بیوگرافی و تاریخچهکارگردان‌ها

وحیده محمدی‌فر همسر داریوش مهرجویی کیست؟ اختلاف سن + علت قتل + فرزندان

بیوگرافی وحیده محمدی فر

وحیده محمدی‌فر و داریوش مهرجویی از سینمادوستان و فعالان سینمایی بودند که در تاریخ 22 مهر 1402 به دست چند فرد ناشناس به قتل رسیدند. در این مقاله از تایم سیتی قرار است به سوال وحیده محمدی‌فر همسر داریوش مهرجویی کیست؟، بیوگرافی وحیده محمدی‌فر، روابط شخصی، فرزندان، آثار و علت و زمان مرگ او بپردازیم. با تایم سیتی همراه باشید.

بیوگرافی وحیده محمدی فر همسر داریوش مهرجویی

وحیده محمدی فر فیلمنامه‌نویس، طراح لباس و دستیار کارگردان ایرانی بود که در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۳۴۷ متولد شد. محمدی فر با نگارa فیلمنامه داستان‌های “جزیره” به طور جدی به نوشتن فیلمنامه‌ها پرداخت و با همکاری در نگارش مشترک فیلمنامه “مهمان مامان” با مهرجویی و مرادی کرمانی به یک فیلمنامه‌نویسی شناخته شده، تبدیل شد.

او فعالیت خود را در صنعت سینما از سال ۱۳۷۵ آغاز کرد و با بازی در فیلم سینمایی “لیلا” به این حوزه وارد شد. وحیده محمدی فر تجربه فعالیت در آثاری همچون “لامینور”، “اشباح”، “چه خوبه که برگشتی”، “نارنجی پوش”، “سنتوری” و “آسمان محبوب من” را در سوابق هنری خود دارد.

اختلاف سنی داریوش مهرجویی و همسرش

با توجه به تاریخ تولد داریوش مهرجویی (1318) و همسرش وحیده محمدی فر (1347) اخلاف سن این دو 29 سال بوده است.

روابط عاطفی وحیده محمدی فر

محمدی فر با داریوش مهرجویی، کارگردان معروف کشورمان، ازدواج کردند و حاصل این ازدواج دختری به نام موناست.

اختلاف سنی داریوش مهرجویی و همسرش

داریوش مهرجویی متولد ۱۷ آذر ۱۳۱۸ و وحیده محمدی‌فر متولد ۱۹ بهمن ۱۳۴۷ است، اختلاف سنی بین این دو حدود 30 سال است.

علت مرگ وحیده محمدی فر

داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر در تاریخ ۲۲ مهر ۱۴۰۲ در ویلا خود در شهر کرج به قتل رسیدند. این خبر در تاریخ ۲۳ مهر توسط محمدمهدی عسگرپور، رئیس هیئت‌مدیره خانه سینما و همچنین توسط یکی از سینماگران حاضر در محل وقوع حادثه تأیید شد.

باید اشاره کرد که مدتی قبل از درگذشت، وحیده محمدی‌فر، نویسنده معروف در حساب شخصی خود در اینستاگرام درباره یک حادثه وحشتناک گزارش داد. او اعلام کرد که تهدیدی با چاقو از سوی یک فرد ناشناس به وی شده است.

به گزارش سینما اعتماد، همسر داریوش مهرجویی با اشاره به اینکه در چند وقت اخیر مورد دستبرد قرار گرفته‌اند، تأکید کرد: “در چند وقت اخیر، دو سنتور با نام و عکس‌های بهرام رادان و داریوش مهرجویی از آنها به سرقت رفته است که خرید و فروش آنها اقدامی دزدی و غیرقانونی است.”

بیشتر بخوانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا