بازیگرانبیوگرافی و تاریخچه

بازیگر نقش مالک در سریال یوسف پیامبر【بیوگرافی محمدجواد طاهری اهل کجاست؟ + همسر و فرزندان】

بیوگرافی بازیگر محمدجواد طاهری کیست ؟

در این مقاله از تایم سیتی به معرفی و بررسی بازیگر نقش مالک در یوسف پیامبر پرداخته‌ایم. به این سوال که محمدجواد طاهری بازیگر کیست پاسخ داده‌ایم و به همسر، فرزندان، محل زندگی، فیلم و سریال‌های او اشاره داریم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

بازیگر نقش مالک در سریال یوسف پیامبر【بیوگرافی محمدجواد طاهری، جزئیات زندگی شخصی + همسر و فرزندان 】

محمدجواد طاهری در سریال یوسف پیامبر، یکی از بهترین سریال های ایرانی در نقش مالک به ایفای نقش پرداخت. مالک بن زعر، یک تاجر مشهور و ساکن بین‌النهرین بود که در یکی از سفرهایش به سمت مصر، هنگامی که همراه کاروانش در کنار یک چاه توقف کرد، صدایی از درون چاه شنید؛ این صدا متعلق به یک جوان به نام یوسف بود. مالک او را ناشناخته بود، اما وقتی فهمید که او یک برده است، او را به همراه خود به مصر برد و به عزیز، فرمانروای مصر، فروخت.

بیست سال پس از این افتاق، وقتی یوسف به عنوان عزیز مصر انتخاب شد و قدرتی بسیار بدست آورد، مالک نیز به عنوان یکی از یاران وفادار و معتمد یوسف شناخته شد.

بازیگر نقش مالک در سریال یوسف پیامبر【بیوگرافی محمدجواد طاهری، جزئیات زندگی شخصی + همسر و فرزندان 】

بیوگرافی بازیگر نقش مالک در سریال یوسف پیامبر

سید جواد طاهری، متولد ۱۳۴۹ در قم، نویسنده و کارگردان است. فعالیت نمایشی خود را در قم از سال ۱۳۶۵ با نمایش “صبح قریب” به نویسندگی رضا پوررضائیان و کارگردانی حسن حسینی آغاز کرده است.

کارگردانی

در سال ۱۳۶۸ نیز در نمایش “حضور” به کارگردانی حسین پارسایی بازی کرده و اولین تجربه کارگردانی خود را با نمایش “صد بار اگر توبه شکستی بازآ” انجام داده است. پس از آن، کارگردانی نمایش‌هایی همچون خارودل، عود بر آتش، یکی بود یکی نبود، “خاله ادیسه، جنگ کور، داروگیر پهلوان، شیرین به روایت امروز، مردی در بند، افرا، مرگ در ساعت مرغابی، پروانه در آتش، خواهر عشق و غیره را بر عهده داشته است.

بیوگرافی بازیگر نقش مالک در سریال یوسف پیامبر

بازیگری

همچنین به عنوان بازیگر در نمایش‌هایی همچون قصیده بلند باران، بانوی بی‌نشان، خورشید کاروان، شکفتن، عشق روی خرپشته، زخم مدینه، از خاک تا افلاک، کانال کمیل و در قاب ماه حضور داشته است. برخی از این نمایش‌ها در جشنواره‌های مختلف تئاتری شرکت کرده و ایشان به عنوان بازیگر جوایزی از سوی هیئت داوران دریافت کرده است.

تئاتر

در زمینه کارهای تصویری، سید جواد طاهری در تله تئاتر‌هایی مانند شبیه پدر و تپه افلاک و سریال‌هایی همچون یوسف پیامبر، چهل سرباز و غروب بی‌پایان حضور داشته است. همچنین در فیلم سینمایی آسو و آخرین کار بازیگری خود در فیلم سینمایی ملک سلیمان به کارگردانی شهریار بحرانی شرکت کرده است.

بیشتر بخوانید:

بازیگر نقش مالک در سریال یوسف پیامبر【بیوگرافی محمدجواد طاهری اهل کجاست؟ + همسر و فرزندان】

روابط عاطفی ؛ محمدجواد طاهری و همسرش

محمدجواد طاهری متاهل و دارای فرزند است. اطلاعاتی از بیوگرافی همسر محمدجواد طاهری و فرزندانش در دسترس نیست.

پیج اینستاگرام محمدجواد طاهری

با آیدی javadtaheri_official می‌توانید به صفحه اینستاگرام محمدجواد طاهری، یکی از بهترین بازیگران مرد ایرانی دسترسی داشته باشید.

آلبوم عکس های محمد جواد طاهری

بازیگر نقش مالک در سریال یوسف پیامبر【بیوگرافی محمدجواد طاهری، جزئیات زندگی شخصی + همسر و فرزندان 】 بازیگر نقش مالک در سریال یوسف پیامبر【بیوگرافی محمدجواد طاهری، جزئیات زندگی شخصی + همسر و فرزندان 】 بازیگر نقش مالک در سریال یوسف پیامبر【بیوگرافی محمدجواد طاهری، جزئیات زندگی شخصی + همسر و فرزندان 】 بازیگر نقش مالک در سریال یوسف پیامبر【بیوگرافی محمدجواد طاهری، جزئیات زندگی شخصی + همسر و فرزندان 】 بازیگر نقش مالک در سریال یوسف پیامبر【بیوگرافی محمدجواد طاهری، جزئیات زندگی شخصی + همسر و فرزندان 】

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا