بیوگرافی و تاریخچهافراد مشهور

بیوگرافی بهاره جنگروی کیست 【 همسر، فرزندان و جزئیات درگیری اخیر او】

بهاره جنگروی مدیر مسئول جنبش دختران انقلاب کیست؟

در این مقاله به بیوگرافی بهاره جنگروی کیست ، پرداختیم با ما در تایم سیتی تا انتهای این مقاله همراه باشید.

بهاره جنگروی، مدیرمسئول جنبش “دختران انقلاب” در ۸ سال گذشته، پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه به همراه گروهی از دوستانش که به حجاب اهمیت می‌دهند، تصمیم گرفتند با توجه به شرایط آن زمان به مطالعه فرهنگی مشغول شوند.

بیوگرافی بهاره جنگروی

بهاره جنگروی یک فعال حجاب بان و مسئول مجموعه دختران انقلاب در زمینه حجاب و عفاف است. او در سال ۱۳۶۵ در تهران به دنیا آمده و مدرک تحصیلی او در رشته مهندسی است. همچنین جنگروی جزو خانواده شهداست.

فعالیت‌های اخیر او در زمینه امر به معروف و نهی از منکر و حجاب و عفاف است. خانم جنگروی ابتدا فعالیت خود را در بسیج دانشجویی آغاز کرد.بیوگرافی بهاره جنگروی کیست【 همسر و فرزندان + جزئیات 】

فعالیت های بهاره جنگروی

او در مصاحبه با یکی از خبرگزاری‌ها گفته است:

پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه، من و یک گروه از دوستانی که به حجاب علاقه‌مند بودند، تصمیم گرفتیم با توجه به فضای آن زمان به مطالعه فرهنگی بپردازیم. ما علاقه‌مند بودیم بفهمیم که حضرت آقا (مقام معظم رهبری) درباره امر به معروف و نهی از منکر چه نگرشی دارند و چرا ایشان به امر به معروف به عنوان یک وظیفه مهم اشاره می‌کنند که به ندرت توجه می‌شود.

به نظر رهبر انقلاب، تکرار امر به معروف و نهی از منکر اهمیت بسیاری دارد و از آنجایی که این کار به تکرار و پیگیری نیاز دارد، اغلب از ذهن مردم فراموش شده است.

هنگامی که ما شاهد حضور دخترانی در خیابان انقلاب و بی‌حجابی آن‌ها بودیم، متوجه شدیم تأخیر بیش از این قابل قبول نیست و این فضا برای ما بسیار سنگین شده است. بنابراین، ما یک گروه مردمی به نام “دختران انقلاب” را تشکیل دادیم و به برنامه‌ریزی برای اقداماتمان پرداختیم.

در غرب امروزی، ظاهراً زنان به عنوان کالایی به فروش می‌رسند و قیمتی برای آن‌ها تعیین می‌شود؛ به طوری که آن زنان نمی‌دانند پدر فرزندشان کیست و در دادگاه‌های کشورشان این مسئله را مطالبه می‌کنند.

از دیدگاه دشمنان، اگر زن از مرکز خانواده دور شود، دیگر زمانی برای تربیت فرزند باقی نخواهد ماند و نخستین کسانی که برای اسلام و انقلاب جان خود را فدا کنند، دیگر وجود نخواهند داشت.

به گفته حضرت آقا، اگر وضعیت حجاب در ایران آزاد شود (که به نظرم منظورشان از این عبارت این است که از اجبار و محدودیت‌ها آزاد شود)، وضعیت ایران نسبت به ترکیه بدتر خواهد شد. حضرت آقا اخطارهای خود را در این زمینه داده و اظهار داشته‌اند که “حجاب” دستور خداست و مردم به ما روی آورده‌اند تا این دستور الهی را اجرا کنیم. آیا ممکن است که ما بخواهیم دستور خدا را اختیاری کنیم؟

بیوگرافی بهاره جنگروی کیست【 همسر و فرزندان + جزئیات 】

همسر بهاره جنگروی و فرزندان

بهاره جنگروی چند سال پیش ازدواج کرده و هم اکنون متاهل است. او دو فرزند دوقلو دارد. اطلاعاتی از اینکه همسر بهاره جنگروی کیست، در دسترس نیست.

سوابق کاری بهاره جنگروی

با سپری کردن اوقات خود در محیط خانواده شهدا و مشاهده دغدغه‌های آن‌ها در حوزه حجاب و عفاف، بهاره جنگروی با وجود داشتن دو فرزند دوقلو، تصمیم گرفت این کار پر فراز و نشیب و خطیر را با اعتقاد قلبی به عنوان یک فعال فرهنگی آغاز کند.

تا به امروز، او توانسته است بسیاری از دختران کم حجاب را جذب کرده و از آن‌ها به عنوان یک آمر به معروف در این مجموعه استفاده کند. برخی بهاره جنگروی را حجاب‌بان آرمیتا می‌دانند.

راه ارتباطی با کانال بهاره جنگروی

بهاره جنگروی یکی از کانال‌های ارتباطی با مجموعه “دختران انقلاب” را از طریق هیئت هفتگی صراط‌الزهرای دختران انقلاب معرفی می‌کند. او توضیح می‌دهد:

این هیئت هر هفته چهارشنبه رأس ساعت ۳ بعدازظهر در مجموعه شهدای هفت تیر واقع در سرچشمه تهران برگزار می‌شود. در این هیئت، بعد از ورود مهمانان، چند میز شامل ثبت‌نام، فرهنگی، خادمین، آموزش و … چیده شده است.

افرادی که علاقه‌مند به فعالیت در این مجموعه هستند، می‌توانند فرم‌های تهیه شده را پر کنند تا در اسرع وقت با آن‌ها تماس گرفته شود. سپس با توجه به توانمندی و علاقه‌مندی آن‌ها از استعدادشان استفاده می‌شود.

علاوه بر این، با رفتن به صفحه دختران انقلاب در فضای مجازی، می‌توان عضو این مجموعه شد.

بیشتر بدانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا