افراد مشهوربیوگرافی و تاریخچه

حدیث اسلامی زن مشهدی کیست ؟ از ناپدید شدن تا ماجرای قتل او

بیوگرافی حدیث اسلامی

در مقاله حدیث اسلامی زن مشهدی کیست ؟ به بررسی زوایای مختلف ماجرای ناپدیدی تا قتل ان زن جوان مشهدی پرداخته‌ایم. بیوگرافی، قاتلین، محل جسد و ریز جزئیات ماجرای قتل و علت آن را شرح داده‌ایم. در انتهای این مقاله همراه ما باشید.

در تاریخ ۲۹ مهرماه ۱۴۰۲، زنی به نام حدیث اسلامی، ۲۶ ساله و اهل مشهد، در میدان پانزده خرداد مشهد، جلوی خانه‌اش ناپدید شد و پس از گذشت دو هفته، جسد او در اطراف روستای بهار، واقع در جاده خین عرب مشهد، کشف شد. طبق شواهد موجود و تشریحات پزشک قانونی، حدیث اسلامی به دلیل تیراندازی با گلوله به سر، از نزدیک کشته شده و به قتل رسیده است. بر اساس گزارش پلیس، مشخص شده است که همسر حدیث اسلامی مسئول قتل او است.

در ادامه همراه تایم سیتی باشید.

بیوگرافی حدیث اسلامی

حدیث اسلامی اهل مشهد است و در سال ۱۳۷۶ در این شهر متولد شده است. او علاقه‌مند به عکاسی و فیلمبرداری عروسی است. او در آبان 1401 با مسعود مردی 35 ساله، نامزد کرده بود و قصد داشتند با یکدیگر ازدواج کنند.

حدیث اسلامی زن مشهدی کیست ؟ از ناپدید شدن تا ماجرای قتل او

ماجرای ناپدید شدن و به قتل رسیدن حدیث اسلامی زن مشهدی

در گزارشی درباره مفقودی زنی ۲۶ ساله به نام “حدیث”، خانواده او نگرانی خود را بیان می‌کنند. به همین دلیل، تحقیقات گسترده‌ای بلافاصله آغاز و مشخص شد که خودروی حدیث اسلامی در اطراف میدان حافظ مشهد با شیشه‌های شکسته همراه با سوئیچ رها شده است. با مشاهده لکه‌های خون در خودرو و اطراف آن که پس از تحقیق متوجه شدند متعلق به حدیث اسلامی است، فرضیه قتل رنگ و بویی جدی گرفت.

با تحقیقات و رصدهای اطلاعاتی، کارآگاهان به اختلافات خانوادگی و همسر او رسیدند. در نتیجه با هماهنگی با قاضی به سراغ همسر زن رفتند و او را مورد بازجویی قرار دادند؛  اما این مرد در تحقیقات اولیه ادعا کرد که همسرش با او تماس گرفته و سپس برای خرید مواد غذایی به فروشگاه رفته است. زمانیکه با او تماس می‌گیرد تا جویای احوالش شود، کسی پاسخ نمی‌دهد.

با تحقیقات شبانه‌روزی و فاش شدن ماجرای مالکیت باغ ویلای مسکونی که به نام حدیث اسلامی ثبت شده بود، آرام آرام معمای قتل حدیث حل شد. همسر او در حضور مقام قضایی به قتل همسرش به دلیل اختلاف درباره سند مالکیت باغ ویلا اعتراف کرد و ادعا کرد که یکی از بستگانش را استخدام کرده تا او را با شلیک گلوله به قتل برساند. در طی این اعتراف همدست دوم در نیشابور دستگیر شد. این پرونده هنوز در دست بررسی‌های نهایی است.

علت قتل حدیث اسلامی

حدیث اسلامی به دلیل اختلاف خانوادگی با همسر خود بر سر سند مالکیت یک باغ در اطراف مشهد به قتل رسید.

محل کشف جسد حدیث اسلامی

با اعتراف همسر اسلامی یک گروه از کارآگاهان به روستای بهار رفتند و پس از جستجو در نهایت جسد او را یافتند. همسر مقتول علاوه‌بر اعتراف، مکان پنهان‌کردن طلاها و اسلحه کلت جنگی را به کارآگاهان اعلام کرد. آن‌ها در شب گذشته این اشیا را از زیر خاک در بولوار کشاورز کشف و ضبط کردند.

قاتلین حدیث اسلامی

در انتهای مقاله حدیث اسلامی زن مشهدی کیست به قاتلین او اشاره داریم. شوهر حدیث اسلامی و یکی از اقوام دور شوهر او که در نیشابور ساکن بود، قاتلین این ماجرای جنایی هستند. با این حال اینکه کدام یک از این دو به سمت اسلامی شلیک کرده‌اند، معما باقی مانده است.

بیشتر بخوانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا