پریان، او واقعاً یک پری نیست بلکه دورگه محسوب می‌شود. پس در واقع فایلو یک مرد بی‌وطن است. در حقیقت، او نه به اندازه کافی برای انسان‌ها انسان است و نه برای پریان یک پری محسوب می‌شود. او به نوعی در یک منطقه سایه قرار گرفته است. لازم به یادآوری این نکته است که به همین خاطر، فایلو نشان کارآگاهی خود را نیز از دست داد. پس این ردای قدرت که فیلو همیشه با خود همراه داشت دیگر وجود خارجی ندارد. پس این یک موضوع دیگر است که در فصل دوم او با آن روبه‌رو خواهد شد.

بازیگران فصل دوم سریال کارنیوال رو

بدون شک اورلاندو بلوم در نقش فایلو بازخواهد گشت و کارا دلوین نیز یک‌بار دیگر در نقش شخصیت وینیت قرار خواهد گرفت. دلوین تأکیده کرده است که تیم فعلی تا چه حد برای سریال اهمیت دارد. کارا دلوین گفت:

بازیگران سریال کارنیوال رو موفق بودند و راستش را بخواهید تمام عوامل و افراد روی صحنه هم موفق بودند. رفاقت روی صحنه و اشتیاق و دقت به تمام جزئیات دلایل این موفقیت بودند.

همچنین گاگنهایم در ادامه صحبت‌های خود از یک نقش کوتاه غافلگیرکننده برای فصل دو پرده برداشت؛ شاید کیتی پری در فصل دوم حضور داشته باشد. او گفت:

یک روز مشغول صحبت با اورلاندو بلوم بود. من گفتم برای فصل دوم، باید کیتی را روی صحنه بیاوریم. خیلی خوب خواهد شد. من فکر می‌کنم که کیتی یک پری خیلی خوب خواهد شد.

احتمال زیادی وجود دارد که دیوید گیاسب در نقش آگرئوس، کارلا کروم در نقش تورمالین، ایندیرا وارما در نقش پیتی بریکسپیر، جرد هریس در نقش ابسالوم بریکسپیر و تمزین مرچنت در نقش ایموجن اسپرنوز ایفای نقش خواهند کرد.

تریلر فصل دوم سریال کارنیوال رو

هنوز هیچ تریلری برای فصل دو منتشر نشده است اما انتظار می‌رود در ماه جولای ۲۰۲۰ و در طی همایش کامیک کان سن دیگو یک تریلر از سریال منتشر شود.


برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا