اخبار فیلم و سریال

جدیدترین اخبار باکس آفیس: بازگشت Spider-Verse به رتبه ۱ و فروش ۱۵ میلیون دلاری فیلم No Hard Feelings

در جایی در سراسر چندجهانی، «فلش» که به عنوان یکی از برترین فیلم‌های ابرقهرمانی توسط استودیوی خود معرفی شده بود در هفته دوم پخش خود به راحتی باید در صدر باکس آفیس قرار می‌گرفت.

اما در این جهان، مخاطبان به طور کامل فیلم ساخته وارنر برادرز با بازی اِزرا میلر را رد کرده‌اند. به جای اینکه این ماجرای کتاب کمیک شرکت دی‌سی به عنوان برنده جایزه به پایان برسد، به عقب‌نشینی افتاده و در رتبه سوم پشت دو فيلم «اسپایدر من: در سراسر اسپایدرونمایی» و «المنتال» از پيکسار قرار گرفته و به راحتی از کمدی جدید جنیفر لارنس به نام «هیچ مشکلات نيست» جلوتر قرار گرفته است.

در طول هفته، فیلم «فلش» در هفته دومش با درآمد 15.3 میلیون دلار از 4265 تئاتر شمال آمریکا با یک رشد شدید 73٪ مواجه شد. این کاهش نرخ بیشتر از تطبيق‌های اخير دي‌سی مانند «بلک آدام» (59٪) و «شزام! خشم خدایان» (69٪) بود، که به عنوان یکی از شکست خورده های چشمگیر استودیو به پایان رسیدند.

دنباله فیلم “Spider-Verse” به رقابت با انیمیشن “Elemental” از دیزنی و پیکسار می‌پردازد که در جایگاه دوم با ۱۸.۵ میلیون دلار قرار دارد.

با این حجم فروش، کلیه فروش داخلی آن به ۶۵ میلیون دلار و فروش جهانی به ۱۲۱ میلیون دلار می‌رسد. عرضه دوم این فیلم با فروشی بهتر از آنچه قابل پیش‌بینی بود، تنها با ۳۷ درصد کاهش نسبت به آخرین آخر هفته انجام شد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  خطر بزرگ هوش مصنوعی برای بشریت از دیدگاه کریستوفر نولان

متأسفانه برای “Elemental”، بدترین شروع در تاریخ معاصر پیکسار را داشته است. بنابراین باید برای محافظ از جذابیتش برای خانواده‌ها و به دلیل قیمت ۲۰۰ میلیون دلار آن، کمی اعتماد به برند پیکسار را بازگرداند.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا