رپورتاژ آگهی

معرفی برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام

با رشد شبکه اجتماعی اینستاگرام و افزایش محبوبیت آن امروزه شاهد فعالیت افراد بسیار زیادی در این پلتفرم هستیم و افزایش اهمیت بالا بودن فالوور باعث شد تا بسیاری از افراد برای رسیدن به این هدف اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کنند.

امروزه روش های مختلفی وجود دارد که به شما کمک می کند تا با خرید فالوور اینستاگرام بتوانید تعداد فالوور های صفحه خود را افزایش دهیم. با این حال در این مطلب قصد داریم تا به سراغ برنامه هایی برویم که شما می توانید از طریق آن ها اقدام به جذب فالوور کرده و از این نرم افزارها به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. البته پیش از بررسی این نرم افزارها بهتر است تا نگاهی کلی به ساز و کار این نرم افزارها انداخته و در رابطه با آن ها صحبت کنیم، پس با ما همراه باشید.

اهمیت کشور توسعه دهنده برنامه های افزایش فالوور

متاسفانه بسیاری از افراد اقدام به نصب برنامه های مختلف افزایش فالوور کرده و بدون توجه به ملیت توسعه دهندگان آن و بازار هدف این نرم افزارها تنها آن ها را دانلود و از این برنامه ها استفاده می کنند اما باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر قصد دارید تا از طریق برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام تعداد دنبال کنندگان صفحه خود را بالا ببرید، باید به سراغ برنامه هایی بروید که توسعه دهندگان ایرانی داشته و یا بازار هدف آن ها در کشور ایران است.

علت اهمیت این مسئله آن است که اگر شما به سراغ کشورهای دیگر رفته و برنامه هایی را دانلود کنید که برای این کشوها به وجود آمده باعث می شود تا فالوورهایی که به دست می آورید، با شما هم ملیت نبوده و در واقع فالو شدن شما توسط این دسته از کاربران اهمیت و ارزش چندانی نداشته باشد. چرا که اگر قصد فروش محصول در اینستاگرام را داشته باشید، این فالوورها امکان خرید کالا از شما را ندارند و یا اگر اقدام به تولید محتوای مهم و گوناگون می کنید، باز هم به دلیل عدم برقراری ارتباط زبانی بین شما و فالوورهایتان ممکن است این دنبال کنندگان برای شما ارزش بالایی نداشته باشند.

به همین دلیل اگر قصد دارید تا پس از خرید فالوور اینستاگرام و به دست آوردن آن ها، با کمک فالوورهای خود کسب و کار شخصی تان را راه اندازی کرده و با آن ها تعامل داشته باشید، پیشنهاد ما این است که به سراغ برنامه ها و نرم افزار هایی بروید که بازار هدف آن کشور ایران است. البته اگر تنها برای شما بالا رفتن تعداد فالوور اهمیت دارد، می توانید به سراغ برنامه های سایر کشورها رفته و از آن ها نیز استفاده کنید.به عنوان مثال اینفلوئنسرهایی که تنها می خواهند ارزش و اعتبار صفحه خود را بالا ببرند نیازی نیست حتماً اقدام به خرید فالوور های ایرانی کنند. شما می توانید از طریق جذب فالوور های خارجی نیز ارزش صفحه خود را افزایش دهید، چرا که ارزش صفحات آن ها تنها مبتنی بر تعداد فالوور های آن صفحه است.

نرم افزارهای خرید فالوور

نکته مهمی که باید بدانید این است که برنامه های افزایش فالوور دارای ساز و کارهای مختلفی با یکدیگر بوده و همین موضوع باعث شده تا افراد متناسب با نیاز و ساز و کار مدنظر خود بتوانند به سراغ این برنامه ها بروند. یکی از مرسوم ترین روش هایی که این برنامه ها اقدام به افزایش فالوور های صفحه شما می کنند، از طریق به وجود آوردن فضایی برای خرید فالوور اینستاگرام است که می توانید از سایت هایپرفالو برای خرید فالوور اینستاگرام استفاده کنید. در واقع شما می توانید پس از نصب این برنامه ها با پرداخت هزینه درصد مشخصی فالوور برای صفحه خود به دست بیاورید. این روش امروزه محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده و بسیاری از افراد از طریق آن اقدام به افزایش تعداد دنبال کنندگان صفحه خود می کنند.

برنامه های گوناگونی نیز با این تکنیک و الگوریتم به وجود آمده است که می توانید از آن ها برای افزایش تعداد دنبال کنندگان صفحه خود استفاده کنید. نکته مهمی که در رابطه با این برنامه باید بدانید آن است که ساز و کار این نرم افزارها به نحوی است که برای به دست آوردن دنبال کننده از طریق آن ها تنها نیاز به پرداخت هزینه دارید و نیازی نیست تا فرایند و یا کار دیگری انجام  دهید.همچنین درباره افزیش سیو پست اینستاگرام در سایت هایپرفالو مطلبی گذاشته ایم که پیشنهاد می کنیم آن را مطالعه کنید.

برنامه های افزایش فالوور با فالو کردن

پس از این که نرم افزارها و برنامه های مختلفی به بازار عرضه شدند که شما می توانستید از طریق آن ها و با خرید فالوور تعداد دنبال کنندگان صفحه خود را افزایش دهید، توسعه دهندگان به این فکر افتادند که فضا و پلتفرم های دیگری را به وجود بیاورند که افراد بتوانند بدون پرداخت هزینه اقدام به افزایش دنبال کنندگان خود در این پلتفرم ها کنند.

این برنامه ها که نسل جدید برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام به حساب می آیند، اپلیکیشن هایی هستند که در آن شما اقدام به دنبال کردن افراد مختلف می کنید و به ازا هر صفحه ای که فالو می کنید، صفحه شما یک فالوور دریافت می کند.

در واقع این روش به صورت کامل و رایگان باعث می شود تا تعداد دنبال کنندگان صفحه شما افزایش پیدا کند اما باید به این نکته توجه کنید که برای به دست آوردن فالوور اینستاگرام از این طریق شما مجبور هستید تا تعداد فالوور های صفحه خود را نیز افزایش دهیم. این مسئله می تواند صفحه شما را با مشکلات مختلفی مواجه کند. به عنوان مثال اگر قصد دارید تا یک صفحه ارزشمند داشته باشید لازم است تا میزان فالوورهای شما بسیار بیشتر از فالووینگ هایتان باشد و هر چه این تعداد به یکدیگر نزدیک باشد، نشان دهنده آن است که شما از طریق فالو کردن های همزمان توانستید دنبال کنندگان صفحه خود را افزایش دهید.

نکته دیگری که باید بدانید این است که این نرم افزارها یک مشکل جدی داشته و توسعه دهندگان رفته رفته پس از فهمیدن آن اقدام به برطرف کردن این مشکل تا حد قابل قبولی کردند. این پلتفرم ها همان طور که بیان کردیم به نحوی هستند که شما پس از دنبال کردن یک صفحه می توانید یک دنبال کننده به دست بیاورید اما بسیاری از کاربران از تکنیک خاصی استفاده کردند و پس از آن که یک صفحه را دنبال کرده و فالوور آن را به دست آوردند، اقدام به آنفالو کردن صفحه دنبال شده می کنند.

بهترین برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام

Instagram-Followers

پس از آن که شما را با ساز و کار و مدل های مختلف برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام آشنا کردیم، بهتر است تا برخی از مهم ترین برنامه ها را به شما معرفی کنیم. اگر بخواهیم این نرم افزار ها را نام ببریم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فالوئر بگیر اینستاگرام
 • فالوورگیر اینستاگرام
 • افزایش فالوور و لایک اینستاگرام
 • کافه اینستا
 • اینستافالوور
 • + Followers
 • Get Followers
 • Fame Boom
 • Turbo Followers
 • HashtagsMix

همان طور که مشاهده می کنید، امروزه نرم افزارها و برنامه های بسیار زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرام به وجود آمده اند اما یکی از سوالات بسیار مهمی که کاربران مطرح می کنند این است که از بین حجم گسترده نرم افزارهای توسعه داده شده در این حوزه اقدام به دانلود و نصب کدام یک کنیم؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که اگر قصد نصب این دسته از نرم افزارها را دارید، به شما پیشنهاد می دهیم تا دو پارامتر بسیار مهم را پیش از دانلود آن ها بررسی کنید. این دو پارامتر شامل موارد زیر می شود:

 • امتیاز داده شده به نرم افزار
 • تعداد نصب های فعال

امتیاز داده شده به نرم افزار و تعداد نصب های فعال این برنامه دو پارامتر مهم هستند که باید به آن ها توجه کنید. در وهله اول باید به این نکته اشاره کرد که امتیاز و ستاره بالای یک برنامه نشان دهنده کارایی و رضایت کاربران از آن برنامه است. به همین دلیل این برنامه ها می توانند به شما کمک کنند تا بدون مشکل و چالش بتوانید اقدام به خرید فالوور اینستاگرام و افزایش دنبال کنندگان صفحه خود کنید. همچنین درباره روش تشخیص فالوور فیک در سایت هایپرفالو مطلبی گذاشته ایم که پیشنهاد می کنیم آن را مطالعه کنید.

از سوی دیگر تعداد بالا نصب های فعال نشان می دهد که کاربران بسیار زیادی از این برنامه استفاده می کنند و این به آن معنا است که شما می توانید در وهله اول با خیال آسوده از این برنامه استفاده کرده و از سوی دیگر با سایر کاربران این نرم افزار تعامل داشته باشید. به عنوان مثال اگر برنامه افزایش فالوور مورد نظر شما از الگوریتم و ساز و کار جذب فالوور رایگان استفاده می کند، تعداد بالای نصب های فعال باعث می شود تا شانس بیشتری برای افزایش فالوور از این طریق داشته باشید.

منبع: وب سایت هایپرفالو

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا