افراد مشهوربیوگرافی و تاریخچه

بیوگرافی زینب جابر اولین مجری لبنانی در صدا و سیمای ایران 【همسر و فرزندان + جزئیات】

بیوگرافی زینب جابر، اشاره به جزئیات زندگی شخصی نظیر همسر، فرزندان، سوابق کاری و جدول پخش برنامه ساعت به وقت قدس در این مطلب گردآوری شده‌اند.

برنامه تلویزیونی “ساعت به وقت قدس” در شبکه یک سیما با حضور مجری لبنانی، زینب جابر در حال پخش است. برای بررسی بیشتر بیوگرافی زینب جابر اولین مجری لبنانی در صدا و سیمای ایران تا انتهای این مقاله همراه تایم سیتی باشید.

بیوگرافی زینب جابر

زینب جابر متولد لبنان است و به تازگی در ایران به مجریگری در صدا و سیما می‌پردازد. او با برنامه ساعت به وقت قدس پا به دنیای مجریگری در ایران گذاشته است.

بیوگرافی زینب جابر 【اولین مجری لبنانی در صدا و سیمای ایران】

همسر زینب جابر و فرزندان

اطلاعات دقیقی در دست نیست.

ساعت پخش برنامه ساعت به وقت قدس

برنامه “ساعت به وقت قدس” با اجرای علی خلیلی و زینب جابر و تهیه‌کنندگی امیر تاجیک، پنجشنبه ۲۵ آبان ساعت ۱۹ روی آنتن می‌رود و جمعه ۲۶ آبان ساعت ۱۳ مجدداً پخش خواهد شد.

  • شبکه پخش کننده برنامه ساعت به وقت قدس : شبکه یک سیما
  • روز پخش برنامه ساعت به وقت قدس : پجشنبه
  • ساعت پخش برنامه ساعت به وقت قدس : 19:00
  • زمان تکرار برنامه ساعت به وقت قدس: روز بعد 13:00

موضوع برنامه ساعت به وقت قدس

برنامه ساعت به وقت قدس در این قسمت به تحلیل آخرین اخبار سرزمین‌های اشغالی آغاز می‌شود و محمد شاهدی، تحلیلگر مسایل غرب آسیا، و اخباری مانند تظاهرات حامیان فلسطین در نزدیکی خانه شخصی بایدن به طور مفصل بررسی می‌شوند.

سپس به مرور برترین موضوعات روز در فضای مجازی می‌پردازیم، که در این بخش با تغییراتی همراه است و زینب جابر از لبنان به برنامه “ساعت به وقت قدس” پیوسته است. سپس گفت‌وگو با صابر شیخ‌رضایی، مدرس و هنرمند حوزه مقاومت، پخش خواهد شد.

بخش این قسمت با یک گفت‌وگو با یوسف اللداوی، نویسنده و پژوهشگر فلسطینی درباره اتفاقات اخیر و آینده پیش روی این کشور به پایان می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا