جزئیات فصل جدید

فصل ۵ سریال نقطه کور (Blindspot) [تاریخ پخش، بازیگران و داستان]

نقطه کور (Blindspot) یکی از موردانتظارترین سریال‌های شبکه NBC است. این شبکه در ماه می و کمی پیش از پایان یافتن فصل چهارم، این سریال را برای فصل پنجم تمدید کرد. متاسفانه آن‌ها همچنین اعلام کردند فصل پنجم سریال نقطه کور فصل آخر این مجموعه خواهد بود. از آن زمان به بعد این شبکه در جلوگیری از لو رفتن جزئیات فصل پنجم بسیار موفق عمل کرد.

Blindspot

یکی از موضوعاتی که راجع‌به فصل پنجم سریال نقطه کور آشکار شد این است که این فصل ۱۳ قسمت خواهد داشت. داستان این سریال راجع‌به زنی به‌نام جین دوئه (با بازی جیمی الکساندر) است که بعد از بیدار شدن، خود را در وسط میدان نیویورک تایمز می‌بیند و بدنش پر از خالکوبی‌های مختلف است.

در ادامه اف بی آی پی می‌برد خالکوبی‌های روی بدن جین به یکی از پرونده‌هایی که بر روی آن کار می‌کنند مرتبط است. سریال با محوریت همین روند ادامه پیدا کرده و توطئه‌های مختلفی را برای مخاطبانش آشکار می‌کند. این مجموعه از ماه سپتامبر سال ۲۰۱۵ آغاز و سه فصل بعدی طی سه سال بعدی پخش شد. سریال نقطه کور توانست واکنش‌های نسبتا مثبتی از سوی مخاطبان و منتقدان دریافت کند.

اما با این وجود نقدها و تعداد بیننده این سریال طی بخش‌های بعدی کاهش پیدا کرد. در ادامه جهت پی بردن به جزئیات کامل فصل پنجم سریال نقطه کور با تایم‌سیتی همراه باشید.

تاریخ پخش فصل پنجم سریال Blindspot

Blindspot

پیش از این گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر این وجود داشت که فصل نهایی سریال نقطه کور از تاریخ سپتامبر یا اکتبر سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد. اما با این حال در لیست برنامه زمانی شبکه NBC برای این ماه‌ها نامی از سریال نقطه کور برده نشد. بنابراین احتمالا فصل پنجم این مجموعه در فصل بهار یا اوایل تابستان سال ۲۰۲۰ پخش خواهد شد.

مجموعه نقطه کور با داستانی منحصربه‌فرد آغاز شد و طرفداران بسیار کنجکاو هستند بدانند در نهایت چه اتفاقی برای کاراکتر جیمی رخ خواهد داد. بینندگان این سریال همیشه از سازندگان آن برای تلاش‌هایشان جهت خلق داستانی هیجان‌انگیز قدردانی خواهند کرد.

بازیگران فصل پنجم سریال Blindspot

Blindspot

مطمئنا تمام بازیگران اصلی سریال نقطه کور برای فصل جدید به این مجموعه بازخواهند گشت. این یعنی جیمی الکساندر و سالیوان استپلیتون برای ایفای نقش‌های جین دوئه و کرت ولر در فصل پنجم حضور خواهند داشت. نام جولی سردا را نیز به لیست بازیگران فصل پنجم اضافه کنید. او نقش کاراکتر ایوی سند را در این سریال بازی می‌کند. اما با این حال جزئیات بیشتری از این شخصیت آشکار نشده است.

داستان فصل پنجم سریال Blindspot

Blindspot

طی پایان فصل چهارم سریال نقطه کور بمبی در فاصله نزدیک منفجر شد و کاراکترهایی که نزدیک این حادثه حضور داشتند جین، ولر، رید (با بازی راب براون)، پترسون (با بازی اشلی جانسون) و زاپاتا (با بازی آدری اسپارزا) بودند. بنابراین زنده ماندن این کاراکترها اکنون در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

اینکه آن‌ها از حادثه انفجار بمب نجات پیدا کردند یا نه؟ سوالی است که طرفداران طی قسمت ابتدایی فصل پنجم متوجه آن خواهند شد. طی گفتگویی که مارتین گرو با اینترتیمنت ویکلی انجام داد، داستان فصل پنجم با دو ماه پرش زمانی آغاز خواهد شد. گرو همچنین به‌شکلی مرموز مشخص کرد احتمالا تمام این کاراکترها زنده هستند.

همچنین وحدت بزرگی در تیم ایجاد می‌شود که هیچ‌گاه پیش از این وجود نداشت. علاوه‌بر آن این حادثه بزرگ کاملا زندگی هر کاراکتر را تغییر می‌دهد. احتمالا در فصل جدید شاهد بعدهایی تازه از شخصیت‌های کاراکترهای سریال خواهیم بود. هنگامی که از گرو راجع‌به اینکه فصل پنجم، فصل نهایی این سریال خواهد بود سوال شد، او در جواب اعلام کرد از همان ابتدا قرار بود مجموعه نقطه کور دارای پنج فصل باشد. گرو همچنین اعلام کرد از ابتدا می‌دانست سریال قرار است چگونه به‌پایان برسد.

تریلر فصل پنجم سریال Blindspot

Blindspot

هنوز تریلری از فصل پنجم سریال نقطه کور منتشر نشده است.


بیشتر بخوانید:

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا