فناوریارز دیجیتال

می دانید کدام تریدر بازار ارزهای خارجی اقدام به ساخت مدرسه در منطق محروم نموده است؟

آدام همیشه می گوید ترید در بازارهای ارزی خارجی همواره توأم با سود کلان نمی باشد و گاهاً بایستی برای سرپا ماندن در این بازار به سودهای اندک اکتفا کرد. به عقیده او کسانی که طمع می کنند و ترید در بازارهای ارز دیجیتال و فارکس را با قمار اشتباه می گیرند، بیش از 90 درصد آنها فقط پول خود را از دست می دهند وپس از مدتی با شکست سنگین مجبور به ترک این بازارها می شوند. به همین دلیل همواره تأکید می کند تنها کسانی می توانند در این بازارهای قدرتمند موفق شوند، که به خوبی آموزش دیده و با تجربه هستند.

برگزاری دوره جامع آموزش ترید کریپتو و فارکس توسط آدام مرادی

این دوره مخصوص کسانی است که می خواهند از بهترین تریدرهای حوزه ارز دیجیتال و فارکس شوند. شما با آزمون و خطا نمی توانید با قدرتمندان بازار ارزهای خارجی رقابت کنید؛ برای تجارت در این بازارها و کسب سود کلان باید مهارت و تجربه و دانش لازم ترید کردن را داشته باشید.

در این مقاله می‌خواهم شما را با یکی از مشهورترین متخصصان بازار ارزهای خارجی آشنا کنم. امروزه نام آدام مرادی در فهرست تاثیرگذارترین افراد در حوزه ارزهای دیجیتال و فارکس قرار گرفته است.

آدام مرادی از طریق پست های خود که در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام خود به اشتراک می گذارد، به آموزش تجارت ارز دیجیتال و فارکس می پردازد، ناگفته نماند که او پس از ناکامی ها و شکست های فراوان، اکنون به یکی از معامله گران پیشرو در فضای ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.

نقطه تمایز میان آدام مرادی و سایر معامله‌گران و سرمایه‌گذاران حوزه ارز دیجیتال و فارکس

آدام همیشه می گوید ترید در بازارهای ارزی خارجی همواره توأم با سود کلان نمی باشد و گاهاً بایستی برای سرپا ماندن در این بازار به سودهای اندک اکتفا کرد. به عقیده او کسانی که طمع می کنند و ترید در بازارهای ارز دیجیتال و فارکس را با قمار اشتباه می گیرند، بیش از 90 درصد آنها فقط پول خود را از دست می دهند وپس از مدتی با شکست سنگین مجبور به ترک این بازارها می شوند. به همین دلیل همواره تأکید می کند تنها کسانی می توانند در این بازارهای قدرتمند موفق شوند، که به خوبی آموزش دیده و با تجربه هستند.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  بهترین بازی های کامیونی ایرانی و خارجی【+ با لینک دانلود】

اگر می خواهید درک خود را از جنبه های فنی و آکادمیک ارزهای دیجیتال و فارکس بهبود بخشید، حتما صفحه اینستاگرام آدام را دنبال کنید. همچنین برای اطلاع از تمامی رویدادهای در حال وقوع در حوزه ارزهای دیجیتال به کانال تلگرام آدام مرادی بپیوندید.

نگاهی گذرا به تحصیلات و فعالیت های آدام مرادی در گذشته

«آدام مرادی» یک سابقه شکست در بازار بورس و طلا دارد، که دلیل این ناکامی بزرگ نبود دانش و تجربه حضور در بازار ارز بود.

او در سال ۲۰۱۲ بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه در رشته ادبیات ، با شور و هیجان زیاد، اما نسنجیده وارد بورس شد. سرانجام نیز به دلیل نداشتن مهارت و دانش کافی در این بازار متحمل شکست سنگینی شد و سرمایه خود را از دست داد.

پس از این شکست، او از دانشگاه UPM مالزی برای تحصیل در مهارت های معامله گری در بازارهای ارز خارجی پذیرش گرفت و در سال 2020 در رشته مدیریت بازرگانی با گرایش بازاریابی فارغ التحصیل شد.

پس از فارغ التحصیلی، آدام به عنوان یک تریدر حرفه ای وارد بازار ارزهای دیجیتال و فارکس شد و اکنون یکی از موفق ترین معامله گران این حوزه است.

پکیج های آموزشی ترید ارز دیجیتال و فارکس در سایت آواموز

پکیج های آموزشی ترید ارز دیجیتال و فارکس در سایت آواموز

آدام پس از رسیدن به موفقیت های بیشتر و برآورده کردن خواسته هایی که داشت، تصمیم گرفت تجربیات و موفقیت های خود در بازار ارز جهانی و انواع تکنیک های معاملاتی سودآور در این عرصه را با سایر علاقه مندان این بازارها به اشتراک بگذارد.

او می گوید:” او می گوید: برای رسیدن به این جایگاه، شبانه روز تلاش کردم، اما بارها راه را اشتباه رفتم و مجبور شدم از صفر شروع کنم.” اما با استناد به جمله معروف پائولو کوئیلو: ” لازم نیست آدم از یک کوهی بالا رود تا بفهمد بلند است.” باید بگویم شما هم می توانید خیلی راحت از تجربیات افراد موفق در این حوزه و آموزش های موجود استفاده کنید و محتاط و حرفه ای وارد بازار ارزهای کریپتو و فارکس شوید.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  بهترین برنامه انیمیشن‌ سازی اندروید و iOS 【+ لینک دانلود اپلیکیشن های انیمیشن ساز】

در حال حاضر پکیج های آموزشی آدام در سایت اوآموز در دسترس است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.

آدام در این سایت به آموزش استراتژی ها وارائه روش های نوین معامله در بازارها ارزهای دیجیتال و فارکس می پردازد. با اینکه اکنون بیشتر فعالیت های آدام، حول آموزش ترید در بازارهای ارز جهانی می چرخد، اما گاهی اوقات قیمت ارزهای دیجیتال و فارکس را بر اساس نمودارها و تحلیل تکنیکال پیش بینی می کند.

تنها هدف آدام از برگزاری این دوره ها کمک به علاقه مندان به تجارت در بازار ارزهای خارجی است و تمامی پول دریافتی از این دوره ها صرف فعالیت های خیریه می شود. در ادامه این مقاله قصد دارم بخشی از فعالیت های بشردوستانه این مدرس و تریدر موفق را به شما معرفی کنم؛ پس تا پایان این مقاله با من همراه باشید.

فعالیت های خیرخواهانه آدام مرادی برای حمایت از کودکان بی سرپرست

فعالیت های خیرخواهانه آدام مرادی برای حمایت از کودکان بی سرپرست

شهرت و آوازه آدام مرادی تنها به موفقیت او در عرصه ارزهای دیجیتال و فارکس خلاصه نمی شود؛ او بخاطر فعالیت های بشردوستانه اش به نمای از افراد موفق و خیر تبدیل شده است.

امنیت حق هر فرد است! امنیت عاطفی و امنیت مالی حق هر کودکی است| مادر و پدر تأمین کننده بخش مهمی از این امنیت هستند. اما چرخ زندگی گاهی شرایطی را به وجود می آورد که از این امنیت محروم می شویم. بیش از۲۶ هزار کودک یتیم و بدسرپرست در کشور وجود دارد! توجه کنید تنها کودکانی که والدین خود را در اثر مرگ از دست داده اند، بی سرپرست به حساب نمی آیند. والدین زیادی هستند که در قید حیات اند و اما پایبند وظایف خود در قبال فرزندانشان نمی باشند و با جهل و حماقت موجب رنج عمیق کودکان شان می شوند.

این روزها شاید در رسانه های اجتماعی با عبارت “کودکان بدسرپرست تنهاترند” مواجه شده باشید؛ کودکی که در رویاهایش هر روز ساعت ها منتظر است تا لحظاتی پر از آرامش و شادی را در کنار پدر و مادرش سپری کند. کودکی که پدر و مادر دارد، اما آنطور که باید از گرمی و حضور خانواده و پدر و مادر خود بهره مند نمی شود.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  چه زمانی می‌توانید از ووچر پرفکت مانی استفاده کنید

آدام در اقدامی انسان‌دوستانه سرپرستی کودک آسیب دیده و یتیم را برعهده گرفت؛ از همین رو لقب پدر صد و یک فرزند به او اختصاص یافت.

ساخت مدرسه در مناطق محروم توسط آدام مرادی و چند خیر دیگر

در بسیاری از شهرها و روستاهای مناطق محروم ایران، محیط مدرسه ای با شرایط مناسب برای تحصیل دانش آموزان وجود ندارد. آدم با شناسایی این موقعیت ها شروع به ساخت مدرسه در این مناطق محروم به ویژه در سیستان و بلوچستان کرد.

سیستان و بلوچستان یکی از استان های پهناور ایران در منطقه جنوب شرق است. رشد جمعیت باعث شده کمبود فضای آموزشی در این استان نسبت به سایر استان ها بیشتر باشد؛ طبق آمار سرانه فضای آموزشی در این استان برای هر دانش آموز بین 40 تا 50 سانتی متر است.

وجود چنین مشکلاتی از قبیل محیط آموزشی غیراستاندارد، فاصله زیاد بین روستاها، مسیر ناامن و خطرات موجود در مسیر رسیدن به مدرسه، کمبود وسایل نقلیه، هزینه های بالای تحصیل سبب شده است، دانش‌آموزان با وجود علاقه به تحصیل، درس خواندن را کنار گذاشته و وارد بازار کار شوند.

همین دلایل باعث شد که آدم مرادی و برخی مؤسسات خیریه از ابتدای سال 1401 فعالیت مدرسه سازی خود را در این استان متمرکز کنند. در حال حاضر با همدلی خیرین بزرگوار، این مدارس در روستای بیر شهرستان کنارک، روستاهای سولدان و سبز آباد شهرستان دشتیار در حال ساخت هستند.

حرف آخر

پیشنهاد می کنم آدام مرادی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید؛ پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام آدم مرادی می تواند منبع خوبی برای یادگرفتن تکنیک های ترید در حوزه ارزهای دیجیتال و فارکس باشد. البته، تنها با اطلاعات این پلتفرم ها نمی توانید به یک معامله گر موفق تبدیل شوید. بنابراین قبل از ورود به این حوزه حتما در دوره های آموزشی مربوطه شرکت کنید.

لطفا توجه داشته باشید که کلاهبرداران زیادی هستند، که آموزش های غلط را به مردم می فروشند و از این فرصت برای کسب درآمد برای خود استفاده می کنند. پس قبل از شرکت در هر دوره ای بیشتر در مورد منبع آن تحقیق کنید.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا