بیوگرافی و تاریخچهبازیگران

بازیگر نقش آرزو در فیلم هتل 【بیوگرافی فرزانه قاسم زاده + آثار و زندگی شخصی】

فرزانه قاسم زاده کیست؟

فرزانه قاسم زاده در فیلم هتل در نقش آرزو به ایفای نقش پرداخته است. در این مقاله به بررسی بیوگرافی بازیگر نقش آرزو در فیلم هتل یا به طور دقیقتر بیوگرافی فرزانه قاسم زاده پرداخته‌ایم. به فیلم و سریال‌ها، زندگی شخصی، صفحه اینستاگرام و دیگر جزئیات زندگی شخصی او اشاره داریم. در ادامه این مقاله همراه تایم سیتی باشید.

نقش آرزو در فیلم هتل

او در نقش “آرزو دائمی”، عاشق “مسعود مروجی” که بازیگری با استعداد است در این فیلم حضور دارد. نقش مسعود مروجی توسط “محسن کیایی” ایفا می‌شود. بازی فرزانه قاسم‌زاده در این فیلم با تمرکز بر شخصیت “آرزو دائمی” و با بازی برجسته خود با مسعود مروجی، توانسته است احساسات این شخصیت را به طور زیبایی بازتاب کند.

بازیگر نقش آرزو در فیلم هتل 【بیوگرافی فرزانه قاسم زاده + آثار و زندگی شخصی】

بیوگرافی فرزانه قاسم زاده

فرزانه قاسم زاده، تاریخ ۱ اردیبهشت ۱۳۶۶ در شهر تهران به دنیا آمد. او تحصیلات خود را در رشته‌های کامپیوتر و روانشناسی بالینی به اتمام رسانده است. از سال ۱۳۹۱ به عنوان یک بازیگر حرفه‌ای در عرصهٔ هنر فعالیت می‌کند. 

فرزانه قاسمی در طول مسیر حرفه بازیگری خود، دوره‌های آموزشی متعددی را زیر نظر بازیگران برجسته‌ای همچون پانته‌آ بهرام، رضا بهبودی، سیامک صفری و رامبد جوان گذرانده است. این دوره‌ها به او کمک کرده‌اند تا مهارت‌های بازیگری خود را بهبود بخشد و به یک بازیگر حرفه‌ای تبدیل شود.

فرزانه قاسم زاده در سال ۱۳۹۱ با بازی در فیلم “سپیده” که توسط میرحسینی ساخته شده بود، وارد دنیای سینما شد. با این حال، بیشترین شهرت خود را به دلیل بازی در نقش آرزو دائمی در فیلم هتل کسب کرد. نقش وی در این فیلم باعث شد تا او توجه بسیاری از مخاطبان و صاحب‌نظران را جلب کند.

از جمله دستاوردهای فرزانه قاسم‌زاده می‌توان به دریافت دیپلم افتخار برای بازی در فیلم کوتاه “عشقتر و مشکلات خود را بما بسپارید” در دومین جشنوارهٔ مؤسسهٔ فیلم و تئاتر هیلاج اشاره کرد. این جایزه نشان از تلاش و استعداد او در عرصهٔ هنر است.

علاوه‌بر سینما، فرزانه قاسم‌زاده در حوزهٔ تئاتر نیز فعالیت دارد. نمایش “یک اتفاق کوچک” به کارگردانی حمید عبدالحسینی در مجموعهٔ تئاتر محراب روی صحنه رفته است و فرزانه قاسم‌زاده در این نمایش نقشی را بازی کرده است.

روابط عاطفی فرزانه قاسم زاده

اطلاعات دقیقی در این باره در دست نیست.

فیلم و تئاتر های فرزانه قاسم زاده

  • هتل
  • سپیده
  • عشقتر و مشکلات خود را بما بسپارید
  • نمایش یک اتفاق کوچک
  • تئاتر محراب

پیج اینستاگرام آرزو در فیلم هتل

با آیدی farzaneh–ghasemzadeh می‌توانید به صفحه اینستاگرام فرزانه قاسم زاده دسترسی داشته باشید.

آیدی اینستاگرام فرزانه قاسم زاده

آلبوم تصاویر فرزانه قاسم زاده

آلبوم تصاویر فرزانه قاسم زاده

آلبوم تصاویر فرزانه قاسم زاده

بازیگر نقش آرزو در فیلم هتل【بیوگرافی فرزانه قاسم زاده 】

بازیگر نقش آرزو در فیلم هتل【بیوگرافی فرزانه قاسم زاده 】

بیشتر بدانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا