بازیپیشنهاد بازی

معرفی 10 تا از بهترین بازی های آنلاین رایگان (Pc-کامپیوتر)

با سلام به دوستان و طرفداران گیم امروز می‌خواهیم چند تا از بازی‌های آنلاین رو بهتون معرفی کنیم  که  البته رایگان هستند. قرار است امروز یکسری از بازی هارو در این لیست نزاریم چون تقریباً همه میشناسن این بازی ها رو مثل Dota 2 , fortnite,  League of Legends و… امیدوارم از این بازی ها خوشتان بیاد .

1. Warframe

Warframe بازی فوق العاده جذاب Warframe یک بازی اکشن و تیراندازی به‌صورت گروهی, آنلاین و رایگان هست. بازی در جهانی در حال تحولات علمی و تخیلی برگزار می‌شود. جنگجوهایی مسلح به شمشیر و تفنگ. کسانی که از جنگ‌های قدیمی و گذشته جان سالم به دربرده‌اند. کسانی که در میان ویرانه‌ها رفته بودند. اکنون آنها یک‌بار دیگر نیازمندند. Grineer به همراه سیاه عظیم خود در میان منظومه شمسی پراکنده‌شده‌اند. پژواک صدایی از میان ستاره‌ها Tenno را به مکانی باستانی احضار می‌کند. آنها تو را فرامی‌خوانند! به Lotus اجازه دهید که راهنمای شما باشد. او شمارا از اتاق cryostasis خود نجات داده و اکنون فرصتی برای زندگی به شماداده است. شما باید کاملاً آماده‌باشید زیرا Grineer به دنبال شما میگردد و شمارا پیدا خواهد کرد. Lotus راه‌های مبارزه و رازهای گشودن قدرت‌های آنها را به شما می‌آموزد.

در این بازی جذاب که بسیار زیبایی و هیجان‌انگیز می‌باشد شما باید با دوستان خود به منظومه شمسی سفر بکنید و به نبردهای فوق العاده حیرت‌انگیز بپردازید. این شما هستید که باید قدرت Warframes از آن خود کنید. بنابراین تا می‌توانید تلاش کنید! بیایید و به‌تنهایی یا با دوستان خود به مبارزه با افرادی بپردازید که به دنیای شما تجاوز کرده‌اند. اگر علاقه‌مند به مبارزه‌های سریع و محیط پردازی‌های زیبا و شخصیت‌های منحصربه‌فرد هستید وارد این بازی شوید.

 

وب‌سایت مربوطه برای دانلود : Steam Warframe

 

حداقل سیستم مورد نیاز بازی:

 • CPU: Intel Core 2 Duo e6400 or AMD Athlon x64 4000+
 • CPU SPEED: Info
 • RAM: 2 GB
 • OS: Windows XP SP 3 or higher
 • VIDEO CARD: Nvidia GeForce 8600 GT or ATI Radeon HD 3600
 • SOUND CARD: Yes
 • FREE DISK SPACE: 1 GB

مشخصات بازی Warframe :

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 25Mar, 2013

شرکت سازنده : Digital Extremes

منتشر کننده : Digital Extremes

سبک بازی :اکشن


2. Counter-Strike: Global Offensive

 در ابتدای بازی CSGO که بازیکنان  چند ثانیه وقت دارند تا تجهیزات خود را تهیه (خریداری) کنند و به جنگ دشمنان خود همراه با دوستان خود بروید.  بعد از بردن هر مرحله، پولی برای تهیه تجهیزات جدید به شما داده می‌شود و درصورتی‌که شکست بخورید باید با اندک پول که دریافت می‌کنید با تجهیزات ناقص راند بعدی را در مقابل حریفی که پول بیشتری داشته‌اند بازی کنید و این به صورت خود کار بازی را  سختر خواهد کرد. در این بازی تروریست‌ها سعی می‌کنند که در مکان‌های خاصی که تعبیه‌شده (معمولاً 2 مکان) بمب گذاری کنند.

حتی اگر تمامی تروریست‌ها کشته شوند و بمب منفجر شود این آنها هستند که بازی را برده‌اند. در نقطه مقابل، ضد تروریست‌ها باید از نقاط مورد نظر حفاظت کرده تا تروریست‌ها نتوانند بمب گذاری کنند. حتی اگر تمام تروریست‌ها زنده باشند ولی بمب گذاری نکنند این ضد تروریست‌ها هستند که برنده بازی می‌شوند. در این نسخه، اسلحه‌ها و نقشه‌های ورژن های قبلی نیز گنجانده شده‌اند. هر بازیکن می‌تواند به 2 دسته تروریست و یا ضد تروریست بپیوندد و برای اهداف تروریستی و یا از بین بردن دشمن و یا تروریست‌ها تلاش کند. این بازی در زمان اندکی انجام می‌شود و معمولاً در مسابقاتی که برگذار می‌شود. زمان بین هر مرحله 3 دقیقه می‌باشد.

 

وب‌سایت مربوطه برای دانلود : Steam CSGO

 

حداقل سیستم مورد نیاز بازی:

 • CPU: Intel Core 2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 processor or better
 • RAM: 2 GB
 • OS: Windows 7/Vista/XP
 • VIDEO CARD: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-
 • compatible with support for Pixel Shader 3.0
 • SOUND CARD: Yes
 • FREE DISK SPACE: 8 GB

مشخصات بازی  Counter-Strike: Global Offensive :

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2012

شرکت سازنده : Valve

منتشر کننده : Valve

سبک بازی : اکشن، آنلاین، اول شخص، تیمی


3. Planetside 2

معرفی 10 تا از بهترین بازی آنلاین رایگان

بازی Planetside 2 که قطعاً جز یکی از بهترین بازی‌های آنلاین جهان است که در این بازی درگیری‌های بسیار جالب و جذاب و شلوغی که همراه دارد .

بازی سیاره جانبی 2 در سبک اول‌شخص و اکشن است که توسط کمپانی Sony Online Entertainment طراحی و ساخته شده. و توسط همین کمپانی برای کامپیوتر که در تاریخ 20 نوامبر 2012 به بازار عرضه‌شده است. PlanetSide 2 نسخه بازسازی‌شده بازی PlanetSide است که در سال 2003 منتشرشده بود، این نسخه از بازی با موتور گرافیکی جدید و قدرتمند ساخته‌شده و دارای بازیکنان زیادی است. شما در این بازی با ماشین و یا پیاده به جنگ می‌پردازید، این نسخه نسبت به نسخه قبلی از سرعت بالاتری برخوردار است و قابلیت هزاران بازیکن را دارد. برای شروع بازی را دانلود کنید.

 

وب‌سایت مربوطه برای دانلود : Steam Planetside 2

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

 • CPU: Intel i5-2500K
 • RAM: 4 GB RAM
 • GPU: NVIDIA GeForce GTX 570 series or higher
 • DX: Version 10
 • (OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 (64 bit only
 • Store: 20 GB available space
 • Sound: DirectX Compatible Sounds Card
 • Network: Broadband Internet connection

مشخصات بازی PlanetSide 2 :

نام بازی : PlanetSide 2

نام بازی (فارسی) : سیاره جانبی 2

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2012

شرکت سازنده : Sony Online Entertainment

منتشر کننده : Sony Online Entertainment

سبک بازی : اول شخص ، اکشن


4. Heroes of the Storm

معرفی 10 تا از بهترین بازی آنلاین رایگان

بازی کامپیوتر Heroes of the Storm یکی از بازی‌های سبک استراتژیک هم مانند بازی Dota 2 است که توسط کمپانی Blizzard طراحی و ساخته‌شده است.

بازی Heroes of the Storm میان محبوب‌ترین شخصیت‌های بلیزارد است که مانند  Arthas Illidan Gul’dan Varian و غیراست که به‌صورت آنلاین به نمایش می‌گذارد. ساخت و سفارشی قهرمانان جهان هر بلیزارد تماماً با توجه به سبک و نحوه مبارزه در اختیار شماست. به‌سرعت با سایر دوستانتان تیمی قدرتمند تشکیل داده و با توجه به نحوه مبارزه حریف و موقعیت میدان نبرد, استراتژی خود را مشخص کرده و به نقاط قوت دشمن حمله‌ور شوید. بیش از 20 سال است که شخصیت‌های مختلفی به گنجینه بلیزارد اضافه‌شده و در حال حاضر برخی از آنها به نمادی از قدرت و عدالت تبدیل‌شده‌اند.

 

وب‌سایت مربوطه برای دانلود : heroes of the storm

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • OS: Windows 7
 • Processor: Core 2 Duo 2GHz or equivalent
 • Memory: 3 GB RAM
 • Graphics: Intel HD Graphics 4000
 • DirectX: Version 9.0c
 • Hard Drive: 5 GB available space
 • Sound Card: Yes

مشخصات بازی Heroes of the Storm :

نام بازی (فارسی) : طوفان قهرمانان

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2015

شرکت سازنده : Blizzard Entertainment

منتشر کننده : Blizzard Entertainment

سبک بازی : استراتژیک

 


5. Smite

معرفی 10 تا از بهترین بازی آنلاین رایگان

 در دنیای بازی  ، بازی‌های MMO و MOBA زیادی را دیده و حتی تجربه کردیم. بازی‌هایی همچون World of warcraft، Diablo، Dota 2 از این قبیل بازی‌ها هستند که طرفداران خاص خود را دارند. در کنار چیزهای دیگر، در این بازی‌ها چند مورد بسیار مهم است که در طراحی آن باید مورد توجه قرار گیرد: شرط برد، نحوه‌ی پیشرفت و پرداختن به کاراکتر. یکی از بازی‌ها MOBA که به این موضوع خیلی خوب پرداخته، SMITE است و واقعاً در مورد مسئله‌ی سوم سنگ تمام گذاشته. در این بازی شما پانتئون و یا همان اساطیر مختلف را می‌بینید که دارای قابلیت‌های منحصر به فرد و طبق آنچه در افسانه‌ها آمده هستند.

 

وب‌سایت مربوطه برای دانلود :  Steam Smite

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP2, Windows Vista or Windows 7
Processor: Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI or Nvidia graphics card with 512MB video ram or better and Shader Model 3.0+ support. (ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia GeForce 8800 GT or higher)
Storage: 10 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card

مشخصات بازی Smite :

زبان : انگلیسی

سال انتشار : Mar 2, 2017

ناشر: Hi-Rez Studios

سازنده: Hi-Rez Studios

پلتفرم: PC

سبک بازی : اکشن / MOBA

 


6. Dauntless

معرفی 10 تا از بهترین بازی آنلاین رایگان

 این بازی در یک جهانی دگرگون‌شده اتفاق می‌افتد جهانی پر از هیولاهای وحشی که دارند نسل بشریت  را نابود می‌کنند. شما باید موجوداتی که انسان‌های باقی‌مانده را میکشند را شکار کنید  و به این موجودات وحشتناک و شوم پایان دهید. بازیکنان باید مانند یک قهرمان نترس و مبارز همه‌ی هیولاها را از پای درآورند و با غنیمت‌هایی که به‌دست می‌آورند به ساخت و ارتقای اسلحه‌ها و تجهیزات خود بپردازند تا هیولاهای بزرگ‌تر و قوی‌تری را از بین ببرند. Behemoth جانوران ویرانگری و قدرتمندی هستند که زمین‌ها را اشغال کرده و خانه‌های مردم را ویران می‌کنند. بازیکنان هنگام شکار این موجودات کاراترهای خود را بادید سوم شخص کنترل خواهند کرد و با استفاده از یک سیستم حمله‌ی ترکیبی به مبارزه خواهند پرداخت تا در هنگام شکار بر سلامت و استقامت خود نیز نظارت داشته باشند. بعضی از شکارها می‌تواند بر اساس جانوری که به دنبالش هستید تا 20 دقیقه به طول انجامد. شما می‌توانید این بازی را به‌صورت تک‌نفره بازی کنید و برای جذاب‌تر ساختن آن قادر هستید تا چهار نفر به‌صورت همکاری مهارت‌های خود را در برابر هیولاها به چالش کشیده و با شکار جانور آن را به طور  باشکوهی با یکدیگر به اشتراک بگذارید. Dauntless بازی جدید است که به سبک اکشن و 

 

وب‌سایت مربوطه برای دانلود : Dauntless

 

حداقل سیستم موردنیاز:

 • Card: 660Ti (DX11)
 • CPU: i5 SandyBridge
 • RAM: 4GB
 • OS: Windows 7 DX11 Support
 • Target Performance: 720p, Low Settings

مشخصات بازی Dauntless :

سبک بازی : اکشن – نقش آفرینی

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2018

شرکت سازنده : Phoenix Labs

منتشر کننده : Phoenix Labs


7. Paladins

Paladins قطعاً جز یکی از بهترین بازی‌های آنلاین دنیا گیم است که شباهت زیادی به overwatch (یکی از بازی‌های کمپانی بلیزارد) دارد. که تنها دارای بخش چندنفره بوده و  حالت تک‌نفره ندارد.

بیاید به دنیا Paladins قدم گذارید، و با کمک هم‌تیمی خود  با انبوهی از دشمنان روبرو شوید و پیروز میدان باشید. بازی این اجازه را به شما می‌دهد تا با استفاده از مجموعه کارت‌های منحصربه‌فرد قدرت‌های اصلی قهرمانان را تقویت کرده این کارت‌ها را در خود بازی می‌شود به‌دست آورد و حتماً نباید شما آن‌ها را خریداری کنید. دنیا بازی Paladins قهرمان‌ها (Hero) با توانایی و مهارت‌های گوناگون را دربازی جای‌داده است که به چهار کلاس تقسیم‌شده است و باید از بین این کلاس‌ها قهرمان خود را انتخاب کنید Front Line, Damage, Support و Flank

 

وب‌سایت مربوطه برای دانلود :  Steam Paladins

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

 • CPU: Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz
 • RAM: 2 GB RAM
 • GPU: ATI or Nvidia graphics card with 512MB video ram or better and Shader
 • Model 3.0+ support. (ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia GeForce 8800 GT or
 • higher
 • OS: Windows XP SP2, Windows Vista or Windows 7
 • Store: 15 GB available space
 • Sound: DirectX compatible sound card

مشخصات بازی Paladins :

نام کامل بازی : Paladins Champions of the Realm

پلتفرم : Pc

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2016

شرکت سازنده : Hi-Rez Studios

منتشر کننده : Hi-Rez Studios

سبک بازی : اکشن

نوع فایل : PKG

رده بندی سنی : +12

 

 


8. Brawlhalla

معرفی 10 تا از بهترین بازی آنلاین رایگان

بازی Brawlhalla یکی از جذاب‌ترین و زیباترین بازی‌های مبارزه‌ای 2 بعدی بشمار می‌آید این بازی دارای هیجان خیلی زیاد است .هر مسابقه یک آزمون حماسی از مهارت، سرعت و قدرت است و هر پیروزی جلوه‌های متفاوتی را برای برندگان به ارمغان می‌آورد. در طول مسابقه آیتم‌هایی ظاهر می‌شود که با دریافت آنها می‌توانید خود را به یک ماشین کشتار بدل کنید. هر سلاح سبک مبازره و گزینه‌های شما را تغییر می‌دهد. گجت ها مانند معادن، بمب‌ها و کره‌های حباب خطر بیشتری را برای شما به وجود می‌آورند.

سایر توضیحات: Brawlhalla یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Blue Mammoth Games طراحی و ساخته شده است. Brawlhalla یک بازی  رایگان و آنلاین است که از تمامی حالات آنلاین، تک نفره و چندنفره پشتیبانی می‌کند. در مسابقات آنلاین 4 پلیر وارد میدان نبرد می‌شوند اما تنها یک نفر به عنوان پیروز شناخته خواهد شد. انتشار به‌روزرسانی های هفتگی، بیش از 35 جنگجو، ترکیب سلاح‌های منحصر به فرد، جدول رتبه بندی بازیکنان و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی‌های بازی را شامل می‌شوند.

 

وب‌سایت مربوطه برای دانلود :  Steam Brawlhalla

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • Memory: 1 GB RAM
 • Storage: 75 MB available space

سیستم پیشنهادی:

 • Memory: 2 GB RAM
 • Network: Broadband Internet connection
 • Storage: 75 MB available space

مشخصات بازی Brawlhalla :

نام بازی : Brawlhalla

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2018

شرکت سازنده : Blue Mammoth Games

منتشر کننده : Xaviant Games

سبک بازی : اکشن

 9. GUILD WARS 2

معرفی 10 تا از بهترین بازی های آنلاین رایگان

بازی Guild Wars 2 یک بازی پرطرفدار از استودیوی بازیسازی ArenaNet است که همه گیمرها رو به خودش جذب کرده است . این بازی  که در سبک نقش آفرینی و چندنفره آنلاین (MMO) طراحی و ساخته شده و در تاریخ آگوست 2012 کمپانی قوی NCSOFT این بازی را روانه بازار کرد.

داستان بازی در دنیای خیالی Tyria و 250 سال پس از شکست Great Destroyer در بسته الحاقی Eye of the North جریان دارد. باز هم فاجعه و جنگ در راه است و مردم Tyria دوران سختی را پیش رو خواهند داشت.
 اما بسته ای نیز به نام Heart of Thorns توسط سازندگان عرضه شده که دارای محتوای داستانی اضافی و چندین قابلیت مهم و محتواهای امتیازی است و بازیکنان می توانند به اختیار خود این بسته را خریداری کنند.
داستان بازی به تصمیماتی که بازیکنان می گیرند بستگی دارد و انعطاف پذیر است. همچنین، با توجه به تعیین هدف کاراکتر خود و نژاد او، حوادث و ماجراهای مختلفی ممکن است برای شما رخ دهد. شما می توانید کاراکتر دلخواهتان را از میان چند دسته مختلفی که در بازی طراحی شده انتخاب کرده و وارد بازی شوید.

 

وب‌سایت مربوطه برای دانلود : Guild Wars 2

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • OS: Win XP SP2 / 7 – only 64-bit versions
 • Processor: Intel® Core 2 Duo 2.0 GHz, Core i3 OR AMD Athlon 64 X2, or better
 • Memory: 2 Ram GB
 • Graphics: NVIDIA® GeForce® 7800, ATI X1800, Intel HD 3000, or better – 256
 • MB of video RAM and shader model 3.0 or better
 • Storage: 25 GB available HDD space
 • Network: Broadband Internet connection

مشخصات بازی Guild Wars 2 :

تاریخ عرضه: Aug 28, 2012

سبک: نقش آفرینی / چندنفره آنلاین (MMO)

ناشر: NCSOFT

سازنده: ArenaNet

پلتفرم: PC

 


10. WORLD OF WARSHIPS

معرفی 10 تا از بهترین بازی آنلاین رایگان

بازی World of Warships نام بازی از کمپانی قدرتمند  Wargaming است که در سبک اکشن و مولتی پلیر آنلاین (MMO) طراحی و ساخته شده است. 

کمپانی Wargaming این بازی را در اواخر سال 2015 منتشر کرده است. شاید تا حالا نبرد میان کشتی‌ها رو تجربه نکرده باشد ولی همین‌الان می‌توانید این بازی زیبا را تجربه کنید با دوستان خود به نبرد با دشمن‌ها بروید و تمام ناوگان دشمن را نابود کنید این بازی به صورت کاملاً آنلاین و رایگان می‌باشد.

در این بازی چهار دسته اصلی کشتی‌ها در بازی وجود دارند که عبارت‌اند از: destroyers، cruisers، battleships و aircraft carriers. همچنین، نیروهای دریایی از کشورهایی از جمله فرانسه، انگلستان، آمریکا، استرالیا، شوروی، چین و … نیز در بازی وجود دارند که پس از انتخاب نوع کشتی، باید نوع نیروی دریایی را نیز انتخاب کنید. 

 

وب‌سایت مربوطه برای دانلود :WORLD OF WARSHIPS

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • OS: Windows XP / Vista / 7 / 8
 • Processor (CPU): 2.2 GHz
 • Memory(RAM): 1.5 GB for Windows XP, 2 GB for Windows Vista / 7
 • Videocard: GeForce 6800GT with 256 MB of RAM / ATI X800 with 256 MB
 • RAM, DirectX 9.0c
 • Sound Card: DirectX 9.0c compatible
 • Free hard disk space: 9 GB
 • Internet connection speed: 256 Kbps

مشخصات بازی World of Warships :

تاریخ عرضه: Sep 17, 2015

سبک: اکشن / مولتی پلیر آنلاین MMO

ناشر: Wargaming

سازنده: Wargaming

پلتفرم: PC

 


منبع
ُSteam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن