بیوگرافی و تاریخچهورزشکاران

بیوگرافی هنی رامبد مربی بدنسازی ایرانی هادی چوپان کیست؟

هانی رامبد کیست؟

هانی رامبد یا هنی رامبد، کارشناس و مربی برجسته پرورش اندام در جهان است. هانی رامبد به عنوان یکی از پرافتخارترین مربیان در تاریخ مسابقات مستر المپیا شناخته می‌شود. در این مقاله از تایم سیتی به بیوگرافی هنی رامبد مربی بدنسازی کیست خواهیم پرداخت.

بیوگرافی هنی رامبد مربی بدنسازی کیست【جزئیات زندگی شخصی + همسر و فرزندان 】

بیوگرافی هنی رامبد

هنی رامبد در سال ۱۳۵۳ در کویت به دنیا آمده است. هنی دارای مدرک لیسانس در رشتهٔ زیست شناسی و فیزیولوژی اعصاب از دانشگاه کالیفرنیا است. هنی رامبد اصالتاً ایرانی است، اصالت والدین هنی از سمت بندر انزلی است، اما خود هنی در کویت به دنیا آمده است.

به دلیل اینکه پدرش اصالتاً عرب بوده است، برای هنی یک نام عربی انتخاب شده است؛ با این حال، هنی خود را همیشه یک ایرانی می‌داند و با افتخار از ایرانی بودن خود سخن می‌گوید. هنی و خانواده‌اش مدتی را در کویت سپری کردند و سپس به لندن سفر کردند. بعد از مدتی در لندن، به دلیل شغل معلمی پدرش در حوزهٔ تربیت بدنی، به آمریکا سفر کردند.

هنی از کودکی به زبان فارسی علاقه‌مند بوده و همیشه سعی می‌کرده در میان ایرانیان حاضر شده و فارسی صحبت کند. اما جالب است بدانید که اکنون هنی قادر به خواندن و نوشتن در زبان فارسی نیست و در صورت تمایل به برقراری ارتباط با او باید متن را به زبان انگلیسی تایپ کنید تا متوجه شود.

بیشتر بخوانید:

روابط عاطفی؛ هنی رامبد و همسر

همسر هنی رامبد، فریناز نیز اصالتاً ایرانی است. طبق گفتهٔ خودش، او از سن حدود ۶ سالگی به آمریکا مهاجرت کرده است. این زوج صاحب یک پسر به نام کامران هستند.

بیوگرافی هنی رامبد مربی بدنسازی کیست【جزئیات زندگی شخصی + همسر و فرزندان 】

مربیگری هانی رامبد

هنی رامبد، دوست داشت ورزش را ادامه دهد و به عنوان یک بدنساز حرفه‌ای، به مقام جهانی دست پیدا کند. اما مصدومیت بزرگی باعث شد که دیگر نتواند ورزش را ادامه دهد.

با این حال، او با ذهنیت مثبت خود به این نتیجه رسید که اگرچه خودش نمی‌تواند ورزش را ادامه دهد، اما توانایی پرورش دیگران را دارد.

بنابراین، او تصمیم گرفت تا به عنوان مربی در زمینه پرورش اندام فعالیت کند. با حضور در باشگاه‌های مختلف و مشورت با سایر مربیان، او به این نتیجه رسید که یک سیستم تمرینی را ابداع کند تا ورزشکاران به کمک آن به اهدافشان برسند.

او این سیستم را Fst-7 نامگذاری کرد و در همین زمان تصمیم گرفت یک شرکت مکمل‌های غذایی تأسیس کند. این شرکت با نام Evogen شناخته می‌شود و در حال حاضر در بیش از ۲۰ کشور، نمایندگی‌های فروش خود را دارد.

پس از تأسیس این شرکت، افراد معروفی در زمینه پرورش اندام، بازیگران و ورزشکاران از رشته‌های مختلف به او مراجعه کردند. حضور این ورزشکاران تنها برای خرید مکمل نبود، زیرا هانی رامبد برنامه تمرینی هم به ورزشکاران می‌دهد. در حال حاظر برنامه غذایی هنی رامبد را بسیاری از ورزشکاران مطرح بدنسازی جهان استفاده می‌کنند.

شاگردان هنی رامبد

فیل هیث، جی کاتلر، جرمی بوندیگا از افراد معروفی بودند که برنامه‌ها و مکمل‌های خود را تحت نظر هنی رامبد می‌گرفتند. و همچنین هانی رامبد و راک نیز باهم کار کرده‌اند.

فیل هیث از بهترین شاگردان او پرورش اندام بوده است که با کمک هنی رامبد، به عنوان قهرمان مستر المپیا برای ۷ سال متوالی تبدیل شد.

همچنین جی کاتلر بدنساز حرفه‌ای آلمانی-آمریکایی نیز با هدایت هنی رامبد، پس از فیل هیث، ۴ بار قهرمان مسابقات المپیا شد.

و شاید شاخص‌ترین شاگرد او که در بین ایرانیان هم محبوبیت بسیاری دارد هادی چوپان بوده است که در سال 2022 به قهرمانی مستر المپیا دست یافت.

آدرس اینستاگرام هنی رامبد

هنی رامبد اینستاگرام خود را در خصوص فعالیت های مربیگری فعال کرده است که در ادامه آدرس صفحه را در اختیار شما همراهان قرار می دهیم.

با آیدی hanyrambod می‌توانید به صفحه اینستاگرام هنی رامبد دسترسی داشته باشید.

آلبوم تصاویر هنی رامبد

بیوگرافی هنی رامبد مربی بدنسازی کیست【جزئیات زندگی شخصی + همسر و فرزندان 】

بیوگرافی هنی رامبد مربی بدنسازی کیست【جزئیات زندگی شخصی + همسر و فرزندان 】

بیوگرافی هنی رامبد مربی بدنسازی کیست【جزئیات زندگی شخصی + همسر و فرزندان 】

بیوگرافی هنی رامبد مربی بدنسازی کیست【جزئیات زندگی شخصی + همسر و فرزندان 】

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا