بیوگرافی و تاریخچهورزشکاران

بیوگرافی عرفان کرمی گزارشگر فوتبال 【روابط عاطفی + جزئیات زندگی شخصی】

عرفان کرمی کیست ؟

کرمی گزارشگر فوتبال است و در این مقاله قصد داریم به بیوگرافی عرفان کرمی بپردازیم. عرفان کرمی، گزارشگر جوان و با استعداد صداوسیما و یکی از دوستان صمیمی بابک جهانبخش است. او از سن ۱۵ سالگی با شرکت در مسابقه “آقای گزارشگر” وارد عرصه گزارشگری فوتبال شده و توانسته است جایگاه خوبی را در میان گزارشگران ایرانی به دست آورد.

عرفان کرمی از سال ۹۶ تا ۹۷ با گزارش مسابقات فوتبال داخلی و خارجی در شبکه اینترنتی آیو اسپرت فعالیت داشت. همچنین، او از سال ۹۸ به عنوان یکی از گزارشگران برنامه فوتبال برتر در تلویزیون فعالیت می‌کند. این امر به عنوان مهم‌ترین فعالیت‌های او در تلویزیون محسوب می‌شود.

عرفان کرمی توانسته با جلب اعتماد مسئولان بخش ورزشی شبکه سه در سالهای اخیر گزارش بسیاری از مسابقات فوتبال را بر عهده بگیرد. برای بررسی بیشتر بیوگرافی این گزارشگر جوان تا انتهای این مقاله همراه تایم سیتی باشید.بیوگرافی عرفان کرمی گزارشگر فوتبال 【روابط عاطفی + جزئیات زندگی شخصی】

بیوگرافی عرفان کرمی

عرفان کرمی در تاریخ ۵ شهریور ۱۳۷۷ در شهر تهران به دنیا آمد. او در حال حاضر دانشجوی رشته مهندسی معدن در دانشگاه تهران است.

 وی در زمینه اجرا سابقه زیادی دارد و به همراه آزاده صمدی، علی انصاریان، بهرنگ علوی و مجید یاسر برنامه جام جهانی به نام “زابیواکا” را در سال ۹۷ از شبکه اینترنتی آیو اسپرت اجرا کرده است. همچنین، اجرای برنامه جام برتر که هر هفته از شبکه امید پخش می‌شود نیز به عهده عرفان کرمی است.

عرفان کرمی در دانشگاه تهران در زمینه  اجرا، فعالیت داشته است و به دلیل تسلط بر گفتار، اجرای برخی از سمینارها و مراسم‌های مختلف را بر عهده دارد.

اولین تجربه حرفه‌ای عرفان کرمی در گزارشگری مسابقه استقلال تهران و پیکان بود که در تاریخ ۱۸ آذرماه ۱۳۹۸ در ورزشگاه آزادی برگزار شد و با نتیجه ۲ بر ۲ به پایان رسید.

گزارش فوق‌العاده کرمی در این مسابقه نشان داد که او یکی از گزارشگران آینده‌دار است و می‌تواند در تلویزیون جایگاه مهمی را به دست آورد.

بیوگرافی عرفان کرمی گزارشگر فوتبال 【روابط عاطفی + جزئیات زندگی شخصی】

عرفان کرمی کجا ساکن است ؟

عرفان کرمی در حال حاضر در تهران زندگی می‌کند.

روابط عاطفی عرفان کرمی

عرفان کرمی مجرد است.

آدرس اینستاگرام عرفان کرمی

پیج اینستاگرام عرفان کرمی گزارشگر فوتبال  را می توانید با آیدی erfan.karami دنبال کنید.

آیدی اینستاگرام عرفان کرمی

آلبوم تصاویر عرفان کرمی

بیوگرافی عرفان کرمی گزارشگر فوتبال 【روابط عاطفی + جزئیات زندگی شخصی】 بیوگرافی عرفان کرمی گزارشگر فوتبال 【روابط عاطفی + جزئیات زندگی شخصی】 بیوگرافی عرفان کرمی گزارشگر فوتبال 【روابط عاطفی + جزئیات زندگی شخصی】 بیوگرافی عرفان کرمی گزارشگر فوتبال 【روابط عاطفی + جزئیات زندگی شخصی】 بیوگرافی عرفان کرمی گزارشگر فوتبال 【روابط عاطفی + جزئیات زندگی شخصی】

بیشتر بدانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا