اخبار سینما

سخنرانی بری لارسون فروش کاپیتان مارول را تهدید میکند

brie larson quotes

در روزهای گذشته شاهد اکران شدن یکی از بهترین فیلم های دنیای مارول بودیم که سر و صدای زیادی را به پا کرده بود .

حال شاهد این هستیم که سخنرانی اخیر بری لارسون « بازیگر نقش اصلی کاپیتان مارول » فروش و موفقیت این شاهکار را خدشه دار کرده است .


در ماه های اخیر ، اخبار کاپیتان مارول تقریبا تمام سینما را اشغال کرده و بود و نهایتا در هفته گذشته این فیلم به اکران درآمد . داستان و فیلنامه بسیار قوی که « کاپیتان مارول » دارد باعث شده تا رکورد جدیدی در فروش کمپانی مارول ایجاد کند .

این فیلم در 3 روز نخست اکران توانست بیش از 150 میلیون فروش در آمریکای شمالی و بیش از 460 میلیون دلار در سراسر جهان داشته باشد . در واقع موفقیت این فیلم ، فروش کمپانی مارول از گذشته تاکنون را به بیش از 18 میلیادر دلار رسانده .

اما در روزهای گذشته ، بری لارسون در کنفرانسی حضور پیدا کرد و سخنرانی نژاد پرستانه ای انجام داد که لطمه بسیار زیادی به این فیلم زده .

فرصت های زیادی برای گفتمان عمومی با کسانی که این فیلم برایشان ساخته شده وجود ندارد .

من به یک پیرمرد 40 ساله سفید پوست نیاز ندارم که بگوید این فیلم برای چین و چروک های او کارساز نبوده « با حالت تمسخر » . این فیلم برای اون ساخته نشده .

من میخوام بدونم که زنان سیاه پوست ، زنان سیاه پوست خدمتکار و نوجوانان با رنگ پوست دیگر چه برداشتی از فیلم داشته اند .

با این حال من از مردای سفید پوست متنفر نیستم « با حالت تمسخر »

این کار او موجب شد که تماشاگران سیاه پوست حاضر در سالن کنفرانس اورا تشویق و تمجید کنند . اما نظر سایرین اینگونه نبود .

در روزهای گذشته بری لارسون زیر آتش منتقدین و مردم قرار گرفت و کامنت های بسیار زیادی از نارضایتی این چهره در فضای اینترنت منتشر شد . همچنین وبسایت « Rotten Tomatoes » نیز نظر سنجی در مورد این اتفاق برگزار کرد که حدود 70% از مخاطبین رای منفی به تماشای این فیلم داده بودند . ترند های زیادی مبنی بر تحریم این فیلم از سوی مخاطبین در فضای مجازی ایجاد شده که میتواند تهدید بزرگی برای آینده بری لارسون باشد .

بیشتر بخوانید

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)
منبع
Cinemablend
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا