این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

چطور می توانیم اطلاعات کامل تری در خصوص قیمت فروش جم بازی براول استارز به دست آوریم؟

بازی براول استارز یکی از زیباترین و هیجان برانگیز ترین بازی های سبک موبایل در زمینه سبک اکشن می باشد که تا به امروز موفق به کسب بیش از 100 میلیون نصب موفق شده است. این بازی توسط استودیو محبوب سوپر سل در سال 2018 و پس از تلاش 1 و نیم ساله این تیم منتشر شد و در همان ابتدای عرضه بازی، با استقبال بی نظیری از کاربران رو به رو شد.

در این بازی ویژگی بسایر مهم و خارق العاده ای وجود دارد که با استفاده از آن می توانید به قدرت قابل توجه ای در بازی دسترسی داشته باشید که به آن جم یا الماس گفته می شود. با استفاده از جم و الماس شما در مدت زمان کمتری می توانید به قدرت بی نظیری در بازی برسید و شخصیت های اصلی داستان خود را قوی تر از قبل نماید. در این خصوص لطفا در ادامه این بخش با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در خصوص جم، نحوه تهیه و استفاده از آن به دست آورید.

 

Brawl Stars

 

جم در بازی براول استارز چیست و چگونه می توان آن را تهیه نمود؟

اکثر بازی ها درون خود از ویژگی پرداخت درون مرحله ای برخوردار هستند! به واسطه این پرداخت شما می توانید در مدت زمان کمتری به موفقیت بیشتری در این بازی برسید. در بازی براول استارز نامی تحت عنوان جم و یا الماس وجود دارد که شما به عنوان کاراکتر و شخصیت این بازی می توانید از روش های رایگان بخشی از آن را به دست آورید اما از یک جایی به بعد دیگر روش های رایگان برای تامین نیاز شما کافی نخواهد بود!

از این رو روش های پولی و غیر رایگان جایگزین مناسبی برای آن هستند تا با استفاده از این خدمات بتوانید در کمترین زمان ممکن به ویژگی های موثر این بازی دسترسی داشته باشید.

حال که با معنا و مفهوم جم در بازی براول استارز آشنا شدید، نوبت به آن می رسد تا با روش های به دست آوردن نیز آشنا شوید!

  1. روش های رایگان برای به دست آوردم جم و الماس بازی بروال استارز
  2. روش های غیر رایگان و پولی در به دست آوردن جم و الماس بازی براول استارز

 

Brawl Stars

آشنایی با روش های رایگان به دست آوردن جم و یا الماس

اگر به دنبال تهیه و خرید جم و الماس هستید می توانید از روش های رایگان اقدام به کسب آن کنید. شیوه کار بعضا در برخی از موارد راحت و در برخی دیگر سخت و طاقت فرسا خواهد بود اما به هرحال در ادامه ما به معرفی و بررسی این روش ها خواهیم پرداخت:

  • یکی از اولین روش هایی که به واسطه آن می توانید مقدار مناسبی جم به دست آورید، روش پیدا کردن brawl box ها بر روی نقشه است که این فرایند ممکن است کمی زمان بر باشد اما به هرحال با پیدا کردن brawl box ها می توانید مقداری جم به دست آورید.
  • بازی براول استارز برای شما لول بندی و یا سطح بندید مناسبی در اختیار می گیرد که در صورت رسیدن به سطح های 5، 10، 25 و 35 می توانید از جوایز ارزنده و نفیس این بازی برخودار شوید. البته یکی از جوایزی که در این خصوص در اختیار شما قرار می گیرد، brawl box و mega brawl box ها هستند که هرکدام از آن ها قادر به ارائه بخشی از جم هستند.
  • با شرکت در مراحل مختلف بازی و پیروزی در آن ها نیز می توانید مقدار قابل توجه ای جم به دست آورید که شرکت در این مراحل، خود نیاز به به دست آوردن جم دارد.
  • و...

 

Brawl Stars

 

آشنایی با روش پولی برای کسب جم در بازی براول استارز

یکی از ساده ترین روش هایی که به شما کمک می کند تا بدون دردسر به مقدار قابل توجه ای جم دسترسی داشته باشید، این است که می توانید از سایت های واسطه اقدام به خرید انواع جم کنید. یکی از سایت هایی که در این زمینه خدمات ارزنده ای به شما عزیزان ارائه می دهد،  سایت آسان جم است که با مراجعه به بخش " قیمت فروش جم بازی براول استارز" می توانید به لیستی از انواع جم های موجود در این بخش دسترسی داشته باشید و متناسب با نیاز خود اقدام به تهیه و خرید انواع جم ها کنید.

چرا باید از سایت های واسطه برای تهیه و خرید جم استفاده کنیم؟

بازی براول استارز از آن دسته از بازی هایی است که برای پیشرفت کاراکتر ها و موقعیت خود در بازی نیاز به جم و یا الماس دارید تا بتوانید در شرایط ایده آل تری با رقبای خود مبارزه کنید که این امکان برای تمامی گیمر ها در بخش استور و یا فروشگاه این بازی فعال شده است.

اما از آن جایی که پرداخت و خرید جم به صورت مستقیم از بخش فروشگاه نیاز به کارت های بین المللی دارد، این امکان برای کاربران ایرانی بسیار سخت است تا بتوانند به مقدار مناسبی جم دسترسی داشته باشند. از این رو توصیه می کنیم حتما از سایت های واسط ایرانی برای تهیه و خرید جم استفاده کنید تا بتوانید در مدت زمان کمتری به تعداد جم درخواستی خود دسترسی داشته باشید.


به این مطلب امتیاز دهید


تعداد رای: 1

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)