بیوگرافی و تاریخچهبازیگران

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی【زمان پخش + خلاصه داستان】

ستاره شمالی یک سریال تلویزیونی در ژانر رمانتیک و کمدی است که در کشور ترکیه ساخته شده است. این سریال توسط ارسوی گولر کارگردانی شده است و در تاریخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۹ به صورت اولیه در شبکهٔ Show TV پخش شده است. ستاره شمالی شامل ۸۰ قسمت می‌باشد و در تاریخ ۱۴ ژوئن ۲۰۲۱ به پایان رسیده است. در ادامه این مقاله به بررسی بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی می‌پردازیم. پس با تایم سیتی همراه باشید.

خلاصه داستان سریال ستاره شمالی

ییلدیز و کوزی از دو خانواده اصیل کارادنیز هستند. اما در گذشته، کوزی به دلیل تحصیل در دانشگاه به استانبول رفته و با دختری به نام شعله ازدواج کرده است. آنها سه دختر به نام‌های فریده، گوکچه و مینه دارند و کوزی نیز به عنوان یک فرد ثروتمند شناخته می‌شود.

اما در سال ۲۰۱۹، شعله به کوزی خیانت کرده و تمام پول‌های او را دزدیده است. به همین دلیل، کوزی به کارادنیز بازمی‌گردد و داستان از آنجا شروع می‌شود. در ادامه داستان، روابط بین کوزی، ییلدیز و خانواده‌هایشان مورد بررسی قرار می‌گیرد و مشکلاتی که در طی زندگیشان پیش آمده است حل می‌شود.

زمان پخش سریال ستاره شمالی

سریال ستاره شمالی شنبه تا پنجشنبه ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه جم کمدی در حال پخش است. اگر فرصت تماشای این سریال جذاب را از دست دادید، می‌توانید بازپخش آن را ساعت ۰۵:۰۰ و ۱۷:۰۰ روز بعد از همین شبکه تماشا کنید.

  • زمان پخش: شنبه تا پنجشنبه ساعت ۲۳:۰۰
  • تکرار پخش: ساعات ۰۵:۰۰ و ۱۷:۰۰
  • شبکه: جم کمدی

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی

بازیگران مشهور بسیاری در این سریال محبوب و پربیننده بازی کرده‌اند که اسماعیل دمیرجی، آسلیهان گون، جان کیزیلتوغ، برفین نیلسو آکتاش، تویگان آوان اوغلو، اسلیهان کاپانشاهین، کورحان کول، گیزم گونش، بوراک جان، مروه سن، اینان یلماز، اجم بالتاجی، شوکرو اوچونجو، یوکسا تامر برینجی، اوغور دمیر پهلوان، جان کاراکوچ، خلیل ابراهیم کروم، فردا کاینار، جزمی باسکین، هانده یلماز، حسین سوی جیلان، زینب کانکونده، امراه ازدیلک، زینب کالتوک، اوزگون کارامان، یاسمین هادیونت، مرت یاووزجان و ملتم تورونر از جمله این هنرپیشگان هستند. بنابراین به بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالیمی‌پردازیم!

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ اسلیهان گونر - aslihan guner

آسلیهان گونر

آسلیهان گونر بازیگر ترکیه‌ای است و در تاریخ ۱۷ دسامبر ۱۹۸۷ متولد شده است. او قد ۱۷۰ سانتی‌متر و وزن ۵۵ کیلوگرم دارد. در دانشگاه رشته روابط عمومی و تبلیغات را شروع کرد اما انصراف داد و به بازیگری روی آورد. او در سن ۱۵ سالگی با بازی در سریال عاصی و شفکات تپه به شهرت رسید.

آسلیهان گونر در سال ۲۰۱۳ با همبازی خود در سریال شفکات تپه به نام مرت کیلیچ ازدواج کرد. در همین سریال، نقش ییلدیز کادی‌اوغلو را بازی کرد که معشوق سابق ییلیز بود و شخصیتی عصبی داشت.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ اسماعیل دمیرجی - ismail demirji

اسماعیل دمیرجی

اسماعیل دمیرجی بازیگر ترکیه‌ای است و در تاریخ ۱۳ نوامبر ۱۹۸۴ در انکارا به دنیا آمده است. او قد ۱۹۲ سانتی‌متر و وزن ۸۰ کیلوگرم دارد. دمیرجی فارغ التحصیل رشتهٔ تئاتر از هنرستان و دانشگاه انادولو است و با بازی در مجموعه‌های ستاره شمالی و تصادف به شهرت رسیده است.

در سال ۲۰۱۷، دمیرجی با بازیگر هانده سورال که خواهر بازیگر معروف بنسو سورال است، ازدواج کرد. در سریال ستاره شمالی، او نقش کوزی را بازی کرده است.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ برفین نیلسون آکتاش - berfin nilson aktash

برفین نیلسو آکتاش

برفین نیلسو آکتاش بازیگر ترکیه‌ای است و در تاریخ ۲۱ سپتامبر ۱۹۹۸ در آنکارا به دنیا آمده است. او قد ۱۷۰ سانتی‌متر و وزن ۵۲ کیلوگرم دارد. آکتاش فارغ التحصیل آکادمی هنری Talent House و دانشگاه هنر معمار سنان در رشتهٔ تئاتر است و بیشتر به خاطر بازی در سریال‌های تصادفی و ستاره شمالی شناخته شده است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  بهترین فیلم های مارگو رابی [18+ فیلم از ستاره باربی 2023]

وی دختر مجری مشهور ترک به نام مهمت اوغلو و نقاش فاطما اوغلو است و سه خواهر نیز دارد. او در سریال ستاره شمالی نقش گوکچه را بازی کرده است که دختر وسطی کوزی است و به عثمان علاقه‌مند است و شخصیتی لجباز دارد. همچنین، آرزوی او در آینده کارگردانی بزرگی است.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ جان کیزیلتوغ - jan kiziltug

جان کیزیلتوغ

جان کیزیلتوغ بازیگر و خوانندهٔ ترکیه‌ای است و در تاریخ ۱۰ دسامبر ۱۹۹۴ در ازمیر به دنیا آمده است. او قد ۱۷۵ سانتی‌متر و وزن ۸۰ کیلوگرم دارد. کیزیلتوغ فارغ التحصیل رشتهٔ موسیقی از دانشگاه Işılay Saygın و رشتهٔ تئاتر از دانشگاه بیکنت است و کار بازیگری را با بازی در سریال گودال در سال ۲۰۱۷ آغاز کرد.

او در این سریال، نقش عثمان را بازی کرده است. عثمان پسر عموی امین است و یک رانندهٔ مینی‌بوس است و علاقه‌مند به گوکچه است.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ اسلیهان کاپان شاهین - aslihan kapanshahin

اسلیهان کاپانشاهین

اسلیهان کاپانشاهین بازیگر ترکیه‌ای است و در تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۰۰ در استانبول به دنیا آمده است. او قد ۱۶۳ سانتی‌متر و وزن ۵۴ کیلوگرم دارد. کاپانشاهین نیز دانشجوی رشتهٔ تئاتر در دانشگاه هنرهای زیبایی معمار سنان است و پدرش نیز در این صنعت فیلمبرداری فعالیت می‌کند. او همچنین یک خواهر و برادر دارد.

اسلیهان در حال حاضر به گفته خودش مجرد است و در سریال ستاره شمالی، نقش کوچکترین دختر کوزی را بازی کرده است. او دختری سر به هواست و به امین علاقه‌مند است.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ تویگان اوان اوغلو - tuygan avan oghlu

تویگان آوان اوغلو

تویگان آوان اوغلو بازیگر ترکیه‌ای است و در تاریخ ۱۹ ژانویه ۱۹۷۹ در ازمیر به دنیا آمده است. او قد ۱۸۹ سانتی‌متر و وزن ۸۵ کیلوگرم دارد. آوان اوغلو فارغ التحصیل موسسهٔ هنری موژدت گزن در دوره‌های آواز و بازیگری است و فعالیت خود را از سال ۲۰۱۴ آغاز کرده است. او بیشتر به خاطر بازی در سریال‌های عشق فرشتگان و ستاره شمالی و فیلم تحسین شدهٔ آیلا: دختر جنگ شناخته می‌شود.

در سریال ستاره شمالی، او در نقش برادر بزرگتر ییلدیز و صمیمی کوزی ظاهر شده است که روی ییلدیز غیرتی است و همچنین بسیار شکمو است.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ گیزم گونش - gizem gunesh

گیزم گونش

گیزم گونش بازیگر ترکیه‌ای است و در تاریخ ۳۰ نوامبر ۱۹۹۵ در استانبول به دنیا آمده است. او قد ۱۷۱ سانتی‌متر و وزن ۵۵ کیلوگرم دارد. گونش فارغ التحصیل رشتهٔ اقتصاد از دانشگاه کوچ است و با بازیگری از سال ۲۰۰۷ آغاز کرده است. او بیشتر به خاطر بازی در سریال‌های هزار و یک شب و ستاره شمالی شناخته می‌شود.

گیزم گونش دو برادر فوتبالیست دارد که برای تیم بشیکتاش بازی می‌کنند. در سریال ستاره شمالی نیز او عهده‌دار نقش بزرگترین دختر کوزی است که به عمر علاقه داشت اما عمر او را رها کرد.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ کورحان کول - korjan kol

کورجان کول

کورجان کول بازیگر ترکیه‌ای است و در سال ۲۰۰۱ در استانبول به دنیا آمده است. او قد ۱۹۰ سانتی‌متر و وزن ۸۰ کیلوگرم دارد. کول فارغ التحصیل رشتهٔ بازیگری از موسسهٔ Suedacilstudio است و با بازی در سریال ستاره شمالی به دنیای بازیگری وارد شده است. پیش از این، او به کار مدلینگ مشغول بوده است.

علاوه بر بازیگری، کورجان کول در رشتهٔ بدنسازی و کیک بوکسینگ نیز فعالیت می‌کند. در سریال ستاره شمالی، او نقش امین، پسر عموی عثمان و پسردایی ییلدیز را بازی می‌کند که به مینه علاقه‌مند است و خانواده‌اش را در یک تصادف از دست داده است.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ مروه سن - merve sen

مروه سن

مروه سن بازیگر ترکیه‌ای است و در تاریخ ۱۱ جولای ۱۹۹۰ در استانبول به دنیا آمده است. او قد ۱۶۹ سانتی‌متر و وزن ۷۰ کیلوگرم دارد. مروه سن فرزند خوانندهٔ مشهور ترک، اختر شعبان، است و فارغ التحصیل رشتهٔ تئاتر از دانشگاه هالیچ می‌باشد. او کار خود را از ۱۸ سالگی با بازی در تئاتر آغاز کرده است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  بهترین فیلم‌های لئوناردو دیکاپریو [15+ فیلم برتر از جوانی تا کنون ]

در سریال ستاره شمالی، مروه سن نقش ناهیده، همسر صفر و مادر درین سو را بازی می‌کند. او برای رسیدن کوزی و ییلدیز به هم تلاش زیادی کرده است.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ بوراک جان - burak can

بوراک جان

بوراک جان بازیگر ترکیه‌ای است و در تاریخ ۲۱ دسامبر ۱۹۹۶ در استانبول به دنیا آمده است. فعالیت خود را از سال ۲۰۱۳ آغاز کرده و برای بازی در فیلم Nadide Hayat و سریال Sana Bir Sır Vereceğim شناخته می‌شود.

در سریال ستاره شمالی، بوراک جان نقش برادر کوچکتر ییلدیز را بازی می‌کند که با صفر مثل موش و گربه هستند و به قمر علاقه پیدا می‌کند.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ اینان یلماز - inan yilmaz

اینان یلماز

اینان ییلماز بازیگر ترکیه‌ای است و در تاریخ ۲۹ می ۱۹۸۶ به دنیا آمده است. او قد ۱۷۶ سانتی‌متر دارد و فارغ التحصیل دانشگاه Hacettepe می‌باشد. در سریال ستاره شمالی، او نقش روحی را بازی می‌کند که زمانی عاشق ییلدیز بود اما بعداً عاشق فادیمه شد، اما فادیمه او را ترک کرد.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ شوکرو اوچونجو - shukru uchuncu

شوکرو اوچونجو

شوکری اوچونجه بازیگر، روزنامه‌نگار، فیلمنامه‌نویس، نویسنده و بنیانگذار تئاتر Gugulumdakiler اهل ترکیه است و در تاریخ ۲۶ جولای ۱۹۸۳ به دنیا آمده است.

در سریال ستاره شمالی، او نقش شوکری شیمشک، همسر اسما و همچنین پسردایی ییلدیز را بازی می‌کند.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ اجم بالتاجی - ecam baltaci

اجم بالتاجی

اجم بالتاجی بازیگر ترکیه‌ای است و در تاریخ ۲۵ جولای ۱۹۹۴ در استانبول به دنیا آمده است. او قد ۱۷۳ سانتی‌متر و وزن ۵۵ کیلوگرم دارد. او دانشجوی رشتهٔ هنر در دانشگاه استانبول است و در رشته‌های نقاشی و مجسمه‌سازی نیز فعالیت دارد. او بیشتر به خاطر بازی در سریال‌های خانم و دخترانش و زندگی من و به امید دست‌بند نمی‌شه زد شناخته می‌شود.

در سریال ستاره شمالی، اجم بالتاجی نقش قمر، خواهر کوچکتر کوزی را بازی می‌کند که به پویراز علاقه دارد.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ اوغور دمیر پهلیوان - ugur demir pehlivan

اوغور دمیر پهلوان

اغور دمیر پهلوان بازیگر ترکیه‌ای است و در تاریخ ۱ ژانویه ۱۹۶۳ در ترکیه به دنیا آمده است. او فارغ‌ التحصیل دانشکدهٔ هنرهای زیبا در دانشگاه است و کار خود را از سال ۱۹۹۸ آغاز کرده است.

او در آثار سینمایی و تلویزیونی زیادی ایفای نقش کرده است. اغور دمیر پهلوان یک دختر دارد و در سریال ستاره شمالی، نقش مادر کوزی و همسر شرف را بازی می‌کند. او دوست صمیمی حنیفه نیز هست.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ یوکسل تامر بیرینجی - yuksel tamer birinci

یوکسل تامر بیرینجی

یوکسل تامر برینجی بازیگر ترکیه‌ای است که در سریال “ستاره شمالی” نقش دایی ییلدیز، پدر عثمان و عموی امین را بازی می‌کند.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ خلیل ابراهیم کروم - khalil ebrahim krom

خلیل ابراهیم کروم

خلیل ابراهیم کروم بازیگر ترکیه‌ای است که در تاریخ ۱۵ نوامبر ۱۹۹۰ در استان آدانا متولد شده است. او فارغ‌ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه چوکوروا است.

او اولین تجربهٔ حرفه‌ای بازیگری خود را با سریال “Yeni Gelin” کسب کرده و در این سریال، نقش خلیل ابراهیم را بازی می‌کند که عاشق فریده است و در رقابت با مته است. علاوه بر این، وی در سریال‌های دیگری نیز به ایفای نقش پرداخته است.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ جان کاراکوچ - jan karakoch

جان کاراکوچ

جان کاراکوچ (Can Karakoç) بازیگر ترکیه‌ای است که در تاریخ ۲۰ ژوئن ۱۹۹۷ در اسکی‌شهر به دنیا آمده است. وی پیش از این در آثاری مانند “Bahari Beklerken” در سال ۲۰۱۹ و “Bir Damla Ask” در سال ۲۰۱۷ ظاهر شده است.

در سریال “ستاره شمالی”، جان کاراکوچ نقش مته گولر را بازی می‌کند که به فریده، دختر عثمان، علاقمند است و همچنین با امین و عثمان دوست صمیمی است.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ جزمی باسکین - jezmi baskin

جزمی باشکین

جزمی باشکین (Cezmi Baskın) بازیگر پیشکسوت ترکیه‌ای است که در تاریخ ۱۱ مارس ۱۹۴۹ در استانبول به دنیا آمده است. او ۱۷۳ سانتی‌متر قد دارد و فارغ‌التحصیل رشتهٔ تئاتر است. جزمی باشکین در فیلم‌ها و سریال‌های بسیاری به ایفای نقش پرداخته است.

در سریال “ستاره شمالی”، جزمی باشکین نقش پدر ییلدیز را بازی می‌کند که از کوزی، پدر عثمان، متنفر بود و همچنین ۲۰ سال با شرف دشمن بود، اما در نهایت دوباره با او آشتی کرد.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ فردا کاینار - ferda kaynar

فردا کاینار

فِردا کاینار (Ferda Kaynar) بازیگر ترکیه‌ای است که در سال ۱۹۷۵ به دنیا آمده است و فارغ‌التحصیل رشتهٔ شیمی است. او از نوجوانی به کار تئاتر مشغول شده است و در سال‌های اخیر به بازیگری در فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی روی آورده است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  زیباترین بازیگران زن کره ای ؛ معرفی بهترین آثار + پیچ اینستاگرام

او برای اولین بار با سریال “ستاره شمالی” بازی برای تلویزیون را تجربه کرد و در این سریال، نقش حنیفه، مادر ییلدیز و همسر یاشار را بازی می‌کند. او دوست صمیمی آمینه نیز هست. فِردا کاینار متاهل است و یک دختر دارد.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ حسین سوی جیلان - hosein soycilan

حسین سوی جیلان

حسین سوی جیلان (Hüseyin Soysalan) بازیگر پیشکسوت ترکیه‌ای است که در تاریخ ۱۲ آوریل ۱۹۵۹ در ترکیه به دنیا آمده است. او کار خود را از سال ۱۹۷۷ وقتی ۱۸ ساله بود، شروع کرده است.

در سریال “ستاره شمالی”، حسین سوی جیلان نقش شرف را بازی می‌کند که پدر کوزی است و مدت‌ها با کوزی و یاشار دشمنی و کینه داشت، اما بعدا با آنها آشتی کرد.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ هانده ییلماز - hande yilmaz

هانده ییلماز

هانده ییلماز (Hande Yılmaz) بازیگر ترکیه‌ای است که در تاریخ ۴ آوریل ۱۹۹۱ به دنیا آمده است و فارغ‌التحصیل رشتهٔ سینما و تلویزیون است.

او در سال ۲۰۱۱ برای بازی در سریال “Leyla and Mecnun” به شهرت رسید و در سال‌های بعدی نیز در سریال‌هایی مانند “Ask Taktikleri” و “Zengin ve Yoksul” به ایفای نقش پرداخت. در سریال “ستاره شمالی”، هانده ییلماز عهده‌دار نقش‌های ساره، صاحب کار و دوست گوکچه و مینه در نانوایی و دوست دختر سابق عثمان است‌.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ امراه اوزدلیک - emrah ozdelik

امراه اوزدلیک

امراه اوزدیلک (Emrah Özdilek) بازیگر ترکیه‌ای است که در تاریخ ۱۸ سپتامبر ۱۹۸۷ به دنیا آمده است. در سریال “ستاره شمالی”، او نقش دکتر جهان را بازی می‌کند که خواستگار ییلدیز بود ولی در نهایت با پمبه وارد رابطه شدند و اما از هم جدا شدند.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ امراه اوزدلیک - emrah ozdelikبیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ زینب کانکونده - zeynab kankonde

زینب کانکونده

زینپ کانکونده (Zeynep Kankonde) بازیگر ترکیه‌ای است که در تاریخ ۳ مارس ۱۹۸۰ در اسکی‌شهر به دنیا آمده است و ۱۵۳ سانتی‌متر قد دارد.

او از سال ۲۰۰۴ متاهل است و یک فرزند دختر دارد. در سریال “ستاره شمالی”، زینپ کانکونده نقش خواهر بزرگتر کوزی را بازی می‌کند که در گذشته عاشق دکتر جهان بود.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ امراه اوزدلیک - emrah ozdelikبیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ اوزکان کارامان - ozkan karaman

اوزگون کارامان

اوزگون کارامان (Özgün Karaman) بازیگر ترکیه‌ای است که در تاریخ ۱۵ ژانویه ۱۹۸۸ در استان قوجاایلی به دنیا آمده است.

در سریال “ستاره شمالی”، او نقش عمر را بازی می‌کند که عاشق سابق فریده، دوست عثمان، بوده است.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ زینب کالتوک - zeynab kaltuk

زینب کالتوک

 زینپ کالتوک (Zeynep Koltuk) بازیگر ترکیه‌ای است که در تاریخ ۲ ژانویه ۱۹۸۱ در استانبول به دنیا آمده است و ۱۷۱ سانتی‌متر قد دارد.

او در ابتدا دانشجوی رشتهٔ اقتصاد بوده و پس از آن به تئاتر روی آورده است. همچنین، زینپ کالتوک تسلط خوبی در رشته‌های هنری مانند پیانو و رقص باله دارد.

در سال ۲۰۱۳، او با یک بازیگر تئاتر ازدواج کرد. در سریال “ستاره شمالی”، زینپ کالتوک نقش شعله، همسر سابق کوزی و مادر فریده، گوکچه و مینه را بازی می‌کند که به کوزی خیانت کرده و ثروتش را بالا کشیده است.

بیوگرافی بازیگران سریال ستاره شمالی ؛ مرت یاووز جان - mert yavuzjan

مرت یاووز جان

مرت یاووزجان (Mert Yavuzcan) بازیگر ترکیه‌ای است که در تاریخ ۴ آوریل ۱۹۷۹ در آلمان به دنیا آمده است. وی فارغ‌التحصیل رشتهٔ هنرهای نمایشی دانشگاه بیلکنت آنکارا است.

او از سال ۲۰۰۹ با بازی در سریال “Unutulmaz” شهرت یافت و در سریال “ستاره شمالی” نیز نقش چتین، وکیل سابق کوزی را بازی می‌کند که به او خیانت کرده و قصد داشت به هر قیمتی با فریده ازدواج کند.

بیوگرافی بازگیران سریال ستاره شمالی ؛ یاسمین هادیونت - yasemin hadivent

یاسمین هادیونت

یاسمین هادیونت (Yasemin Hadivent) متولد ۶ ژوئن ۱۹۸۲ در صوفیه، بلغارستان است و در سال ۲۰۰۵ در برنامهٔ مسابقات ستارگان ترکیه رتبه اول را کسب کرد.

پدر وی اصالتا اهل آذربایجان، ایران بود و او را در سن ۹ سالگی از دست داد.

او همچنین به دلیل مشکلات قلبی، باله را کنار گذاشته است. در سریال “ستاره شمالی” نیز، یاسمین هادیونت نقش فادیمه، دوست صمیمی ییلدیز را بازی می‌کند که با وجود عشقش به روحی، او را ترک می‌کند.

بیوگرافی بازگیران سریال ستاره شمالی ؛ ملتم توزونر - meltem tuzuner

ملتم توزونر

ملتم توزونر هم یکی از بازیگران سریال ستاره شمالی است که در نقش زنی به نام اسما که همسر شوکری و دوست یلدیز است، در این سریال حضور دارد.

سریال ستاره شمالی چند قسمت دارد؟

سریال ستاره شمالی ۶۴ قسمت دارد که هر قسمت آن ۱۳۰ دقیقه زمان می‌برد.

بیشتر بخوانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا