فناوریموبایل

معرفی بهترین ربات ‌های دانلود آهنگ تلگرام ؛ 15 موزیک یاب حرفه ای تلگرام از قدیمی تا جدید

یکی از مهم‌ترین امکاناتی که تلگرام آن را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، ربات‌های آن هستند. ربات‌ های موزیک یاب تلگرام یکی از محبوبترین ربات‌هایی هستند که کاربران از آن برای دست‌یابی به آهنگ‌های گوناگون استفاده می‌کنند. در این مطلب از مجله تایم سیتی قصد داریم بهترین ربات‌ های دانلود آهنگ تلگرام را معرفی کنیم. فهرستی که ما در اینجا از بهترین ربات آهنگ یاب جمع‌آوری کرده‌ایم به دو بخش بات دانلود آهنگ خارجی در تلگرام (برای موزیک‌های خارجی) و بات آهنگ یاب داخلی (برای موزیک‌های ایرانی و داخلی) تقسیم خواهد شد.

لازم به ذکر است ربات‌هایی که در اینجا معرفی می‌شوند هم به عنوان ربات دانلود آهنگ از تلگرام اندروید و هم به عنوان ربات دانلود آهنگ تلگرام برای آیفون به کار می‌روند و هیچ فرقی نمی‌کند که دستگاه شما چی باشد.

پیشنهاد مطالعه: 

لیست بهترین ربات ‌های دانلود آهنگ تلگرام تا سال 1401

امروزه کسانی که ربات‌های تلگرام را توسعه می‌دهند بسیار زیاد هستند و در نتیجه هم‌اکنون در این پلتفرم محبوب ربات‌های بسیار زیادی برای این هدف وجود دارند. برخی از ربات‌ها پشتیبانی دائمی ندارند و خیلی زود از کار می‌افتند و از طرفی برخی از آن‌ها یک ربات موزیک یاب حرفه ‌ای به‌حساب می‌آیند و همیشه بدون وقفه خدمات خود را به کاربران ارائه می‌دهند.

این ربات‌ها در واقع نوعی ربات آهنگ درخواستی در تلگرام هستند و به کاربران اجازه می‌دهند به طیف وسیعی از موزیک‌های خارجی و داخلی جذاب دست یابند. کار با این بهترین ربات‌ های دانلود آهنگ تلگرام بسیار ساده است و کاربر فقط کافی است نام آلبوم، نام خواننده و یا نام آهنگ را به ربات تلگرام بدهد تا ربات در کمتر از یکی دو ثانیه آهنگ درخواستی کاربر را به او بدهد.

معرفی بهترین ربات‌ های دانلود آهنگ ایرانی تلگرام

در این بخش به معرفی بهترین ربات‌های دانلود آهنگ در تلگرام برای موزیک‌های ایرانی و داخلی می‌پردازیم. این ربات‌ها می‌توانند در دست‌یابی کاربران به موزیک‌های سنتی و داخلی در کمترین زمان ممکن بسیار مؤثر باشند.

 ربات آهنگ در تلگرام ملوبات (MeloBot)- بهترین ربات آهنگ یاب تلگرام

1- ربات آهنگ در تلگرام ملوبات – MeloBot ؛ بهترین ربات آهنگ یاب تلگرام

ملوبات یکی از بهترین ربات‌ها برای یافتن، دانلود و لذت بردن از آهنگ‌های ایرانی است. این ربات آهنگ یاب طیف وسیعی از ویژگی‌ها، از جمله امکان جستجوی آهنگ‌ها بر اساس خواننده، عنوان آهنگ، آلبوم یا حتی عبارتی از اشعار و متن آهنگ را ارائه می‌دهد. همچنین به کاربران این امکان را می‌دهد که به یک دمو 30 ثانیه‌ای از آهنگ گوش دهند تا مطمئن شوند که آن را دوست دارند و همچنین آهنگ‌های مختلف باکیفیت بالا را همراه با تصویر جلد آلبوم دانلود کنند.

علاوه بر این، کاربران می‌توانند صدای خود را ضبط کرده و آن را به ابتدای آهنگ اضافه کنند که این ویژگی آن را بسیار جذاب می‌کند. MeloBot همچنین آهنگ‌ها را در قالب‌های مختلف ارائه می‌دهد و امکان اشتراک‌گذاری با سایر دوستان را فراهم می‌کند. به‌علاوه، کاربران با استفاده از این بات آهنگ یاب می‌توانند متن آهنگ‌ها را مشاهده کنند. MeloBot را می‌توان بدون شک یکی از بهترین ربات ‌های دانلود آهنگ در تلگرام دانست.

 ربات موزیک یاب حرفه‌ای؛ باریتم (BaritmBot)

2- باریتم – BaritmBot ؛ ربات موزیک یاب حرفه‌ای

ربات موسیقی Baritum یک ربات نسبتاً جدید در دنیای ربات‌های آهنگ یاب تلگرام است و در حال حاضر کتابخانه وسیعی از آهنگ‌های ایرانی و خارجی را ارائه کرده است. با جستجوی @baritmbot در تلگرام می‌توانید این ربات را پیدا کنید. این ربات دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی زیر است:

 1. از طریق ربات موسیقی باریتوم می‌توانید محبوب‌ترین آهنگ‌های منتشر شده در هفته و ماه گذشته را بررسی کنید.
 2. نه تنها این، شما همچنین می‌توانید آهنگ‌های خواننده موردعلاقه خود را بر اساس آلبوم پیدا کنید.
 3. می‌توانید متن آهنگ و سایر جزئیات مرتبط با هر آهنگ را بخوانید.
 4. این ربات رابط بسیار کاربر پسندی دارد و می‌توانید هر آهنگی را به صورت دمو، با کیفیت 128 یا 320 دریافت کنید.

ربات دانلود آهنگ در تلگرام Ahangify

3- Ahangify ؛ ربات دانلود آهنگ در تلگرام

ربات دانلود آهنگ از تلگرام آهنگیفای دسترسی به آرشیو بزرگی از آهنگ‌های داخلی و خارجی را برای شما فراهم می‌کند و همچنین می‌توانید آهنگ‌ها را با استفاده از دستورات متنی یا صوتی جستجو انجام دهید.

آهنگیفای یک ربات خاص برای دنیای آهنگ است. این ربات می‌تواند به شما در جستجوی موسیقی، دسترسی به آهنگ‌های جدید و کشف آرشیو بزرگی از آهنگ‌های داخلی و خارجی کمک کند. با Angefay می‌توانید با ارائه نام خواننده و آهنگ، آهنگ‌های موردعلاقه خود را پیدا کرده و موسیقی مورد نظر خود را با کیفیت‌های مختلف دانلود کنید.

همچنین می‌توانید آهنگ‌ها را با استفاده از دستورات متنی یا صوتی جستجو کنید. این ربات به عنوان یک ربات آهنگ قدیمی تلگرام به شما امکان می‌دهد که به طیف وسیعی از موزیک‌های سنتی و موسیقی‌های بهترین خوانندگان سنتی ایرانی نیز دسترسی داشته باشید و به‌علاوه دارای به‌روزترین آهنگ‌های نیز است و به عنوان یکی از بهترین ربات ‌های دانلود آهنگ تلگرام شناخته می‌شود.

ربات تلگرام دانلود آهنگ از ساندکلود (SoundCloud)

4- ربات تلگرام دانلود آهنگ از ساندکلود – SoundCloud

ربات BotHub یک ربات حرفه‌ای دانلود آهنگ برای دانلود آهنگ‌هایی که در حال گوش دادن به آن‌ها در SoundCloud هستید، به‌حساب می‌آید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لینک موسیقی SoundCloud خود را وارد کنید و آهنگ مورد نظر خود را دریافت خواهید کرد. SoundCloud یکی از محبوب‌ترین سایت‌های پخش موسیقی بوده و با استفاده از این ربات امکان دانلودها از آن به ساده‌ترین شکل ممکن فراهم است.

ربات موزیک یاب تلگرام HeadphoneBot- بهترین ربات آهنگ درخواستی تلگرام

5- ربات موزیک یاب تلگرام HeadphoneBot ؛ بهترین ربات آهنگ درخواستی تلگرام

پنجمین رباتی که در لیست ربات‌های برتر دانلود در تلگرام مجله تایم سیتی قرارگرفته Headphonebot@ است. این ربات نیز به عنوان بهترین ربات‌ های دانلود آهنگ تلگرام امکانات متنوعی از جمله جدیدترین آهنگ‌های ایرانی و خارجی، آلبوم‌های جدید خوانندگان، محبوب‌ترین آهنگ‌های هفته، امکان ایجاد لیست پخش موردعلاقه خود و حتی امکان جستجوی آهنگ‌ها با ارسال صدا را ارائه می‌دهد.

 ربات موزیک یاب تلگرام iTeMubot

6- ربات موزیک یاب تلگرام iTeMubot

ربات iTeMubot با شناسه تلگرام @iTeMubot نیز یکی از بهترین ربات‌های موسیقی تلگرام است. این ربات مجموعه گسترده‌ای از بیش از 80000 آهنگ از ژانرهای مختلف مانند پاپ، رپ، سنتی و راک را ارائه می‌دهد. iTeMubot شامل موسیقی ایرانی و همچنین بین المللی است. همچنین ویژگی‌های زیر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد:

 • امکان دانلود آهنگ به صورت تک آهنگ یا آلبوم
 • کتابخانه جامع موسیقی ایرانی
 • دسته‌بندی برای انواع موسیقی شاد، غمگین و دیگر
 • امکان فیلتر کردن آهنگ‌ها بر اساس سبک‌های مختلف
 • امکان دانلود آهنگ با کیفیت‌های مختلف
 • دانلود فوری آهنگ‌های تازه منتشر شده
 • گزینه مشاهده بیوگرافی خوانندگان و گروه‌های موسیقی ایرانی و خارجی (مانند بیوگرافی گروه بلک پینک و غیره)

ربات موزیک یاب AlvandBot - ربات رایگان پخش موزیک در ویس چت تلگرام

7- ربات موزیک یاب AlvandBot – ربات رایگان پخش موزیک در ویس چت تلگرام

الوند بات نیز یکی از ربات‌های برتر دانلود آهنگ است. از ویژگی‌های عالی این ربات می‌توان به قابلیت دانلود آهنگ‌ها یا آلبوم‌های موسیقی به صورت کاملاً رایگان و سریع اشاره کرد. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که لیست کاملی از موسیقی محلی داشته باشید و دسته‌ای با عناوین موسیقی شاد، غمگین و غیره نیز ایجاد کنید.

همچنین می‌توانید موسیقی را بر اساس سبک‌های مختلف فیلتر کنید و آهنگ‌هایی با کیفیت‌های مختلف دانلود کنید. در ضمن می‌توانید به محض انتشار آهنگ‌های جدید را دانلود کرده و بیوگرافی خواننده‌ها را نیز مطالعه نمایید.

برای مثال اگر شما موزیکی از بی تی ای را دانلود کنید، فوراً بیوگرافی گروه بی تی ای همراه آهنگ برای شما به نمایش درخواهد آمد؛ بنابراین، اگر به دنبال یک ربات موسیقی عالی در تلگرام هستید، Aitimo برای شما مناسب است. ربات دانلود آهنگ در تلگرام الوند بات با آیدی @alvandbot در دسترس کاربران قرار دارد و یکی از بهترین ربات ‌های دانلود آهنگ تلگرام به شمار می‌رود.

پیشنهاد مطالعه:

بهترین ربات ‌های دانلود آهنگ تلگرام ؛ ربات آهنگ‌یاب تلگرام میکسون بات

8- ربات آهنگ‌یاب تلگرام میکسون بات

میکسون، بات بعدی در فهرست بهترین ربات های آهنگ یاب تلگرام است که در واقع نوعی ربات خصوصی محسوب می‌شود. پس از شروع کار ربات باید از طریق ادمین به او اجازه ورود داده شود. این ربات برای دانلود موزیک‌های ایرانی است و در عین حال در برخی از موارد قابلیت بازیابی موزیک‌های خارجی را نیز دارد.

کاربران برای استفاده از این بات دانلود موسیقی کافی است که آیدی آن را در باکس جستجوی تلگرام وارد کرده و بعد از زدن دکمه استارت، کمی منتظر بمانند تا ادمین به آن‌ها اجازه استفاده از ربات را بدهد. بعد از اجازه ادمین کاربران قادر خواهند بود که از ربات استفاده کنند. طرز استفاده هم بسیار آسان و فقط کافی است که نام آهنگ یا خواننده را در ربات وارد و منتظر نتایج جستجوی ربات بود.

بهترین ربات ‌های دانلود آهنگ تلگرام ؛ ربات موزیک یاب حرفه ای موزیکستان

9- ربات موزیک یاب حرفه ای موزیکستان

ربات جذاب موزیکستان که با آیدی @moozikestan_bot در دسترس است یکی از ربات های دانلود آهنگ تلگرام نسبتاً جدید بوده که بسیار شبیه به ربات دانلود آهنگیفای عمل می‌کند.

این ربات دارای کتابخانه‌ای غنی از موسیقی‌های جدید و قدیم ایرانی است. با استفاده از این ربات کاربران می‌توانند بروزترین موزیک‌های ایرانی را در سبک‌های مختلف اعم از شاد، رپ، غمگین و پاپ بیابند و آن‌ها را مستقیماً از طریق تلگرام خود دانلود کنند. ربات موزیکستان اگرچه ربات تازه‌ای محسوب می‌شود ولی طرفدارها و کاربران استفاده‌کننده زیادی دارد.

ربات‌های تلگرام دانلود آهنگ خارجی

در این بخش از مطلب بهترین ربات ‌های دانلود آهنگ تلگرام برای موزیک‌های خارجی معرفی خواهند شد. ربات‌هایی که در این بخش معرفی می‌شود فاقد موزیک‌های ایرانی و محلی ما هستند و بهتر است برای دانلود آهنگ‌های خارجی از آن استفاده شود.

ربات‌های تلگرام دانلود آهنگ خارجی ؛ ربات موزیک یاب خارجی YMusic

1. ربات موزیک یاب خارجی YMusic

YMusic یک ربات رایگان تلگرام است که به شما امکان می‌دهد آهنگ‌های موردعلاقه خود را به سرعت دانلود کنید. هم با YouTube و هم با SoundCloud کار می‌کند و دانلود با آن سریع و آسان است. با این ربات می‌توانید آهنگ‌ها را بر اساس نام هنرمند، آلبوم یا آهنگ جستجو کنید، یا فهرست‌های پخش ویژه را مرور کنید. همچنین می‌توانید کل آلبوم‌ها را دانلود کرده و همچنین لیست‌های پخش خود را ایجاد کنید.

Music Downloader - از بهترین ربات‌ های دانلود آهنگ تلگرام خارجی

2. Music Downloader ؛ از بهترین ربات‌ های دانلود آهنگ تلگرام خارجی

Music Downloader یکی دیگر بهترین ربات‌های دانلود در آهنگ تلگرام برای موزیک‌های خارجی است. این یک کتابخانه گسترده از موسیقی را ارائه می‌دهد که می‌تواند بر اساس هنرمند، عنوان یا سبک جستجو شود. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که کل لیست‌های پخش و آلبوم‌ها را به صورت یکجا دانلود کنید. ربات نام برده بسیار سریع و قابل‌اعتماد است و دانلودها با آن با کیفیت بالا هستند.

ربات دانلود موسیقی از تلگرام VK Music Bot

3. ربات دانلود موسیقی از تلگرام VK Music Bot

VK Music Bot یک ربات قدرتمند تلگرام است که به شما امکان دانلود سریع و آسان آهنگ‌ها را می‌دهد. این ربات دانلود آهنگ از تلگرام نیز دارای یک کتابخانه گسترده از موسیقی و همچنین یک موتور جستجوی قدرتمند است. همچنین با استفاده از این ربات محبوب می‌توانید لیست پخش ایجاد کرده، کل آلبوم‌ها را دانلود کنید و آهنگ‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

Music Downloader Pro – ربات موزیک یاب

4. Music Downloader Pro ؛ ربات موزیک یاب

Music Downloader Proیکی از بهترین ربات‌های تلگرام برای دانلود آهنگ است. این دارای کتابخانه گسترده‌ای از موسیقی است و می‌توانید آهنگ‌ها را بر اساس هنرمند، عنوان یا سبک جستجو کنید. همچنین به شما امکان می‌دهد کل آلبوم‌ها را دانلود کرده و لیست‌های پخش خود را ایجاد کنید.

ربات دانلود آهنگ Beatbot

5. ربات دانلود آهنگ Beatbot

بیت بات یک ربات تلگرامی عالی برای دانلود آهنگ است. این ربات یک کتابخانه گسترده از موسیقی و همچنین یک موتور جستجوی قدرتمند ارائه می‌دهد. همچنین می‌توانید با آن کل آلبوم‌ها و لیست‌های پخش را دانلود کنید و همچنین آهنگ‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. دانلودها با این ربات سریع و با کیفیت هستند.

SpotyBot - از بهترین ربات‌ های دانلود آهنگ از تلگرام

6. SpotyBot ؛ از بهترین ربات‌ های دانلود آهنگ از تلگرام

SpotyBot یک ربات قدرتمند تلگرامی است که به شما امکان دانلود سریع و آسان آهنگ‌ها را می‌دهد. این ربات نیز دارای یک کتابخانه گسترده از موسیقی و همچنین یک موتور جستجوی قدرتمند است. با استفاده از این ربات امکان ساخت لیست پخش سفارشی وجود دارد. همچنین می‌توان کل آلبوم را با آن یکجا و یا به صورت تکی دانلود کنید. این ربات حاوی بیش از ٨٠ هزار آهنگ است و قابلیت این را دارد آهنگ های موجود در اسپاتیفای را دانلود کند. مشکل اصلی این بات پولی بودن آن است و زیاد برای کاربران ایرانی کاربرد ندارد.

Music Bot - ربات حرفه‌ای دانلود موزیک

8. Music Bot ؛ ربات حرفه‌ای دانلود موزیک

Music Bot یک ربات رایگان تلگرام است که به شما امکان می‌دهد آهنگ‌ها را به سرعت و به راحتی دانلود کنید. این ربات حرفه‌ای مجهز به یک کتابخانه گسترده از موسیقی‌های دنیا بوده و در کنار آن به یک موتور جستجوی قدرتمند مجهز است. هرآن چه که از یک ربات حرفه‌ای انتظار می‌رود با Music Bot امکان‌پذیر است و می‌توان آن را جزء بهترین ربات‌ های دانلود آهنگ از تلگرام دانست.

بهترین ربات ‌های دانلود آهنگ تلگرام ؛ ربات دیزر موزیک

9- ربات دیزر موزیک ؛ بهترین ربات آهنگ خارجی

ربات دیزر بهترین همراه شما برای دانلود آهنگ‌های خارجی است. تنها با چند کلیک ساده با استفاده از آن می‌توانید آهنگ‌های مورد علاقه خود را دانلود کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نام آهنگ یا خواننده را به انگلیسی تایپ کنید و منتظر دیدن نتایج آن باشید.

با DeezerMusicBot@، راه حلی کاربرپسند و کارآمد خواهید داشت که بدون هیچ دردسری انواع موزیک‌های خارجی را برای شما جهت دانلود در دسترس قرار می‌دهد. با استفاده از این ربات دانلود آهنگ می‌توانید انواع آهنگ‌های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، هندی و غیره را بیابید.

فقط باید به این نکته توجه داشت که نام اهنگ و خواننده را باید به انگلیسی در داخل ربات جستجو کرد و منتظر ربات بود تا در مدت زمان بسیار کمی آهنگ‌ها را برای دانلود در دسترس کاربر قرار دهد.

بهترین ربات ‌های دانلود آهنگ تلگرام ؛ ربات موسیقی Scdlbot

10- ربات موسیقی Scdlbot

ربات موسیقی Scdlbot هم تقریباً مانند ربات های دانلود آهنگ تلگرام عمل می‌کند و کاربران می‌توانند آهنگ‌های مدنظر خود را از داخل آن جستجو کنند. این ربات نیز برای موزیک‌های خارجی استفاده می‌شود و قابلیت‌های بسیار ویژه‌ای دارد.

در کنار قابلیت جستجو و یافتن آهنگ برای دانلود در تلگرام، این بات به کاربران این امکان را می‌دهد که آهنگ‌های مد نظر خود را نیز آپلود کنند تا کاربران دیگر بتوانند از آن استفاده کنند؛ این قابلیت از ویژگی‌های مهم این ربات آهنگ تلگرام محسوب می‌شود.

بهترین ربات ‌های دانلود آهنگ تلگرام ؛ ربات دانلود آهنگ از تلگرام FindMusicPleaseBot

11- ربات دانلود آهنگ از تلگرام FindMusicPleaseBot

ربات FindMusicPleaseBot یکی دیگر از ربات های دانلود آهنگ از تلگرام در این فهرست است که نوعی ربات دانلود آهنگ خارجی محسوب می‌شود. نحوه استفاده از این ربات بسیار آسان است و کاربران تنها کافی است که نام آهنگ مد نظر خود را در این ربات وارد کنند تا ربات در کمتر از چند ثانیه آهنگ را برای دانلود در دسترس آن‌ها قرار دهد.

این ربات هم مجهز به طیف گسترده‌ای از کتابخانه‌های موسیقی خارجی است و برای کاربرانی که به دنبال تجربه‌ای متفاوت هستند می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

سخن پایانی

در این مطلب از مجله تایم سیتی ما به معرفی بهترین ربات ‌های دانلود آهنگ تلگرام پرداختیم و درمجموع ٨ تا از بهترین ربات‌های آهنگ یاب داخلی و خارجی را به شما معرفی کردیم تا بتوانید از آن‌ها استفاده لازم را ببرید.

علاوه بر ربات‌ های دانلود آهنگ در تلگرام، امروزه ربات‌های بسیار متنوعی در تلگرام موجود دارد که می‌توانند به نوبت خود بسیار جذاب و قابل توجه باشند. برای مثال ربات‌های عکس یاب، ربات‌هایی که کانال تلگرام فیلم و سریال یا بهترین گروه‌های کلیپ دنیا و غیره را به ما معرفی می‌کنند که هرکدام می‌توانند کاربرد خاص خود را داشته باشند.

سؤالات متداول:

1) ربات دانلود آهنگ چه‌کاری انجام می‌دهد؟

این ربات‌ها دارای کتابخانه‌های وسیعی از موزیک هستند که کاربر با جستجوی نام خواننده، نام موزیک و یا جستجوی بخشی از متن آهنگ می‌تواند فوراً موزیک موردعلاقه خود را دانلود کند.

2) بهترین ربات دانلود آهنگ تلگرام کدام است؟

ربات‌های زیادی برای این هدف ساخته شده‌اند که در این مقاله به صورت کامل بهترین‌های آن‌ها برای موزیک‌های داخلی و خارجی معرفی شده‌اند.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا