بازیگرانبیوگرافی و تاریخچه

بازیگر نقش بنیامین در یوسف پیامبر 【بیوگرافی زهیر یاری اهل کجاست؟ + همسر و فرزندان】

بیوگرافی زهیر یاری بازیگر کیست ؟

در این مقاله از تایم سیتی به معرفی و بررسی بازیگر نقش بنیامین در یوسف پیامبر پرداخته‌ایم. به این سوال که زهیر یاری بازیگر کیست پاسخ داده‌ایم و به همسر، فرزندان، محل زندگی، فیلم و سریال‌های او اشاره داریم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

بازیگر نقش بنیامین در یوسف پیامبر【بیوگرافی زهیر یاری اهل کجاست؟ + همسر و فرزندان】

بنیامین، فرزند کوچکتر یعقوب و یکی از بنی‌اسرائیل است. فرزندان او قبیله بنیامین را تشکیل دادند که یکی از اسباط اسرائیل است. طبق روایات اسلامی، او به عنوان آخرین فرزند یعقوب شناخته می‌شود که زهیر یاری در سریال یوسف پیامبر، یکی از بهترین سریال های ایرانی در نقش بنیامین به ایفای نقش پرداخت.

بیوگرافی بازیگر نقش بنیامین در یوسف پیامبر

زهیر یاری فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی در دانشگاه تهران است. وی در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمده و برادر کوچکتری به نام شعیب دارد و حسین یاری، بازیگر سینما نیز عموی او می‌باشد. زهیر برادرزادهٔ حسین یاری است.

زهیر یاری در زمینه بازیگری در تلویزیون فعالیت کرده است. فعالیت حرفه‌ای خود را در سریالی به نام “مردان آنجلس” در سال ۷۵ آغاز کرده و سپس در سریال “مریم مقدس” و “یوسف پیامبر” در نقش بنیامین، برادر یوسف، به هنرنمایی پرداخت. با بازی در سریال “یوسف پیامبر”، زهیر یاری توانست به شهرت دست پیدا کند و این نقش مهم و مثبت برای او یک گام موفق محسوب می‌شد. زهیر یاری در مختارنامه نیز به ایفای نقش پرداخته است.

بیشتر بخوانید:

بازیگر نقش بنیامین در یوسف پیامبر【بیوگرافی زهیر یاری اهل کجاست؟ + همسر و فرزندان】

کودکی بنیامین در یوسف پیامبر

ارسلان قاسمی در یوسف پیامبر به ایفای نقش کودکی بنیامین پرداخته است.

روابط عاطفی ؛ زهیر یاری و همسرش

اطلاعات دقیقی در این زمینه در دسترس نیست.

پیج اینستاگرام زهیر یاری

با آیدی zoheiryari می‌توانید به صفحه اینستاگرام زهیر یاری دسترسی داشته باشید.

آلبوم تصاویر زهیر یاری

بازیگر نقش بنیامین در یوسف پیامبر【بیوگرافی زهیر یاری اهل کجاست؟ + همسر و فرزندان】 بازیگر نقش بنیامین در یوسف پیامبر【بیوگرافی زهیر یاری اهل کجاست؟ + همسر و فرزندان】 بازیگر نقش بنیامین در یوسف پیامبر【بیوگرافی زهیر یاری اهل کجاست؟ + همسر و فرزندان】 بازیگر نقش بنیامین در یوسف پیامبر【بیوگرافی زهیر یاری اهل کجاست؟ + همسر و فرزندان】

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا