بیوگرافی و تاریخچهمتفرقه

بیوگرافی دکتر زهرا احمدی نژاد 【علت تعلیق + همسر، فرزندان و جزئیات زندگی شخصی】

دکتر زهرا احمدی نژاد کیست ؟ و اهل کجاست ؟

دکتر زهرا احمدی نژاد، متخصص بیماری‌های عفونی در حال حاضر در تهران فعالیت می‌کند. او در سال ۱۳۴۴ در شهرستان الیگودرز متولد شد. با اخبار منتشر شده در آبان ماه ۱۴۰۲، خبر تعلیق دکتر زهرا احمدی نژاد استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران را شنیدیم. در ادامه این مطلب از تایم سیتی به بررسی بیوگرافی و علت تعلیق دکتر زهرا احمدی نژاد خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

بیوگرافی دکتر زهرا احمدی نژاد {علت تعلیق + همسر و جزئیات زندگی شخصی}

بیوگرافی دکتر زهرا احمدی نژاد

دکتر زهرا احمدی نژاد در سال ۱۳۴۴ در شهرستان الیگودرز به دنیا آمد. در حال حاضر، وی در بیمارستان امام خمینی به عنوان پزشک در حوزه طبابت مشغول به کار است. او در حال حاضر ۵۸ سال سن دارد و همچنین در دانشگاه علوم پزشکی تهران به تدریس مشغول است. پس از اتمام دوره‌های تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و متوسطه خود در شهر الیگودرز، دکتر زهرا احمدی‌نژاد تصمیم می‌گیرد به شهرستان خرم آباد رفته و دیپلم خود را دریافت کند.

بعد از اخذ دیپلم در سال ۱۳۶۲، او موفق می‌شود وارد دانشگاه تهران و رشته پزشکی شود و برای ادامه تحصیل به تهران مهاجرت کند. پس از فارغ التحصیلی در منطقه مسگرآباد در شرق تهران به عنوان پزشک عمومی فعالیت می‌کند و از سال ۱۳۷۲ تا سال ۱۳۷۵ دوره دستیاری خود را در رشته بیماری‌های عفونی در دانشگاه علوم پزشکی تهران (بخش عفونی بیمارستان امام خمینی) به پایان می‌رساند.

زهرا احمدی نژاد اهل کجاست ؟

او متولد و بزرگ شده شهرستان الیگودرز است.

تحصیلات زهرا احمدی نژاد

او پزشک عمومی است و در رشته بیماری‌های عفونی فعالیت دارد.

بیوگرافی دکتر زهرا احمدی نژاد {علت تعلیق + همسر و جزئیات زندگی شخصی}

فعالیت ها و سوابق دکتر زهرا احمدی نژاد

دکتر زهرا احمدی‌نژاد، علاوه‌بر فعالیت‌های پزشکی، یکی از دانشجویان فعال در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی بود. وی در تشکل‌ها و نهادهای اسلامی دانشجوئی و دانشگاهی فعالیت می‌کرد. همچنین در دوران جنگ تحمیلی به عنوان پزشکیار در مناطق جنگی حضور داشت.

پس از پیروزی انقلاب، زهرا احمدی‌نژاد از سال ۱۳۵۸ تا ۱۳۶۲ در انجمن اسلامی دبیرستان و جهاد سازندگی شهرستان الیگودرز نیز فعالیت داشت. دکتر زهرا احمدی نژاد سال‌هاست در گروه بیماری‌های عفونی دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان استاد تمام وقت فعالیت می‌کند.

روابط عاطفی دکتر زهرا احمدی نژاد ؛ همسر و فرزندان

اطلاعاتی درباره زندگی شخصی، همسر و فرزندان دکتر زهرا احمدی نژاد به طور عمومی منتشر نشده است.

حواشی و علت تعلیق خانم دکتر زهرا احمدی نژاد

در تاریخ ۸ آبان ماه ۱۴۰۲، رسانه دیده بان ایران، خبری منتشر کرد که بیان می‌کند دکتر زهرا احمدی‌نژاد، استاد تمام وقت گروه بیماری‌های عفونی دانشگاه علوم پزشکی تهران، بر اساس حکمی که از سوی رئیس دانشگاه صادر شده، تعلیق شده است. این تصمیم باعث تعلیق فعالیت و تدریس او در دانشگاه علوم پزشکی تهران شده است. اطلاعات بیشتر درباره دلایل و جزئیات این تعلیق در متن منتشر شده توسط رسانه دیده بان ایران ذکر نشده است.

نسبت خانم دکتر زهرا احمدی نژاد با رئیس جمهور سابق احمد احمدی نژاد

خانم دکتر زهرا احمدی‌نژاد با محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور سابق کشورمان، هیچ نسبتی ندارد و تنها تشابه اسمی بین آن‌ها وجود دارد. این تشابه اسمی باعث شده است که برخی افراد بر این باور باشند که خانم دکتر زهرا احمدی‌نژاد خواهر محمود احمدی‌نژاد است.

آدرس مطب خانم دکتر زهرا احمدی نژاد

مطب دکتر زهرا احمدی نژاد در بیمارستان امام خمینی واقع در بلوار کشاورز قرار دارد.

بیشتر بدانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا